Stowarzyszenie Opencaching Polska założone przez Sebastiana

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Re: Stowarzyszenie Opencaching Polska założone przez Sebastiana

Post autor: krystiant » niedziela 11 marca 2018, 20:44

Sebastian pisze:
piątek 09 marca 2018, 00:56
Krystian, do Ciebie skieruję pytanie, czy decyzja moderatorów Forum Opencaching Polska, o nie usunięciu tego wątku z Forum Opencaching Polska jest ostateczna?
Ja go nie usunę, za innych się nie wypowiadam.
Moim zdaniem w hydeparku jak najbardziej jest miejsce dla dyskusji o stowarzyszeniu, które nie ma żadnych formalnych powiązań z serwisem, ale jakby na to nie patrzeć ma w program wpisane wspieranie i rozwój opencachingu...
baloniarz pisze:
piątek 09 marca 2018, 09:15
A ja tam jestem za tym aby jak najczęściej pisać o Opencaching.pl Z mojego doświadczenie wynika, że informując nowych, ewentualnie zainteresowanych naszą zabawą ludzi, to mówimy im, iż nasza zabawa nazywa się geocaching. Oni szukajac informacji o nowej zabawie wpisują w wyszukiwarkę "geocaching" a co wtedy wyskakuje wszyscy wiemy.
A to nie jest tak, że jak byśmy nie używali słowa "geocaching" to link do nas nie wyskakiwałby w wynikach wyszukiwania dla hasła "geocaching"? Pisać częściej i linkować do serwisu, bo linkowania i powiązania słów bierze się pozycja w wyszukiwaniu (chyba że się mylę, ale to prosiłbym żeby ktoś znający się na rzeczy mnie poprawił, wyjaśnił trochę jak to działa - ale może w osobnym wątku)
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

ODPOWIEDZ