Program "Rytm Miasta" TVN Warszawa

Informacje o geocachingu opublikowane w mediach. Tutaj może również kontaktować się z nami radio, prasa, telewizja czy co tam innego :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Post autor: filips »

Jeszcze niestety nie oglądałem więc nie mogę się przyłączyć do gratulacji. Ale jak tylko obejrzę to pogratuluję :)
Awatar użytkownika
shchenka
Moderator
Posty: 4284
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Kontakt:

Post autor: shchenka »

ted69 pisze:Moze warto byloby link do tego filmiku dac gdzies na stronie glownej OC PL albo chociaz w GeoWiki ? Jako jeden z materialow szkoleniowych.
Chyba nie - prawa autorskie :(
Chyba, że ich właściciele by się zgodzili (nie wiem jak TVN rozwiązuję kwestię praw autorskich, więc nie wiem kto jest właścicielem praw majątkowych). Tak czy inaczej na pewno przynajmniej zgoda autorów byłaby konieczna.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=972][img]http://www.opencaching.pl/statpics/972.jpg[/img][/url][img]http://geokrety.org/statpics/29.png[/img][url=http://www.geocaching.com/profile/?guid=7d375aa5-7415-4320-8f25-55df640ebdc7][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Opencaching+rulez&uid=7d375aa5-7415-4320-8f25-55df640ebdc7[/img][/url]
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Shchenka - oczywiscie masz racje, nie mozna tego zrobic "ot tak".
Ale sadze ze by sie zgodzili na cos takiego - za darmo.
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Mozemy zrobic wlasne materialy szkoleniowe :roll:
Na zlocie czy innym spotkaniu zarejestrowac material video wlasnie pod tym katem, zrobic montaz i... po sprawie. Wtedy nie trzeba nikogo prosic, a w materiale mozemy uwzglednic takie czynniki na ktorych NAM zalezy.

Jestem przekonany, ze byloby co ogladac :)
Oglaszamy casting?
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

BAS - jedno nie wyklucza drugiego. mamy juz sporo filmikow - glownie Wojtka. Mozna by zebrac wszystkoe w jedno miejsce i zrobic taka multimedialna biblioteke.
Obrazek . Obrazek
świs+@k
Nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 04 czerwca 2009, 10:25
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: świs+@k »

Za kilka dni ten fragment powinien pojawić się na stronie programu, tak że bez problemu można będzie dać linka do niego (np. na wiki). Pytanie tylko jak długo będzie tam wisiał. Dla pewności można by poprosić wtedy TVN o taką oficjalna wersję do umieszczenia gdzieś na serwerze opencaching albo np. na youtube, żeby można go było oglądać prawie że do końca świata.

A sam program bardzo przyjemny, jakieś 2 minuty szukania ładnie zakamuflowanej skrzynki w mieście fajnie by wyglądało, ale nie wróżyłbym potem długiego życia temu keszowi. Zresztą i tak chyba nie chciało im się wyciągać ekipy telewizyjnej ze studia.
Ciekawe czy ta audycja wpłynie jakoś na popularność geocachingu w Polsce, żeby to sprawdzić trzeba chyba będzie szukać w logach wpisów w stylu "zacząłem się w to bawić po programie w TVNie". Zastanawiam się tylko czy efektem ubocznym nie będą jakieś zdewastowane skrzynki, po tym jak ktoś usłyszał, że po zarejestrowaniu się otrzymuje się pełny dostęp do punktów, ale za dużo ludzi którzy by tak zrobili chyba nie ogląda takich programów.

Na koniec jeszcze muszę pogratulować jednym z pierwszych gwiazd polskiego geocachingu ;)
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=10269][img]http://www.opencaching.pl/statpics/10269.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

ted69 pisze:BAS - jedno nie wyklucza drugiego. mamy juz sporo filmikow - glownie Wojtka. Mozna by zebrac wszystkoe w jedno miejsce i zrobic taka multimedialna biblioteke.
Oczywiscie, ze nie wyklucza.
Filmow juz troche mamy - to tez prawda.

Myslalem o filmie szkoleniowym - nie o reportazu z wyprawy.
Awatar użytkownika
Maliniak
Forumator
Posty: 665
Rejestracja: sobota 27 grudnia 2008, 02:22
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: Maliniak »

świs+@k pisze:poprosić wtedy TVN o taką oficjalna wersję do umieszczenia gdzieś na serwerze opencaching albo np. na youtube, żeby można go było oglądać prawie że do końca świata.
z tego co zauważyłem to TVN bardzo walczy z filmikami które zawierają materiały z TVN i są umieszczane na youtube.
Cześto pojawia się taka informacja:
Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez TVN S.A..
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
...Mówię Tobie: "Wiarę miej!
W drodze swojej nie ustawaj!
Żebyś doszedł dokąd chcesz!
Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem!
Głosem serca w życiu kieruj się!"...
Awatar użytkownika
Bas
Forumator
Posty: 3849
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Post autor: Bas »

Z tego co widze po komentarzach do roznych programow o jakich rozmawiamy na forum, to raczej oczekujemy po nich pozytywnej i rzetelnej informacji o geocachingu. Komentujemy kto co powiedzial, a czego nie powiedzial i ze to zle/dobrze wplywa na wizerunek geocachingu. Obawiamy sie, ze przyjda nowi i beda robic to co uslyszeli/zobaczyli w materiale w TV. Stad pomysl na film instruktazowy dla nowych geocacherow. Lepiej ogladac filmy, niz czytac strony na wiki 8)
makos
Wyjadacz
Posty: 250
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: makos »

wywołany wstaje do bicia.

Bałem się że będzie to program teoretyczny, a temat ten w teorii wygląda blado. Wydaje mi się jednak że jakoś udało nam się go wybronić, niestety tak jak napisał Tomek nie udało się zabrać ludzi w teren trudno do następnego może.
Tak, na pewno dało by się lepiej tylko jak coś leci na żywca to nie ma czasu na myślenie i nawet jak się ma temat mniej więcej opanowany to człowiek się gubi (ja przynajmniej).

I tu słowa podziękowania dla tATO, dzięki że ukierunkowałeś panią od "briefingu" i w studiu wyszło OK. Bo kto nie wie to do przygotowania ~tej 5 minutkowej migawki poświęca się dużo czasu pozaantenowego.

Słowa krytyki przyjmuję, bo uczę się na błędach, ja wiem że głos mam tak nie medialny że parcie na szkło w moim przypadku odpada.

A jak ktoś chciałby wiedzieć prawdziwy cel mojej wizyty w TVN, to mogę się przyznać, że chodziło o profesjonalny make-up bo potem była impreza o teściów!
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Nannette »

uważam, że wszelkie czepianie jest zupełnie nie na miejscu. program wypadł bardzo fajnie, panowie nie byli spięci, mówili z sensem, bez wpadek - super. ja doceniam wasze staranie i poświęcenie czasu.
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
Mugin
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: czwartek 28 lutego 2008, 10:02
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Mugin »

Bio wali Ci już na dekiel. Nic nie robisz a jak znajdzie się miejsce na krytykę jesteś pierwszy. Słaby przykład dla pokolenia , które pokonało nas inwencją , liczebnością, kreatywnością ... se możemy wymieniać do imia. Niw widziałem Twojej skrzynki od "dekady". Zrób coś rozpropaguj, pomóż młodszym a potem krytykuj .......... jak będzie za co. Mnie pasi.
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=193][img]http://www.opencaching.pl/statpics/193.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
tuchlin
Wyjadacz
Posty: 273
Rejestracja: czwartek 12 czerwca 2008, 02:05
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: tuchlin »

Rzeczowa rozmowa, wszystko jasne i klarowne. Gratulacje :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
coza
Forumator
Posty: 556
Rejestracja: środa 28 maja 2008, 08:27
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: coza »

Jak na program, który idzie na żywca w dość szybkim tempie, gdzie nie ma czasu na zebranie myśli, wyszło super. Co prawda prowadzący trochę Wam przeszkadzali, ale daliście radę :) .
[i]Sponsorem mojej nieobecności był Żubr[/i]
Awatar użytkownika
bio5
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Kontakt:

Post autor: bio5 »

Mugin pisze:Bio wali Ci już na dekiel. Nic nie robisz a jak znajdzie się miejsce na krytykę jesteś pierwszy. Słaby przykład dla pokolenia , które pokonało nas inwencją , liczebnością, kreatywnością ... se możemy wymieniać do imia. Niw widziałem Twojej skrzynki od "dekady". Zrób coś rozpropaguj, pomóż młodszym a potem krytykuj .......... jak będzie za co. Mnie pasi.
A robiłem, robiłem i uważam, że jakiś swój wkład w rozwój mam. No nie widziałeś mojej skrzynki od dawna bo chyba zapał trochę zmalał po tym jak dowiedziałem się o prawdziwe powody zamknięcia tematu odnośnie majówki w Bornem. Z Twojej inicjatywy z resztą. Po prostu wole jeśli komuś coś leży na sercu to powie wprost co jest na rzeczy, a nie za plecami czarny PR uprawia.
Ja należę do tych co piszą (mówią) co myślą bez względu na przyklask ogółu. Np artykuł w wyborczej 1800 skarbów czy jakoś tak podobał mi się bardzo.

Sorki za OT, ale nie wytrzymałem i musiałem odpowiedzieć na ten zarzut.
Adrian i Doti
2022 Garnek GPSmaps 64s
2007 Holux i Mio on board
Obrazek
ODPOWIEDZ