Wykop.pl

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
supaplex
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: środa 26 sierpnia 2009, 09:09
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Wykop.pl

Post autor: supaplex »

Na portal tworzony przez społeczność został wykopany dzisiaj Wykop o Geocahchingu
Z racji tego, ze sam wykop może nie do końca precyzuje gdzie potencjalny szukacz ma wchodzić - może jest to dobry sposób na delikatne rozreklamowanie serwisu

http://www.wykop.pl/artykul/833871/geoc ... naleziska/
Obrazek Obrazek
Geocaching to zabawa, a nie wyścig szczurów.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: Stryker »

aa, więc stąd to out of memory dziś - wykop effect ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Wykop.pl

Post autor: Żywcu »

supaplex pisze:...może jest to dobry sposób na delikatne rozreklamowanie serwisu
Dobry sposób, to jest taki jak dzielisz się swoją pasją z ludźmi, których znasz, ufasz im - jeśli podzielają twoje zainteresowania, wciągną się...
Nie chcę być złym prorokiem ale chyba za miesiąc powinieneś wrócić do tych keszy, przygotowany na serwis... i oby tylko taka strata.

EDIT: szczęśliwie, że to nie nasza baza :)
Awatar użytkownika
supaplex
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: środa 26 sierpnia 2009, 09:09
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wykop.pl

Post autor: supaplex »

Musisie wiedzieć, że sam pomysł umieszczenia strony na Wykop miałem już 2 lata temu. Nigdy go nei zrealizowałem, ponieważ zdaje sobie sprawe, że przyciągnąc to może wielu mało rozgarniętych cacherów.

W wielkim szoku byłem, jak zobaczyłem napis geocaching na Wykop.pl. Sam wykop przeglądam codziennie.
Obrazek Obrazek
Geocaching to zabawa, a nie wyścig szczurów.
Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz
Posty: 279
Rejestracja: środa 11 marca 2009, 13:28
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: JohnDoe »

Opencaching już kiedyś był na Wykopie. W pełni popieram to co pisze Żywcu, ten sposób reklamowania serwisu bardziej mi odpowiada. Efektem wykopu, czy kwejka itp boję się nalotu "dzieci Neostrady" tudzież "małolatów w trampkach" czego efekty już widać choćby w Toruniu.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: Krysiul »

Dobry sposób, to jest taki jak dzielisz się swoją pasją z ludźmi, których znasz, ufasz im - jeśli podzielają twoje zainteresowania, wciągną się...
Nie chcę być złym prorokiem ale chyba za miesiąc powinieneś wrócić do tych keszy, przygotowany na serwis... i oby tylko taka strata.
Żywcu, w pełni się z Tobą zgadzam i sam coś podobnego parę razy napisałem, ale widzę w takiej sytuacji pewną niekonsekwencję w tym, że brałeś udział w audycjach radiowych i przyczyniałeś się do powstawania artykułów w gazetach.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Wykop.pl

Post autor: Żywcu »

Krysiul pisze:Żywcu, w pełni się z Tobą zgadzam i sam coś podobnego parę razy napisałem, ale widzę w takiej sytuacji pewną niekonsekwencję w tym, że brałeś udział w audycjach radiowych i przyczyniałeś się do powstawania artykułów w gazetach.
Parcia na "szkło" nie mam :!: ale jak dziennikarz (żyjący z tego) upiera się na temat, wolę jak zrobi to z osobą rozsądną (za taką siebie uważam 8) ale i innych cenię, że dla dobra wspólnego się na to godzą ), gorzej jak odmówię, a uparciuch weźmie nieokrzesańca i później bzdury i sensacje publikuje...
Tyle w temacie niekonsekwencji, którą postrzegam jako konsekwentną dbałość o jakość serwisu :)
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: marwaldor »

Żywcu:
Mówiąc krótko: sama konsekwencja oraz skromność z Twego postu płynie :)
Chciałbym wspomnieć, że kiedy zaczynałem, były podobne rozterki. Ci z parciem na szkło byli traktowani podobnie do tych z parciem na wykop. Choć druga strona widziała w tym sposób na rozwinięcie serwisu. No ale wtedy (2007 r.) było nas aż 300-400.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Wykop.pl

Post autor: Żywcu »

marwaldor pisze:Żywcu:
Mówiąc krótko: sama konsekwencja oraz skromność z Twego postu płynie :)
Fałszywą skromnością się brzydzę ale konsekwencji mi nie odmówisz :)
Mam jeszcze na mailu pierwotną wersję artykułu, nie wszystkich sugestii posłuchał ale co by się działo gdyby tamto puścił... (?)
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: marwaldor »

Idąc za ciosem - to może lepiej aby na wykopie wystąpiła osoba rozsądna ? (Lepiej uprzedzić nieokrzesańca)
Mam nawet kogoś na oku :)
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Wykop.pl

Post autor: Żywcu »

marwaldor pisze:Idąc za ciosem - to może lepiej aby na wykopie wystąpiła osoba rozsądna ? (Lepiej uprzedzić nieokrzesańca)
Za ciosem; na wykopie i innych inicjatywach, to dajmy sobie spokój :!: Jak trzeba pożar gasić - niech to robią strażacy... :mrgreen:

P.S. Chcecie coś sensownego napisać, to piszcie bo zaraz zamykam wątek :?
Awatar użytkownika
shkopek
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 08 sierpnia 2011, 11:43
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

opencaching na wykopie

Post autor: shkopek »

Wchodzisz na wykop,przeglądasz linki,a tu nagle ... http://www.wykop.pl/link/994215/ama-geo ... z-skarbow/

Dodam,ze to jest główna wykopu,136 osób odkopało. Chyba więcej osób dowie się o GC
Obrazek
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: opencaching na wykopie

Post autor: lukas_jaceq »

no to trzeba zakopywać i im prędzej tym mniejsze straty będą.
Awatar użytkownika
taiffun
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek 25 października 2010, 23:41
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: opencaching na wykopie

Post autor: taiffun »

Wątek wykopu już pojawił się na forum (może scalenie?)
Też rzuciło mi się w oczy. Pierwsza myśl, że tytuł mylący - gdybym nie wiedział o co chodzi założyłbym na podstawie "poszukiwania skarbów" raczej szukanie historycznych elementów lub łażenie z wykrywaczem metali. No i inna sprawa że jedyną funkcją AMA ponad wyjaśnianie które jest na wiki czy OC forum będzie popularyzacja.
Główna już twardo, zakopywanie nic nie da.
O kiepskim temacie na AMA świadczy też fakt, że co chwilę pojawia się nowy ekspert i często pada "odpowiem też..." eksperckie i rzadkie jak bycie studentem. Gdyby chociaż miał większe doświadczenie albo znajomość GC.com... Jakiś niesmak mam.
edit// w ramach podnoszenia poziomu sam zacząłem więc tam odpowiadać akcentując np. wymienialność fantów ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 stycznia 2012, 08:30 przez taiffun, łącznie zmieniany 1 raz.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Wykop.pl

Post autor: etnamars »

[Moderacja] Wątki o wykopie scalone.
ODPOWIEDZ