Geokrety Przypomnienie hasła

Wszystko na ich temat, wnioski, uwagi, rankingi popularności ...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
monet2004
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 08 marca 2011, 12:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: monet2004 »

Mam problem z odzyskaniem hasła na geokrety.org Kiedys skorzystałem z opcji odzyskiwania hasła i otrzymałem na maila nowe z którego korzystałem. Niestety moje konto pocztowe na o2 padło i od 3 tyg otrzymuje info, ze wystąpiły chwile problemy z dostepem do skrzynki. Przy próbie kontaktu z pomocą techniczą o2 otrzymuje w kółko kopiowana odpowiedź gotowca w stylu zresetuj se hasło. Mimo, że hasło znam i błąd leży definitywnie po stronie serwera pocztowego jakis debil z pomocy technicznej cokolwiek bym nie napisał kopiuje mi ta samą o dupe roztrzaś rade. Czy istnieje inna mozliwosć odzyskania hasła lub zmiana adresu mailowego na inny bez logowania w serwisie? Mój dorobek na geokretach nie był jakiś przeogromny ale zawsze cos, dumny z niego jestem i nie chciałbym zaczynac od nowa. Jeśli ktoś zdoła mi pomóc ma u mnie piwo na zlocie :mrgreen:

Moj nick z geokretów i opencachinu: Monet

Ps. Czy juz pisałem że w pomocy technicznej o2 pracują debile? :evil:
Awatar użytkownika
Michu4000
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: środa 04 sierpnia 2010, 11:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: Michu4000 »

Myślę, że sprawa jest dość trudna, bo (bez urazy) mógłbyś się podszywać pod właściciela konta. Swoją drogą to dziwne, ja mam konto na poczcie o2 od ładnych kilku lat i nigdy takich problemów nie było.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
monet2004
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 08 marca 2011, 12:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: monet2004 »

To Ci dobrze poradze zmień sobie serwis na jakiś inny. Rozumiem, ze mogą mieć jakie problemy z serwerami ale ich postawa wobec użytkowników to jakas kpina. Opisałem pomocy technicznej ten problem łopatologicznie i dostalem odpowiedź że w razie zapomnięcia musze skorzystać z opcji przypomnienia. Znów napisałem opisując problem jeszcze bardziej łopatologicznie i dostałem identyczną słowo w słowo odpowiedź jak wczesniej. Przeciez przy źle wpisanym nie wyskakuje błąd "Wystąpiły chwilowe trudności z dostępem do skrzynki e-mail". Do poczty nie moge także uzyskać dostępu poprzez serwer POP i nawet świetna rada z dupy zmiany hasła nic nie pomogła. Szukajac jakiejś pomocy na necie znalazłem temat:

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=3912854&start=90

gdzie po przeczytaniu pierwszego postu z góry admina: "Prosimy o przeniesienie kont mailowych na inne serwery pocztowe (WP, Onet i inne). Nie będziemy się tłumaczyć dlaczego poczta Wam nie działa i kiedy to naprawimy" zrezygnowałem. Jak najszybciej zmieniłem poczte w wazniejszych serwisach jak opencaching czy allegro i nie mam juz nawet zamiaru sie z tymi jełopami dochodzić.

Posiadam tega samego nicka na geokretach i OC, można sprawdzić daty w logach na obu serwisach. Choćby w mojej skrzynce był tylko jeden geokret którego sam wrzuciłem przy jej zakładaniu
http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=11962 i zgarnięcie również opisałem w cachu na sarnich skałakach. Nie jestem raczej zorganizowaną grupa przestępczą kradnącą konta na GK.org i nie planowałem tej akcji od listopada:P. Można więc mi "monetowi" przesłać w wiadomości prywatnej na OC nowe hasło do GK.org

Nie wiem jak bardziej moge potwierdzić swą osobę. W kazdym razie proszę o pomoc w miarę mozliwości. Jeśli konto nie uda mi sie odzyskac konta końca świata chyba nie będzie ale spróbować zawsze mozna prawda?

Ps. o2 to debile
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: krystiant »

monet2004 pisze:Mam problem z odzyskaniem hasła na geokrety.org [...]Jeśli ktoś zdoła mi pomóc ma u mnie piwo na zlocie :mrgreen:
To chyba filips dostanie piwo :wink: Próbowałeś użyć "kontakt" na stronie geokretów?
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Talbot
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czwartek 22 lipca 2010, 19:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: Talbot »

monet2004 pisze:Ps. o2 to debile
Miałem u nich podobny problem już dwukrotnie w przeciągu ostatnich 6-7 lat. Nagle hasło nie pasuje przypomnieć hasła się nie da itd. za pierwszym razem zaczekałem dwa miesiące aż skasują konto i założyłem nowe o tej samej nazwie. Za drugim już miałem dosyć.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Michu4000
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: środa 04 sierpnia 2010, 11:54
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: Michu4000 »

Z tą 'zorganizowaną grupa przestępczą" mnie rozwaliłeś :lol: Ja póki co większych problemów z pocztą o2 nie miałem, jeżeli coś się popieprzy to przeniosę się na gmaila czy innego hotmaila. Zawsze dobrze jest mieć drugie konto mailowe i przekierowywać sobie na nie całą pocztę (tak jak ja) no albo kopię korespondencji na dysku twardym.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
monet2004
Nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 08 marca 2011, 12:48
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: monet2004 »

@ krystiant
próbowałem ale nie widze maila ani innej opcji kontkatu - pewnie wyświetlaja sie po zalogowaniu:)

@ michu
good for you
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Geokrety Przypomnienie hasła

Post autor: krystiant »

monet2004 pisze:@ krystiant
próbowałem ale nie widze maila ani innej opcji kontkatu - pewnie wyświetlaja sie po zalogowaniu:)
Faktycznie... byłem zalogowany automatycznie i nie pomyślałem, że niezalogowany może mieć inaczej :oops: Jakby nie było filips tu ma taki sam login.
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
ODPOWIEDZ