Banan Keszer - kanał na YouTube

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Banan
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 17 marca 2013, 19:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Banan »

Cześć! Od niedawna zacząłem prowadzić nowy kanał na YouTube w całości poświęcony geocachingowi. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta inicjatywa i pomożecie mi subksrybując mój kanał, dając łapki w górę do filmików czy lubiąc fanpage.

W trzecim odcinku podejmowałem nową skrzynkę Muzeum Ziemi Leżajskiej założoną przez Qsiakiego. Na filmiku oprócz mnie, moich kolegów oraz założyciela wystąpił też Qbacki, Kaczor oraz matilis =)
Za ten post autor Banan otrzymał podziękowanie:
dcwp
Pawello
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 19 sierpnia 2012, 15:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Pawello »

Dobre i niedaleko mnie. Leci sub i będę śledził, bo dość śmiechowo to robisz (pozytywnie).
dcwp
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 grudnia 2013, 11:11
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: dcwp »

oglądamy z dzieciakami i subskrybujemy, ta muzyczka pierwsza klasa...kiedy nowe filmy?
Awatar użytkownika
Banan
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 17 marca 2013, 19:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Banan »

Nowe odcinki od kwietnia =)
Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rexlu »

Nie tylko Banan Keszer działa na youtubie od już dłuższego czasu :)

http://youtube.com/GeoKesz - Kanał youtube
http://facebook.com/GeoKesz - Materiały i zdjęcia z wypraw

Dodatkowo praktycznie każdy film dostępny jest z angielskimi napisami =)
Jano
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: niedziela 21 września 2008, 17:17
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Jano »

Tia i wszystkie filmy z keszowania, to ordynarne spojlery. W ten sposób nie tylko psuje zabawę, jeśli ktoś to obejrzał, ale również naraża skrzynki na unicestwienie. Jak ktoś chce się pochwalić na YT swoimi sukcesami w geocachingu - jego sprawa, ale bez pokazywania miejsc ukrycia i maskowania keszy.
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rob »

No chyba nikt nikogo nie przywiązuje do krzesła i nie otwiera powiek na siłę i zmusza do oglądania? Z tym narażaniem keszy na unicestwienie też bym nie przesadzał. Często ludzie zapominają, że to tylko zabawa, a nie coś od czegoś zależy ludzkie życie.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Krysiul »

Nie zmusza do oglądania, ale ja np. robiąc jakiegoś ciekawszego kesza nie chciałbym, żeby można było zobaczyć miejsce jego ukrycia w internecie.
ObrazekObrazekObrazek
Jano
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: niedziela 21 września 2008, 17:17
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Jano »

Rob pisze:Z tym narażaniem keszy na unicestwienie też bym nie przesadzał. Często ludzie zapominają, że to tylko zabawa, a nie coś od czegoś zależy ludzkie życie.
A Ty zapominasz, że YT czy FB przeglądają nie tylko keszujący. Ktoś niewtajemniczony obejrzy film, skojarzy, że to przecież tu niedaleko i pójdzie. Wie gdzie i czego szukać. A potem ... wątki na forum o znikających keszach. Pewnie, że to zabawa, ale chyba nie chciałbyś, aby po emisji filmu nagle wyparował Ci fajny kesz.
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rexlu »

Hmm sam ostatnio zrobiłem kesza na którego wydałem z 50zł? i 12h pracy, jakoś tak.
To nadal zabawa - owszem staram się nie pokazywać dokładnego miejsca ukrycia, w paru filmikach można znaleźć, jednak unikam tego, a jeśli już to nie jest do rozpoznania też gdzie jest to kręcone (np. las).

Jeżeli chodzi o przypadkowe osoby - to primo, osoby które zobaczą nawet że takie coś jest - nie będzie chciało im się ruszyć dupska by zdewastować - zresztą po co to mugolom?
Z moich obserwacji też wynika, że osoby które faktycznie oglądają to albo są geokeszerami, albo chcą się wtajemniczyć. Praktycznie rzecz ujmując osoby które natrafią przypadkowo wciągają się w zabawę - więc keszą nic nie grozi (można o tym przekonać się w komentarzach pod filmikami)

A zawsze znajdzie się ktoś kto zniszczy - niezależnie czy są filmiki i zdjęcia czy nie :)
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Odp: Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: chinczyk »

Rexlu pisze:
Jeżeli chodzi o prz m sam ostatnio zrobiłem kesza na którego wydałem z 50zł? i 12h pracy, jakoś tak.
To nadal zabawa - owszem staram się nie pokazywać dokładnego miejsca ukrycia, w paru filmikach można znaleźć, jednak unikam tego, a jeśli już to nie jest do rozpoznania też gdzie jest to kręcone (np. las). ypadkowe osoby - to primo, osoby które zobaczą nawet że takie coś jest - nie będzie chciało im się ruszyć dupska by zdewastować - zresztą po co to mugolom?
Z moich obserwacji też wynika, że osoby które faktycznie oglądają to albo są geokeszerami, albo chcą się wtajemniczyć. Praktycznie rzecz ujmując osoby które natrafią przypadkowo wciągają się w zabawę - więc keszą nic nie grozi (można o tym przekonać się w komentarzach pod filmikami)

A zawsze znajdzie się ktoś kto zniszczy - niezależnie czy są filmiki i zdjęcia czy nie :)
Bzdura szczególnie po podpatrzeniu przez osobę trzecią kesze parują

Tapniete z Galaxy Taba
Obrazek
Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rexlu »

Powiedz mi co z tego oni mają? :) Akurat ja dostaję pełno zapytań odnośnie zabawy i zaczęcia oraz wszelacy znajomi którzy wiedzą o co chodzi pi razy oko i się nie bawią nic nie robią ;)

Po co szukać skrzynki i ją niszczyć? Co z tego mają? Anty-zabawę :]? - Zbyt leniwi, a wiadomo idiotów którzy zniszczą znajdzie się i bez tego
Awatar użytkownika
rowerowytomysl
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: sobota 21 kwietnia 2012, 21:50
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: rowerowytomysl »

Jeśli nie ma informacji gdzie udać się po taką skrzynę, a jedynie jest pokazany sposób maskowania, to może to polepszyć jakość zakladanych skrzynek. Nie wszystkie kesze można odwiedzić, a jeśli z filmiku, podpatrzy się jakieś fajne maskowanie, które można wykorzystać, to umieszczanie takich filmików traktuje jako pozytywnie.
Awatar użytkownika
Rexlu
Nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 25 sierpnia 2014, 19:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Rexlu »

I takie skrytki staram się publikować :)
Filmik z kilkoma: https://www.youtube.com/watch?v=KTUPY-1gFjM
Czy facebook: https://www.facebook.com/Geokesz/posts/264816650382127

Po za tym wiele innych filmów dla początkujących geokeszerów. Tutaj filmik z mojej skrzynki: https://www.youtube.com/watch?v=S_qiaJIzLMs
oraz jej ulepszenie : https://www.facebook.com/Geokesz/photos ... 63/?type=1
Karuzelek
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 30 grudnia 2013, 12:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Banan Keszer - kanał na YouTube

Post autor: Karuzelek »

Na GC by to nie przeszło. Już słyszałem o przypadkach bana za takie coś na GC.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek 25 listopada 2014, 13:43 przez Karuzelek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ