??!

Wszystko na ich temat, wnioski, uwagi, rankingi popularności ...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

jak dla mnie (i tu będę sam pewnie bo jest to bardzo często praktykowane) to jest lipa.. wrzucać kreta do wirtuala, czy innej skrzynki, żeby potem go samemu przenieść pare set km dalej..
PS: nie jest to uwaga do Shchenki a stwierdzenie, tak ogólnie :wink:
PS1: Przypadek Cozy jestem jeszcze w stanie zrozumieć ale w/w nie bardzo
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

A mnie ciekawi dlaczego niektórzy próbują sformalizować geokrety do ich widzimisię? Przecież to zabawa ma być. Każdy niech się bawi po swojemu. Od początku tak robię, robią tak inni. O co ten szum? Co wam przeszkadza, że każdy rozumie idee po swojemu? I wcale nie jest to rozumienie dalekie od siebie. Trochę luzu. To tylko zabawa.
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

mówiłem, że będę sam.. szukanie skrzynek to też tylko zabawa, ajakieś zasady są.. myslałem, że i tu jest coś takiego, ale niestety, każdy bawi się jak chce..
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Zasada powinna byc jedna - baw sie tak by nie szkodzic/przeszkadzac innym.
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Nannette »

a ja mam bardzo mieszane uczucia, bo każdy się bawi jak chce, ale z drugiej strony, w moim pojęciu tej zabawy nie da się włożyć kreta do wirtuala. To tak jak pewnego dnia ktoś nie znalazł naszej wirtualnej skrzynki choć kopał bardzo dokładnie koło wejścia do jaskini...
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Awatar użytkownika
coza
Forumator
Posty: 556
Rejestracja: środa 28 maja 2008, 08:27
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: coza »

Wlozyc sie nie da, ale spotkac mozna :). Jesli zwrocic uwage na filar na ktorym jest F-16 - to od pewnego czasu wisi tam skrzynka pozarowa - moze tam siedza ;) ? Kret to kret, nigdy nie wiadomo gdzie wylezie. Wiem, bo mam jednego na dzialce.
[i]Sponsorem mojej nieobecności był Żubr[/i]
Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Posty: 1022
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 01:34
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Hern »

ZYR pisze:A mnie ciekawi dlaczego niektórzy próbują sformalizować geokrety do ich widzimisię? Przecież to zabawa ma być. Każdy niech się bawi po swojemu. Od początku tak robię, robią tak inni. O co ten szum? Co wam przeszkadza, że każdy rozumie idee po swojemu? I wcale nie jest to rozumienie dalekie od siebie. Trochę luzu. To tylko zabawa.
W tym rozumieniu rodzi się pytanie:
Czy aby na pewno bawimy się w tą samą zabawę ?

I jeszcze jedno. Skoro tak różnie geokrety mogą być interpretowane, to w jakim celu prowadzona jest ich statystyka ? W takim wypadku NIC przecież nie znaczy, jedna wielka ściema, nieporozumienie i wprowadzanie w błąd.
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...
makos
Wyjadacz
Posty: 250
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: makos »

shchenka napisał(a):
Jeśli je przywieziesz z USA to czemu nie ?

Tego już nie skomentuję, rączki opadają.
to jest chyba mój przypadek, zabrałem GK żeby go zostawić w DE, ale że czasu na szukanie keszy było mało, nie byłem na wycieczce tylko służbowo, co zresztą opisałem w logu, to GK wrócił ze mną.
Teraz powiedzcie dlaczego skoro cały czas jak szukałem keszy nie mogłem go tak zalogować, bo chyba się zagubiłem?
Awatar użytkownika
sp2ong
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: sp2ong »

Zgadzam sie z tym, jesli GK moga byc wirtualne i wedrowac po wirtualnych skrzynkach to wykaz km jest robiony dla jaj :-) Ale co kraj to obyczaj
Ostatnio zmieniony czwartek 23 października 2008, 14:27 przez sp2ong, łącznie zmieniany 1 raz.
Waldek
OpenGeoInfo -Serwis informacyjny o Geocaching OC PL http://info.opencaching.pl
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Dalej nie rozumiem - skoro geokret powstał w jakimś miejscu to dlaczego nie może ono być liczone do jego podróży? Nawet Filip tak robił. Ja też miałem krety, których pierwszym punktem podróży była skrzynka, z której je wyciągnąłem - bo już jakiś gadżet wymieniając wiedziałem, że będzie kretem. Nawet nr miał już zaklepany. Każdy ląduje w moim plecaku. I naprawdę ich podróż jest raczej zaniżona niż zawyżona. Poza tym jak dla mnie to statystyk w geokretach mogłoby nie być, skoro budzą takie emocje.
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

pewnie dla nikogo na tym forum statystyk mogłoby nie być.. nikogo to nie obchodzi i nikt na nie nie patrzy..
czy aby na pewno??

statystyki są pewnego rodzaju informacją - przynajmniej powinny być a w takiej formie nie prezentują, moim zdaniem, nic
Ostatnio zmieniony czwartek 23 października 2008, 14:37 przez burak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Pisze o sobie, nie generalizuj, proszę. To Ty używasz obrazków statystyk w podpisie :roll:
Awatar użytkownika
filips
Forumator
Posty: 2199
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy
Kontakt:

Post autor: filips »

Ale jaja ...
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Post autor: burak »

no właśnie.. większośc mówi, że nie potrzebne, ale obrazków używają..
Ja statystyki lubię, będę ich używał i chciałbym żeby odzwierciedlały jakąś konkreną wartość.. ale jeśli sie nie da to trudno.. jakoś przeżyje
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
Indar
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: niedziela 11 maja 2008, 22:28
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Post autor: Indar »

No proszę Was, dajcie spokój. Czy ta kwestia jest warta tego by wałkować ją kilka stron? Zdaje się że geokrety są częścią zabawy która ma formę OPEN, nie ma co się spinać na jakąś głupotę. Mi statystyki nie są potrzebne, ale przyznam również, że je lubię. Jednak nie wyobrażam sobie żeby z powodu tego że ktoś "podkręca" sobie licznik (co mi nie przeszkadza) robić aferę.
Dajmy już spokój, zamiast rozważać banalne kwestie załóżmy kilka kretów - albo przenieśmy.

Indar
http://www.freha.pl
ODPOWIEDZ