Wykop.pl

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
supaplex
Stały bywalec

Wykop.pl

Post autor: supaplex » czwartek 04 sierpnia 2011, 14:11

Na portal tworzony przez społeczność został wykopany dzisiaj Wykop o Geocahchingu
Z racji tego, ze sam wykop może nie do końca precyzuje gdzie potencjalny szukacz ma wchodzić - może jest to dobry sposób na delikatne rozreklamowanie serwisu

http://www.wykop.pl/artykul/833871/geoc ... naleziska/
Obrazek Obrazek
Geocaching to zabawa, a nie wyścig szczurów.

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator

Re: Wykop.pl

Post autor: Stryker » czwartek 04 sierpnia 2011, 14:46

aa, więc stąd to out of memory dziś - wykop effect ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Kontakt:

Post autor: Żywcu » czwartek 04 sierpnia 2011, 14:54

supaplex pisze:...może jest to dobry sposób na delikatne rozreklamowanie serwisu
Dobry sposób, to jest taki jak dzielisz się swoją pasją z ludźmi, których znasz, ufasz im - jeśli podzielają twoje zainteresowania, wciągną się...
Nie chcę być złym prorokiem ale chyba za miesiąc powinieneś wrócić do tych keszy, przygotowany na serwis... i oby tylko taka strata.

EDIT: szczęśliwie, że to nie nasza baza :)
"jaki tu spokój, la la la la..., nic się nie dzieje la la la la... ;) "
Obrazek

Awatar użytkownika
supaplex
Stały bywalec

Post autor: supaplex » czwartek 04 sierpnia 2011, 15:00

Musisie wiedzieć, że sam pomysł umieszczenia strony na Wykop miałem już 2 lata temu. Nigdy go nei zrealizowałem, ponieważ zdaje sobie sprawe, że przyciągnąc to może wielu mało rozgarniętych cacherów.

W wielkim szoku byłem, jak zobaczyłem napis geocaching na Wykop.pl. Sam wykop przeglądam codziennie.
Obrazek Obrazek
Geocaching to zabawa, a nie wyścig szczurów.

Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz

Post autor: JohnDoe » czwartek 04 sierpnia 2011, 18:15

Opencaching już kiedyś był na Wykopie. W pełni popieram to co pisze Żywcu, ten sposób reklamowania serwisu bardziej mi odpowiada. Efektem wykopu, czy kwejka itp boję się nalotu "dzieci Neostrady" tudzież "małolatów w trampkach" czego efekty już widać choćby w Toruniu.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator

Post autor: Krysiul » czwartek 04 sierpnia 2011, 20:39

Dobry sposób, to jest taki jak dzielisz się swoją pasją z ludźmi, których znasz, ufasz im - jeśli podzielają twoje zainteresowania, wciągną się...
Nie chcę być złym prorokiem ale chyba za miesiąc powinieneś wrócić do tych keszy, przygotowany na serwis... i oby tylko taka strata.
Żywcu, w pełni się z Tobą zgadzam i sam coś podobnego parę razy napisałem, ale widzę w takiej sytuacji pewną niekonsekwencję w tym, że brałeś udział w audycjach radiowych i przyczyniałeś się do powstawania artykułów w gazetach.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Kontakt:

Post autor: Żywcu » czwartek 04 sierpnia 2011, 20:48

Krysiul pisze:Żywcu, w pełni się z Tobą zgadzam i sam coś podobnego parę razy napisałem, ale widzę w takiej sytuacji pewną niekonsekwencję w tym, że brałeś udział w audycjach radiowych i przyczyniałeś się do powstawania artykułów w gazetach.
Parcia na "szkło" nie mam :!: ale jak dziennikarz (żyjący z tego) upiera się na temat, wolę jak zrobi to z osobą rozsądną (za taką siebie uważam 8) ale i innych cenię, że dla dobra wspólnego się na to godzą ), gorzej jak odmówię, a uparciuch weźmie nieokrzesańca i później bzdury i sensacje publikuje...
Tyle w temacie niekonsekwencji, którą postrzegam jako konsekwentną dbałość o jakość serwisu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator

Post autor: marwaldor » czwartek 04 sierpnia 2011, 21:05

Żywcu:
Mówiąc krótko: sama konsekwencja oraz skromność z Twego postu płynie :)
Chciałbym wspomnieć, że kiedy zaczynałem, były podobne rozterki. Ci z parciem na szkło byli traktowani podobnie do tych z parciem na wykop. Choć druga strona widziała w tym sposób na rozwinięcie serwisu. No ale wtedy (2007 r.) było nas aż 300-400.

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Kontakt:

Post autor: Żywcu » czwartek 04 sierpnia 2011, 21:23

marwaldor pisze:Żywcu:
Mówiąc krótko: sama konsekwencja oraz skromność z Twego postu płynie :)
Fałszywą skromnością się brzydzę ale konsekwencji mi nie odmówisz :)
Mam jeszcze na mailu pierwotną wersję artykułu, nie wszystkich sugestii posłuchał ale co by się działo gdyby tamto puścił... (?)
Obrazek

Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator

Post autor: marwaldor » czwartek 04 sierpnia 2011, 21:32

Idąc za ciosem - to może lepiej aby na wykopie wystąpiła osoba rozsądna ? (Lepiej uprzedzić nieokrzesańca)
Mam nawet kogoś na oku :)

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Kontakt:

Post autor: Żywcu » czwartek 04 sierpnia 2011, 21:44

marwaldor pisze:Idąc za ciosem - to może lepiej aby na wykopie wystąpiła osoba rozsądna ? (Lepiej uprzedzić nieokrzesańca)
Za ciosem; na wykopie i innych inicjatywach, to dajmy sobie spokój :!: Jak trzeba pożar gasić - niech to robią strażacy... :mrgreen:

P.S. Chcecie coś sensownego napisać, to piszcie bo zaraz zamykam wątek :?
Obrazek

Awatar użytkownika
shkopek
Bywalec

opencaching na wykopie

Post autor: shkopek » poniedziałek 02 stycznia 2012, 00:02

Wchodzisz na wykop,przeglądasz linki,a tu nagle ... http://www.wykop.pl/link/994215/ama-geo ... z-skarbow/

Dodam,ze to jest główna wykopu,136 osób odkopało. Chyba więcej osób dowie się o GC
Obrazek

lukas_jaceq
Wyjadacz

Re: opencaching na wykopie

Post autor: lukas_jaceq » poniedziałek 02 stycznia 2012, 00:08

no to trzeba zakopywać i im prędzej tym mniejsze straty będą.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=2437][img]http://www.opencaching.pl/statpics/2437.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=909][img]http://geokrety.org/statpics/909.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
taiffun
Bywalec

Re: opencaching na wykopie

Post autor: taiffun » poniedziałek 02 stycznia 2012, 04:56

Wątek wykopu już pojawił się na forum (może scalenie?)
Też rzuciło mi się w oczy. Pierwsza myśl, że tytuł mylący - gdybym nie wiedział o co chodzi założyłbym na podstawie "poszukiwania skarbów" raczej szukanie historycznych elementów lub łażenie z wykrywaczem metali. No i inna sprawa że jedyną funkcją AMA ponad wyjaśnianie które jest na wiki czy OC forum będzie popularyzacja.
Główna już twardo, zakopywanie nic nie da.
O kiepskim temacie na AMA świadczy też fakt, że co chwilę pojawia się nowy ekspert i często pada "odpowiem też..." eksperckie i rzadkie jak bycie studentem. Gdyby chociaż miał większe doświadczenie albo znajomość GC.com... Jakiś niesmak mam.
edit// w ramach podnoszenia poziomu sam zacząłem więc tam odpowiadać akcentując np. wymienialność fantów ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 02 stycznia 2012, 08:30 przez taiffun, łącznie zmieniany 1 raz.

etnamars
Forumator

Post autor: etnamars » poniedziałek 02 stycznia 2012, 07:22

[Moderacja] Wątki o wykopie scalone.

ODPOWIEDZ