TVP2 o geocachingu

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: TVP2 o geocachingu

Post autor: Pawel brasia »

Materiał bardzo fajny. Całość odbioru psuje tylko 4:3 zamiast 16:9, przepraszam, ale jestem uczulony na złe formaty. :twisted:
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: TVP2 o geocachingu

Post autor: Żywcu »

Prowadzącego chcę bronić 8)
Nie przesadzajcie - był dużo lepszy od gościa z audycji w "czwórce" (nie pajacował i nie lansował siebie, ponad temat..., a że keszerem jeszcze nie jest, to nie ujma - ma swój job i konwencję...) :!:
Awatar użytkownika
MasterGraba
Wyjadacz
Posty: 322
Rejestracja: niedziela 17 lipca 2011, 14:52
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Kontakt:

Re: TVP2 o geocachingu

Post autor: MasterGraba »

Dzięki wszystkim za pozytywne przyjęcie materiału :) trochę się o to obawiałem widząc szczególnie jak zostały przyjęte wcześniejsze materiały w mediach na temat geocachingu.


A co do:
etnamars pisze: logbook Knockoutu, ciekawe czy był kolejny pojedynek po nagraniu? :wink:
marvet pisze: co do pojedynku niestety z tego co mi wiadomo, innych niż te 3 co widzieliśmy, nie ma... MG uznaje tylko II SK :) oczywiście żarty, jakoś nie miał okazji...
To rzeczywiście nie było jeszcze żadnych nowych pojedynków ale bynajmniej nie dlatego, że uznaje jedynie II Staszowskie Keszowanie (przy okazji zapraszam wszystkich hehe ;) ) ale dlatego, że Knockout jest skrzynką do której muszą być spełnione odpowiednie warunki (temperatura i dostatecznie dużo miejsca) a tych warunków niestety ostatnio brakuje.
redfox
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 sierpnia 2011, 17:07
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: TVP2 o geocachingu

Post autor: redfox »

Bardzo fajnie wyszło, szybciutko wyjaśniono podstawy geocachingu :)



Pozdrawiam redfox :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: TVP2 o geocachingu

Post autor: Doc_with_the_dog »

Spoko, czytając przed obejrzeniem wpisy na temat prowadzącego, aż się bałem :D
Po obejrzeniu - prowadzący w sumie ok, no może poleciał tą "podczerwnienią" :)
MG natomiast, krótko, zwięźle i na temat. Myślę, że gdybym był "zielony" w temacie, to obejrzeniu zerknałbym na oc. Taki chyba miał być cel tego materiału, więc uważam, że jest dobry.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: TVP2 o geocachingu

Post autor: Krysiul »

Też uważam, że było bardzo spoko. Nie było na siłę jakiegoś joł joł rasta madafaka i przede wszystkim głównym tematem był rzeczywiście geocaching, a nie wygłupy prowadzącego. Niby oczywista sprawa, ale, jak już się przekonaliśmy, nie dla wszystkich.
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ