Zaginiony krecik

Wszystko na ich temat, wnioski, uwagi, rankingi popularności ...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec

Re: Zaginiony krecik

Post autor: azalisz555 » sobota 06 grudnia 2014, 15:54

spoko spoko, moje krety w sumie już okrążyły Ziemię, wiem jak się z nimi obchodzić i wiem równiez, że na owym evencie też znajdowały się osoby obyte, po prostu daje sygnał do przeszukania swoich plecaków/toreb/whatever bo mobilniakokret już dość długo nie jest logowany i się zaczynam niepokoić ;)
ObrazekObrazek

Tati
Bywalec

Post autor: Tati » sobota 06 grudnia 2014, 18:01

azalisz555 pisze:spoko spoko, moje krety w sumie już okrążyły Ziemię, wiem jak się z nimi obchodzić i wiem równiez, że na owym evencie też znajdowały się osoby obyte, po prostu daje sygnał do przeszukania swoich plecaków/toreb/whatever bo mobilniakokret już dość długo nie jest logowany i się zaczynam niepokoić ;)
Hej,
może napisz e-mail do tych osób, które były na Pink Party. Nie każdy zagląda na forum. Niestety nie pamiętam, kto zabrał mobilniaki z tamtego spotkania.
pozdrawiam, Tatiana

Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec

Post autor: azalisz555 » sobota 06 grudnia 2014, 23:54

pytałem tu i ówdzie, rozesłałem wici i czekam :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec

Post autor: azalisz555 » wtorek 23 lutego 2016, 21:24

azalisz555 pisze:ktokolwiek widział ktokolwiek wie...
'Mikro'film czyli tajne przez poufne - OP765A (GK99A9)
zalogowany ostatnio na evencie Pink Party dnia 2 sierpnia br.
od tamtej pory nikt nic nie wie
Ponownie proszę o pomoc, znowu gdzieś zaginął, jak wciąż przekazywany jest ze spotkania na spotkanie to niemożliwym jest go namierzyć, pomóżcie proszę
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » wtorek 23 lutego 2016, 22:31

To nie przekazywanie ze spotkania na spotkanie jest problemem, tylko brak logowania przez tych co go mają/mieli/widzieli...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
azalisz555
Bywalec

Post autor: azalisz555 » środa 24 lutego 2016, 07:58

Ja rozumiem, ale dajmy na to że 20 osób sobie wpisało na spotkaniu znalezienie, skąd mam wiedzieć kto go wziął :P nieistotne. Pomocy
ObrazekObrazek

askafarbowana
Nowy na forum

Post autor: askafarbowana » poniedziałek 25 kwietnia 2016, 22:10

może nie ogarniam, ale proszę o pomoc kogoś bardziej ogarniętego. własnych geokretów nie zakładam jak narazie, ale co zrobić, gdy w skrzynce znajduję piękniego krecika, zabieram do domu, z honorami znajduję mu nowy dom po czym zabieram się do logowania, a tu okazuje się, że on wirtualnie jest na drugim końcu Polski/Europy. jeśli zaloguje że go zabrałam z tego miejsca i przeniosłam w to, gdzie go realnie dopiero podjęłam to dopiszę sobie do statystyk sztucznie kawał drogi. jeśli zaloguję tylko nowe miejsce znalezienia, to zignoruję jego drogę do miejsca, gdzie go podjęłam- też do bani... jak to zrobić najlogiczniej????
i druga sprawa- zagapiłam się ostatnio i zamiast przepisać tracking code przepisałam tylko refrence number. info wysłane do właściciela z opisem wtopy pozostało bez odpowiedzi. i kret zostanie uznany za zaginionego, a tu wszystko jest pod kontrolą (jeszcze). macie jakiś pomysł- do kesza nie mam jak się udać ponownie...

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » poniedziałek 25 kwietnia 2016, 22:20

askafarbowana pisze:okazuje się, że on wirtualnie jest na drugim końcu Polski/Europy. jeśli zaloguje że go zabrałam z tego miejsca i przeniosłam w to, gdzie go realnie dopiero podjęłam to dopiszę sobie do statystyk sztucznie kawał drogi. jeśli zaloguję tylko nowe miejsce znalezienia, to zignoruję jego drogę do miejsca, gdzie go podjęłam- też do bani... jak to zrobić najlogiczniej????
Najpierw zaloguj, że spotkałaś go w keszu, w którym go znalazłaś, a dopiero potem zabranie.
askafarbowana pisze:i druga sprawa- zagapiłam się ostatnio i zamiast przepisać tracking code przepisałam tylko refrence number. info wysłane do właściciela z opisem wtopy pozostało bez odpowiedzi. i kret zostanie uznany za zaginionego, a tu wszystko jest pod kontrolą (jeszcze). macie jakiś pomysł- do kesza nie mam jak się udać ponownie...
Możesz pisać do któregoś z poprzednich znalazców - osoba logująca kiedyś przeniesienie kreta ma link "Zaloguj tego kreta" - po kliknięciu przechodzi na stronę logowania z wypełnionym polem "tracking code" :)
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Błękitna 6
Nowy na forum

Post autor: Błękitna 6 » poniedziałek 02 maja 2016, 18:43

Zaginęła zielona bosmanka - krecik wykonany przez harcerkę z Siedlec. Jedyne jego miejsce, w którym zamieszkał to Linia Mołotowa - PO Prosienica 14 - OP1425 . Czy ktoś widział, czy ktoś wie? :-(
Bosmanka to taka kulka pleciona ze sznurka :wink:

Awatar użytkownika
brasia
Centrum Obsługi Geocachera

Post autor: brasia » poniedziałek 02 maja 2016, 19:50

Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś zabrał, zapomniał zalogować i znajdzie się w innej skrzynce. Ale niestety krety giną :(
Obrazek ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ