Mapa Geokretów
Moderator: Moderatorzy
- KozaK
- Nowy na forum
- Posty: 24
- Rejestracja: środa 26 listopada 2008, 17:57
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
- Kontakt:
Mapa Geokretów
Mam problem z mapą, na której pokazane są wszystkie GeoKrety.
Wpisałem koordynaty swojego domu, lecz mimo to mapa nie centruje się na nich, tylko w miejscu domyślnym, czyli w Zgorzelcu.
Czy to ja coś źle wpisałem, czy ta funkcja po prostu nie działa (w końcu to wersja Beta)?
Poza tym do moich podanych współrzędnych, na czwartym miejscu po przecinku, automatycznie dodaje się '2'.
Forumową szukajką nic nie udało mi się znaleźć.
Wpisałem koordynaty swojego domu, lecz mimo to mapa nie centruje się na nich, tylko w miejscu domyślnym, czyli w Zgorzelcu.
Czy to ja coś źle wpisałem, czy ta funkcja po prostu nie działa (w końcu to wersja Beta)?
Poza tym do moich podanych współrzędnych, na czwartym miejscu po przecinku, automatycznie dodaje się '2'.
Forumową szukajką nic nie udało mi się znaleźć.
[URL=https://matchnow.life]Verified Ladies[/URL]
- Maliniak
- Forumator
- Posty: 665
- Rejestracja: sobota 27 grudnia 2008, 02:22
- Podziękował;: 17 razy
- Otrzymał podziękowań: 10 razy
jeśli chodzi Ci o błędne wpisywanie własnych współrzędnych to polecam ten temat: http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... kalkulator
sądzę, że wpisywane przez Ciebie współrzędne nie są w systemie DDD MM.MMM, wiem bo sam miałem ten problem na początku
btw: w ww jest link do kalkulatora, z którego sam również korzystam: http://www.geocaching.com/wpt/
sądzę, że wpisywane przez Ciebie współrzędne nie są w systemie DDD MM.MMM, wiem bo sam miałem ten problem na początku
btw: w ww jest link do kalkulatora, z którego sam również korzystam: http://www.geocaching.com/wpt/
Ostatnio zmieniony niedziela 01 sierpnia 2010, 21:28 przez Maliniak, łącznie zmieniany 1 raz.
...Mówię Tobie: "Wiarę miej!
W drodze swojej nie ustawaj!
Żebyś doszedł dokąd chcesz!
Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem!
Głosem serca w życiu kieruj się!"...
- KozaK
- Nowy na forum
- Posty: 24
- Rejestracja: środa 26 listopada 2008, 17:57
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
- Kontakt:
Wpisałem teraz takie współrzędne takie wyliczył mi ten kalkulator.
Jedyna różnica jest taka, że przestało dodawać dwójke na końcu.
Cały czas po wejściu w mapę kretów centruje się ona w Zgorzelcu.
Nie jest to też wina przeglądarki, bo nie działa ani w Operze, ani IE, ani FF.
Jedyna różnica jest taka, że przestało dodawać dwójke na końcu.
Cały czas po wejściu w mapę kretów centruje się ona w Zgorzelcu.
Nie jest to też wina przeglądarki, bo nie działa ani w Operze, ani IE, ani FF.
[URL=https://matchnow.life]Verified Ladies[/URL]
- filips
- Forumator
- Posty: 2199
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 81 razy
- Kontakt:
Tak, jest tam pewien problem, o którym zapomniałem. Dzięki za przypomnienie, zbadam sprawę.
pozdrowienia weekendowe,
F
PS: tuchlin - co to za góra u Ciebie na fotce? Matt?
pozdrowienia weekendowe,
F
PS: tuchlin - co to za góra u Ciebie na fotce? Matt?
GeoKrety.org - darmowa alternatywa dla travelbugów
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
- filips
- Forumator
- Posty: 2199
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 81 razy
- Kontakt:
Re: Mapa Geokretów
Czołem, dziwna sprawa, bo mi mapy centrują się we właściwym miejscu... zarówno moja, jak i Twoja i np Maliniaka. Pojęcia nie mam co jest grane, ale obstawiam coś po Waszej stronie (przeglądarka, java script itp)...KozaK pisze:Mam problem z mapą, na której pokazane są wszystkie GeoKrety.
Wpisałem koordynaty swojego domu, lecz mimo to mapa nie centruje się na nich, tylko w miejscu domyślnym, czyli w Zgorzelcu.
GeoKrety.org - darmowa alternatywa dla travelbugów
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
- filips
- Forumator
- Posty: 2199
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 81 razy
- Kontakt:
Niezłe jaja! Mi Twoją mapkę centruje na Twoich koordynatach. Dziwne... a w innej przeglądarce? Na innym komputerze?mushin pisze:Ja mam taki sam problem, na Zgorzelcu centruje. Dodatkowo dodaje mi 2 na końcu długości geograficznej (18° 32.9142).
GeoKrety.org - darmowa alternatywa dla travelbugów
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
- krystiant
- Forumator
- Posty: 2071
- Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
- Podziękował;: 19 razy
- Otrzymał podziękowań: 75 razy
No tak, ale jak się normalnie kliknie (nawet będąc zalogowanym) to adres mapki wygląda tak samo jak bez logowania, czyli
http://geokrety.org/mapka_kretow.php
a do centrowania musi być w adresie id usera, np. dla mushin
http://geokrety.org/mapka_kretow.php?userid=822
ale wtedy widocznie są geokrety tylko podanego usera.
Przeglądarka firefox. To co powyżej to na podstawie testów...
Pozdrawiam
-- edit
I w trakcie jak pisałem już się pojawił inny post... Wystarczy zmienić tekst
http://geokrety.org/mapka_kretow.php
a do centrowania musi być w adresie id usera, np. dla mushin
http://geokrety.org/mapka_kretow.php?userid=822
ale wtedy widocznie są geokrety tylko podanego usera.
Przeglądarka firefox. To co powyżej to na podstawie testów...
Pozdrawiam
-- edit
I w trakcie jak pisałem już się pojawił inny post... Wystarczy zmienić tekst
żeby nie było o centrowaniu na koordynatach domowych... albo poprawić żeby centrował...Mapka centruje sie na koordynatach domowych (zadeklarowanych w Twoim profilu). Gdy ich nie zadeklarowałeś, mapka centruje się na Moście Przyjaźni w Zgorzelcu/Gorlitz.
- filips
- Forumator
- Posty: 2199
- Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
- Podziękował;: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 81 razy
- Kontakt:
Aaa, no to się wyjaśniło. Napis istotnie nieco mylący. Poprawię.
GeoKrety.org - darmowa alternatywa dla travelbugów
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
Mapa (prawie) wszystkich keszy na świecie ;) - dla garmina
Status WWW geokretów, opencaching, geocaching
- mushin
- Forumator
- Posty: 557
- Rejestracja: poniedziałek 02 czerwca 2008, 10:07
- Podziękował;: 4 razy
- Otrzymał podziękowań: 25 razy
Może zrobić, żeby centrowałkrystiant pisze:Wystarczy zmienić tekstżeby nie było o centrowaniu na koordynatach domowych... albo poprawić żeby centrował...Mapka centruje sie na koordynatach domowych (zadeklarowanych w Twoim profilu). Gdy ich nie zadeklarowałeś, mapka centruje się na Moście Przyjaźni w Zgorzelcu/Gorlitz.
-
- Nowy na forum
- Posty: 16
- Rejestracja: niedziela 12 kwietnia 2009, 18:08
- Podziękował;: 0
- Otrzymał podziękowań: 0
Ja tez mam problem z mapą a nawet dwa. Raz że nie wyświetlają mi się zbiorowo na mapie tylko mapa sie koncentruje na zgorzelcu a dwa że gdy próbuje wpisać własne domowe współrzędne i daje ,,go" strona staje się biała (pusta?) i nic ztego nie wychodzi;/
Wie ktoś jak to pokonać?
Wie ktoś jak to pokonać?
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=9101][img]http://www.opencaching.pl/statpics/9101.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=2760][img]http://geokrety.org/statpics/2760.png[/img][/url]