Dożywotni ban dla iwmali

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

tsalarioth
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2015, 23:48
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Dożywotni ban dla iwmali

Post autor: tsalarioth »

Powtórzę prośbę-ostrzezenie z drugiego wątku.
Proszę o schłodzenie głów.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2047
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Re: Dożywotni ban dla iwmali

Post autor: ronja »

jacek0707 pisze: sobota 20 lutego 2021, 13:55
Iwmali pisze: sobota 20 lutego 2021, 13:07
jacek0707 pisze: sobota 20 lutego 2021, 12:23
W tym przypadku dożywotni ban to i tak za mała kara.
Czyżby kara śmierci była adekwatna do przestępstwa?
Nie moja to sprawa, ale w swoim czasie na pewno będę dążył do tego, aby doniesienie w tej sprawie wpłynęło do prokuratury. Nie wiem w tej chwili pod jaki to paragraf podchodzi.

Jeśli chodzi o moją sprawę to prawnik, z którym się kontaktowałem, a który również śledzi to forum stwierdził, że tym przypadku nękanie również podchodzi pod art.190kk, § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Sprawa nękania sms-ami, komentarzami, meilami.
Współczuję, także prokuraturze i prawnikowi.
Nie pomyślałeś, Jacek, że skoro tu tak źle, to lepiej zrezygnować i opuścić serwis? Wendettę możesz dokończyć będąc poza nim.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Dożywotni ban dla iwmali

Post autor: art_noise »

dzejbi pisze: sobota 20 lutego 2021, 08:08 Wyobrażam sobie że Wołki, art_noise, slawekragnar i inni właśnie tarzają się ze śmiechu.
Dzejbi nie wiem w jakim celu wywołujesz mnie tutaj - emeryta OCowego...
Mimo twoich bujnych wyobrażeń - nie tarzam się ze śmiechu bo nie ma z czego. No może jedynie z tego że jakiś koleś od pudełek prawników zatrudnił i będzie prokuraturą i sądem straszył innego gracza. To jest tak śmieszne że aż Barejowskie :lol:
Ale to już kiedyś przerabialiśmy (sebek) więc jakoś nie wzbudza we mnie emocji. Teraz jest jakiś tam 07 który straszy.
Natomiast z działania obecnych władz OC (COG) nie ma nic zabawnego.

Co do zestawienia mnie z naprawdę kiedyś elitą keszerską OC (Wołki.Lca i slawekragnar - szacun Panowie) - różnica jest subtelna ale jednak znaczącą. Koledzy wspomniani przez ciebie mają na ten moment 0 skrzynek czynnych na OC. Ja mam czynnych 277 a moja żona 92. Łącznie 369 skrzynek nadal jest dostępnych na OC - mimo tego że rzeczywiście z serwisu OC wycofaliśmy się parę lat temu.
Uważam że wycofałem się z tego serwisu w sposób w miarę elegancki (trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym?) Nie było masowej archiwizacji keszy i dramy na forum. Doceń to dzejbi :wink:

P.S. Dzejbi - mam nadzieję że kiedyś tego wędrowniczka którego mi podarowałeś w Staszowie - wypijemy wspólnie i w zgodzie. Mam go do dziś w piwniczce oryginalnego i nie otworzonego.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowania (total 2):
dzejbir00t7
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
dzejbi
Wyjadacz
Posty: 395
Rejestracja: czwartek 22 maja 2014, 05:13
Podziękował;: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Dożywotni ban dla iwmali

Post autor: dzejbi »

Jak sięgam pamięcią, to nie piłem ze swoimi nauczycielami. Pewnie to błąd ale może jeszcze do naprawienia :D . Serdecznie pozdrawiam.
Za ten post autor dzejbi otrzymał podziękowanie:
art_noise
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Dożywotni ban dla iwmali

Post autor: Pawel brasia »

Pierwszy wątek dotyczący tej sprawy zamknięty, wnoszę, aby tego też zamknąć.
A najlepiej to oba wysłać choćby na Marsa, jeśli się nie da to choćby do Hyde Parku. ;)
Ostatnio zmieniony środa 24 lutego 2021, 11:11 przez RoDaJJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wątek, również na wniosek jego inicjatora, został zamknięty. Mars obecnie zajęty przez łazik Perseverance, więc temat ląduje w Hyde Park
Za ten post autor Pawel brasia otrzymał podziękowania (total 5):
iwonia1999xmallBłękitna Teamtsalariothmaciej.rutecki
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Zablokowany