off topic wycięty z - 'Wybory COG 2017/2018'

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

krcr pisze: (...)
Ja nie bawię się w "politykę", szukanie skrzynek traktuję jako zabawę, a bardziej od szukania skrzynek przekładam szukanie skrzynek w doborowym towarzystwie... Do COG dostałem się niejako z przypadku, bo dotychczasowy COGOwicz przestał pełnić te funkcję.
Nie potrafię teraz odszukać drugiej wypowiedzi kolegi krcr, który miałem zacytować a chodziło o to, że kolega krcr stara się jak może wypełniać obowiązki COGowicza i nie pcha się w politykowanie.
No tak się akurat składa, że po ostatnich wyborach do obowiązków COGu doszły zadania dotyczące kierowanie całym serwisem a nie tylko recenzowanie skrzynek weryfikowanych i reagowanie na zgłoszenia. Obecnie wg mnie wygląda to tak, że część COGu nie zauważyła tego dodania obowiązków.
Rozumiem ich bo również uważam, że obecna forma działania COGu się nie sprawdza. COG niech robi to do czego został powołany a zarządzaniem serwisem niech zajmą się Ci, którzy tego chcą. Udawanie "bawienia się w politykę" nie jest dobrym rozwiązaniem. PS nie mam najmniejszych zastrzeżeń do cogowiczów w ich pracy sensu stricto COGowej. Natomiast zarządzanie serwisem - tu jest pole do zmian. Czekamy na odpowiedzialnych kandydatów i czystą kampanię wyborczą. Wszak to tylko zabawa.
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

off topic wycięty z - 'Wybory COG 2017/2018'

Post autor: chinczyk »

buahahaha , ale fajnie się to czyta , tak wszedłem pierwszy raz od dość dawna na forum , poprzeglądałem ten "wontek" i sam do siebie powiedziałem : "zaczyna się" :) - lata mijają a przyzwyczajenia zostają takie same ...
Obrazek
Tomanek111
Wyjadacz
Posty: 208
Rejestracja: piątek 17 maja 2013, 20:54
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: Tomanek111 »

chinczyk pisze:buahahaha , ale fajnie się to czyta , tak wszedłem pierwszy raz od dość dawna na forum , poprzeglądałem ten "wontek" i sam do siebie powiedziałem : "zaczyna się" :) - lata mijają a przyzwyczajenia zostają takie same ...
Śmiej się Żółtku, śmiej. Właśnie "sub-konto" jednego z COG-u założyło kolejną skrzynkę niezgodą z regulaminem. Przypominam zapominalskim, że za "sub-konta" wyleciał- dostał "bana"-"Alex22"- jakby nie patrzeć ikona OC. Dziwne jest to, że "pasjonat nazistowskich budowli"- "Wołek" może wszystko. Proponuję również zastanowić się, dlaczego, niejaki "Wołek" z wielką pasją archiwizuje kesze "Kawiorów"- ikony OC, nie dając nam, zwykłym keszerom,szans na ewentualną reaktywację Ich skrzynek. Czyżby Wołek budował dla siebie pomnik? Błehehehehe
ObrazekObrazek
sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: sajmon »

Ciekawe filozofie tu kolega uprawia. Czyli mam rozumieć, że konto mojej żony, która założyła je po to, by po swojemu opisać odczucia co do znalezionego kesza i po swojemu nagradzać gwiazdkami, to moje subkonto? A może to ja jestem jej subkontem?
Kolega musi mieć już nieźle wzrok zmącony żółcią, że nie odróżnia subkonta "sajmon111" od konta kogoś z rodziny.
O archiwizacjach się nie wypowiem, ale pobieżna 2 minutowa analiza logów wskazuje, że kesze poginęły i zostały zgłoszone do COG, a Wołek zrobił to, co do COGu należało.
Niestety mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że do Tomanka takie rozumowanie nie trafi i szkoda się rozpisywać.
Argumenty i logika nieważne, ważne że Wołek to ZUO! Aleś się chłopie zafixował...
Za ten post autor sajmon otrzymał podziękowania (total 2):
Mario&Moniadeg
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: krcr »

Tomanek111 pisze:. Proponuję również zastanowić się, dlaczego, niejaki "Wołek" z wielką pasją archiwizuje kesze "Kawiorów"- ikony OC, nie dając nam, zwykłym keszerom,szans na ewentualną reaktywację Ich skrzynek. Czyżby Wołek budował dla siebie pomnik? Błehehehehe
Rozwieje Twoje wątpliwości. Ktoś kesze zgłasza - wolek zajmuje się zgloszeniami.
Nie bądź jak minister wojny i nir doszukuj się wszędzie zmowy Żydów masonerii i przestępczych karteli
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: chinczyk »

Tomanek111 pisze:
chinczyk pisze:buahahaha , ale fajnie się to czyta , tak wszedłem pierwszy raz od dość dawna na forum , poprzeglądałem ten "wontek" i sam do siebie powiedziałem : "zaczyna się" :) - lata mijają a przyzwyczajenia zostają takie same ...
Śmiej się Żółtku, śmiej. Właśnie "sub-konto" jednego z COG-u założyło kolejną skrzynkę niezgodą z regulaminem. Przypominam zapominalskim, że za "sub-konta" wyleciał- dostał "bana"-"Alex22"- jakby nie patrzeć ikona OC. Dziwne jest to, że "pasjonat nazistowskich budowli"- "Wołek" może wszystko. Proponuję również zastanowić się, dlaczego, niejaki "Wołek" z wielką pasją archiwizuje kesze "Kawiorów"- ikony OC, nie dając nam, zwykłym keszerom,szans na ewentualną reaktywację Ich skrzynek. Czyżby Wołek budował dla siebie pomnik? Błehehehehe

Powiedz mnie "kolego" czy ja Cię obrażam ? Żółtka mogłeś sobie podarować nie jest to miłe określenie nawet mojej osoby. Totalnie nie rozumiem Twojej odpowiedzi na to co napisałem , nie ma się ona nic w kontekście do wyborów ani mojego posta.
Obrazek
baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

krcr pisze: (...)
Rozwieje Twoje wątpliwości. Ktoś kesze zgłasza - wolek zajmuje się zgloszeniami.
Nie bądź jak minister wojny i nir doszukuj się wszędzie zmowy Żydów masonerii i przestępczych karteli
Karolu (krcr) skoro uważasz, że Krzysiek (Wołki.Lca) tak sumiennie reaguje na wszelkie zgłoszenia to proszę wytłumacz mi, czemu na moje zgłoszenie bodajże nr 6225 dostałem odpowiedź, że kesza nie chce archiwizować bo to taka historia polskiego keszerstwa (OP0005) i kesza ktoś ma niedługo zreaktywować. Niedługo to ile wg standardu COG? Po ok miesiącu od zgłoszenia, przed samym wyjazdem w tamte strony, zapytałem co z tym keszem. Cytuję odpowiedź ;" Witam,
zajmujemy się już zgłoszeniem dotyczącym skrzynki Świdnica. Ponieważ jest to dubel zgłoszenia 6225, sprawę zamykam z automatu.
Pozdrawiam,
Wołki.Lca/COG" - co to miało znaczyć nie mam pojęcia (skrzynki brak, autor się nie bawi i ok miesiąc na załatwienie zgłoszenia to za mało?)

Będąc na miejscu z kolegą stwierdziliśmy, że kesza brak więc po długim odczekaniu po raz kolejny wysłałem zgłoszenie treści cyt: "
" Dnia 24-07-2016 23:11 wysłał zgłoszenie problemu.

Dotyczy ono skrzynki OP0005 - Świdnica
(http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=5).

Powód zgłoszenia: Skrzynka wymaga archiwizacji

Treść zgłoszenia:
------------------- początek ------------------
3X DNF. Autor od dawna się nie bawi. Kesza ewidentnie brak. Proszę o
postępowanie zgodnie z wcześniej wypracowanymi zasadami dotyczącymi
zgłoszeń. Nie ma wyjątków!
Pozdrawiam
------------------- koniec -------------------"

dostałem odpowiedź, że dziwnym trafem akurat teraz kesza ktoś zreaktywował. (Log o reaktywacji w 5 minut po moim zgłoszeniu)- przypadek?
Z tego co wiem to autor tej właśnie skrzynki od dawna się nie nie bawi i jego wolą jest aby kesze, które dokonały żywota były archiwizowane. Pytam więc, czy Wołki miał zgodę autora na reaktywację, bo kesz nie jest jego własnością a wola autora jest w kręgu COGu znana (mi wole tą przekazała kiedyś Agatha a chodziło o skrzynki z rejonu słupsko - koszalińskiego).
Czemu więc jedno zgłoszenie skutkuje archiwizacją keszy kawiorów a z drugiej strony na moje zgłoszenia przez prawie 2,5-3 m-ce nie robi się nic? Nie słyszałem nigdy o podwójnych standardach.

Kolejna sprawa. Pytam, kto i w jakiej formie prosił o odwieszenie (zablokowanych przez COG na prośbę autora, skrzynek STRAŻNIKA? Skutek był taki, że następnego dnia wszystko poszło do piachu. Czy Wołek konsultował z COGiem swoją decyzję, czy decyzja ta była przez jeśli nie wszystkich to choćby przez większość zaakceptowana?
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: krcr »

Baloniarz nie wiem. Nje zaglądam w jego grządki. Widze tylko na liście zgłoszenia dot keszy i widzę że coś się z nimi dzieje bo nie przybywa ich na liście zgłoszeń w sposób lawinowy.
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: Wołki.Lca »

baloniarz pisze:
krcr pisze: (...)
Rozwieje Twoje wątpliwości. Ktoś kesze zgłasza - wolek zajmuje się zgloszeniami.
Nie bądź jak minister wojny i nir doszukuj się wszędzie zmowy Żydów masonerii i przestępczych karteli
Karolu (krcr) skoro uważasz, że Krzysiek (Wołki.Lca) tak sumiennie reaguje na wszelkie zgłoszenia to proszę wytłumacz mi, czemu na moje zgłoszenie bodajże nr 6225 dostałem odpowiedź, że kesza nie chce archiwizować bo to taka historia polskiego keszerstwa (OP0005) i kesza ktoś ma niedługo zreaktywować. Niedługo to ile wg standardu COG? Po ok miesiącu od zgłoszenia, przed samym wyjazdem w tamte strony, zapytałem co z tym keszem. Cytuję odpowiedź ;" Witam,
zajmujemy się już zgłoszeniem dotyczącym skrzynki Świdnica. Ponieważ jest to dubel zgłoszenia 6225, sprawę zamykam z automatu.
Pozdrawiam,
Wołki.Lca/COG" - co to miało znaczyć nie mam pojęcia (skrzynki brak, autor się nie bawi i ok miesiąc na załatwienie zgłoszenia to za mało?)

Będąc na miejscu z kolegą stwierdziliśmy, że kesza brak więc po długim odczekaniu po raz kolejny wysłałem zgłoszenie treści cyt: "
" Dnia 24-07-2016 23:11 wysłał zgłoszenie problemu.

Dotyczy ono skrzynki OP0005 - Świdnica
(http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=5).

Powód zgłoszenia: Skrzynka wymaga archiwizacji

Treść zgłoszenia:
------------------- początek ------------------
3X DNF. Autor od dawna się nie bawi. Kesza ewidentnie brak. Proszę o
postępowanie zgodnie z wcześniej wypracowanymi zasadami dotyczącymi
zgłoszeń. Nie ma wyjątków!
Pozdrawiam
------------------- koniec -------------------"

dostałem odpowiedź, że dziwnym trafem akurat teraz kesza ktoś zreaktywował. (Log o reaktywacji w 5 minut po moim zgłoszeniu)- przypadek?
Z tego co wiem to autor tej właśnie skrzynki od dawna się nie nie bawi i jego wolą jest aby kesze, które dokonały żywota były archiwizowane. Pytam więc, czy Wołki miał zgodę autora na reaktywację, bo kesz nie jest jego własnością a wola autora jest w kręgu COGu znana (mi wole tą przekazała kiedyś Agatha a chodziło o skrzynki z rejonu słupsko - koszalińskiego).
Czemu więc jedno zgłoszenie skutkuje archiwizacją keszy kawiorów a z drugiej strony na moje zgłoszenia przez prawie 2,5-3 m-ce nie robi się nic? Nie słyszałem nigdy o podwójnych standardach.

Kolejna sprawa. Pytam, kto i w jakiej formie prosił o odwieszenie (zablokowanych przez COG na prośbę autora, skrzynek STRAŻNIKA? Skutek był taki, że następnego dnia wszystko poszło do piachu. Czy Wołek konsultował z COGiem swoją decyzję, czy decyzja ta była przez jeśli nie wszystkich to choćby przez większość zaakceptowana?
Baloniarzu, po raz kolejny wszystko przekręcasz używając kolorowych farbek :lol:
Przejdźmy do faktów:
Zgłoszenie nr 6225.
baloniarz pisze:Mimo że skrzynka historyczna ale autor od dawna się nie bawi. czy warto sztucznie ją utrzymywać przy życiu przez przypadkowe reaktywacje?
wołki.lca pisze:Witam,
zajmujemy się zgłoszeniem dotyczącym skrzynki Świdnica.
TAK WARTO !!!
O wynikach poinformujemy w osobnej wiadomości.
Pozdrawiam,
wołki.lca 2016-07-25 pisze:Witam,
w związku ze zgłoszeniem 6225 dotyczącym skrzynki Świdnica informujemy, że został wykonany serwis. Zamykam sprawę.
W czasie rozpatrywania zgłoszenia 6225 jeszcze dwa razy zgłosiłeś tą skrzynkę, i to jest właśnie dublowanie/powtórzenie aktywnego zgłoszenia.
Zgłoszenie nr 6428:
baloniarz pisze:Czas mija a ze skrzynką nic się nie dzieje. Ostatni wpis jasno sugeruje, ze nie ma co liczyć na odnalezienie miejsca ukrycia i samego kesza. Rozumiem, że to historia Polskiego OC ale ten kesz nie istnieje i jest reaktywowany od przypadku do przypadku.
wołki.lca pisze:Witam,
zajmujemy się już zgłoszeniem dotyczącym skrzynki Świdnica. Ponieważ jest to dubel zgłoszenia 6225, sprawę zamykam z automatu.
Pozdrawiam
Po raz trzeci, zgłoszenie nr 6440:
baloniarz pisze:3X DNF. Autor od dawna się nie bawi. Kesza ewidentnie brak. Proszę o postępowanie zgodnie z wcześniej wypracowanymi zasadami dotyczącymi zgłoszeń. Nie ma wyjątków! Pozdrawiam
wołki.lca pisze:Witam,
zajmujemy się już zgłoszeniem dotyczącym skrzynki Świdnica. Ponieważ jest to dubel zgłoszenia 6225, sprawę zamykam z automatu.
Pozdrawiam,
Więc pytam skąd wziąłeś to:
baloniarz pisze:dostałem odpowiedź, że dziwnym trafem akurat teraz kesza ktoś zreaktywował.
Oczywiście serwisu dokonałem osobiście, nigdy tego nie ukrywałem, nawet dodałem wpis w logu skrzynki o wykonanym serwisie przeze mnie. Dodam jeszcze tylko, że jechałem tam specjalnie dla Ciebie żeby naprawić piątą skrzynkę w naszym serwisie.
baloniarz pisze:Proszę o postępowanie zgodnie z wcześniej wypracowanymi zasadami dotyczącymi zgłoszeń. Nie ma wyjątków!
Uzasadnij proszę, gdzie te zasady? :lol:

Zaś za Twojej kadencji w RR użyliście BAN'a na czas nieokreślony dla użytkowników alex22 i got100 za działanie na szkodę OC. Stąd moje pytanie gdzie są zapisane takie zasady i jak ich używać? ... bo jakoś teraz mając wszystkie dostępy tego nie widzę.
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: Wołki.Lca »

baloniarz pisze:Kolejna sprawa. Pytam, kto i w jakiej formie prosił o odwieszenie (zablokowanych przez COG na prośbę autora, skrzynek STRAŻNIKA? Skutek był taki, że następnego dnia wszystko poszło do piachu. Czy Wołek konsultował z COGiem swoją decyzję, czy decyzja ta była przez jeśli nie wszystkich to choćby przez większość zaakceptowana?
Chłopie, Twoja praca w milicji już się skończyła :lol:
Sprawa ta dotyczy COG'u i straznik'a. Oczywiście za jego pozwoleniem i chęcią możemy podyskutować o tym na forum.
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: Wołki.Lca »

Tomanek111 pisze:Śmiej się Żółtku, śmiej. Właśnie "sub-konto" jednego z COG-u założyło kolejną skrzynkę niezgodą z regulaminem. Przypominam zapominalskim, że za "sub-konta" wyleciał- dostał "bana"-"Alex22"- jakby nie patrzeć ikona OC. Dziwne jest to, że "pasjonat nazistowskich budowli"- "Wołek" może wszystko.
Widzę, że obrażanie, pomawianie i ośmieszanie inny użytkowników, a w szególności członków COG i RT stało się twoją życiową pasją.
Serio tylko na tyle cię stać?
Tu masz listę moich "sub-kont": https://opencaching.pl/powerTrail.php?p ... ptrail=572 ... nie zwlekaj zgłoś to pilnie do COG, albo napisz do BRAVO, pewnie dostaniesz za to złotego BAN'ana :wink:
Tomanek, co ty bierzesz? :lol:
baloniarz
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: wtorek 23 października 2012, 09:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: baloniarz »

wołki.lca pisze: Chłopie, Twoja praca w milicji już się skończyła :lol: (...)
W milicji nie pracowałem a w Policji a to spora różnica. Nie myl proszę tych faktów bo wprowadzasz ludzi w błąd. Jaki masz w tym cel?
Co do skrzynki Świdnica to z tego co pamiętam wysyłałem 3 zgłoszenia.
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Wybory COG 2017/2018

Post autor: Wołki.Lca »

baloniarz pisze:Nie myl proszę tych faktów bo wprowadzasz ludzi w błąd.
Ale Ty to robisz ciągle i nie widzisz nawet tego, albo nie chcesz widzieć.
baloniarz pisze:Jaki masz w tym cel?
A Ty?
baloniarz pisze:Co do skrzynki Świdnica to z tego co pamiętam wysyłałem 3 zgłoszenia.
No to przecież napisałem, że trzy. Tylko po co trzy jak pierwsze było ciągle aktywne? Dwa kolejne zgłoszenia tej samej skrzynki to duble, czyli powtórzenie w tym samym temacie.

A i pominąłeś co nieco więc powtórzę się:
baloniarz pisze:Proszę o postępowanie zgodnie z wcześniej wypracowanymi zasadami dotyczącymi zgłoszeń. Nie ma wyjątków!
Uzasadnij proszę, gdzie te zasady? :lol:
Zaś za Twojej kadencji w RR użyliście BAN'a na czas nieokreślony dla użytkowników alex22 i got100 za działanie na szkodę OC. Stąd moje pytanie gdzie są zapisane takie zasady i jak ich używać? ... bo jakoś teraz mając wszystkie dostępy tego nie widzę.
ODPOWIEDZ