Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

parlando
Forumator
Posty: 898
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 20:57
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: parlando »

Hejt dalej wylewany jest publicznie w logach, aż żal czytać.
http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y
Wszedłem też na tę stronę na FB. Nie polecam, można dostać raka.
Czy tego szaleństwa nie da się powstrzymać? Przynajmniej tutaj, na opencaching?
Ranwers pisze:swoją drogą ktoś może zobaczyć, czy to faktycznie z IP Leo48 zablokowano mu konto?
Dobre pytanie. Możliwe, że faktycznie ktoś po złości wpisał złe hasło, ale nawet jeśli, to co za problem odpowiedzieć na pytanie kontrolne? Jeśli hasło lub mail byłoby podmienione, to byłoby to widać na screenie dega, ale nawet jeśli, to jest możliwość przywrócenia hasła, w ostateczności pomoc admina.
deg pisze:Kilkadziesiąt minut przed napisaniem komentarza, skutecznie zalogował się na Forum...
EDIT: Kiedy użytkownik ostatnio logował się na Forum może sprawdzić każdy - w profilu. W tym przypadku 6:04.
Nie wiem, czy ta nieporadność leo48 jest udawana, czy nie. Czy to co pisze o blokadzie to niewiedza, czy zakłamywanie rzeczywistości?
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Posty: 1153
Rejestracja: sobota 07 grudnia 2013, 04:31
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: deg »

Myślę, że reakcje w logach zupełnie niepotrzebnie nakręcają tego gościa.
Żeby walczyć, trzeba mieć wroga - fizycznego, czy jak w tym przypadku - wymyślonego.
Sądzę, że trzeba olać temat, nie dać się prowokować komentarzom i tyle. Szkoda czasu i nerwów - starych drzew i tak nie przesadzimy ;)
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: Wołki.Lca »

Etyka, lojalność i regulamin w komplecie - wynik:

Dnia 25.04.2016 decyzją COG przy akceptacji RR nałożono BAN'a użytkownikowi Leo48 na okres dwóch tygodni tj. do dnia 09.05.2016
Powód: Wielokrotne naruszenie regulaminu II.8
Ponad to:
Za publikację skrzynek, które nigdy nie były umieszczone w terenie podjęto decyzję półrocznej weryfikacji ewentualnych nowych skrzynek.

Doszukałem się jednego plusa w tym wszystkim: nasze forum zostało nazwane Towarzystwem Wzajemnej Adoracji :wink:
Za ten post autor Wołki.Lca otrzymał podziękowania (total 3):
rredanparlandoLza
Awatar użytkownika
deg
Rada Techniczna
Posty: 1153
Rejestracja: sobota 07 grudnia 2013, 04:31
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: deg »

No to teraz już będzie na maxa pokrzywdzonym cierpiętnikiem ;)
Na OC ma bana, z GC też jest zagrożony wywaleniem. To gdzie on będzie swoje skrzynki publikował? Chyba została mu czterowymiarowa przestrzeń Minkowskiego ;)
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek
sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: sajmon »

deg pisze: To gdzie on będzie swoje skrzynki publikował?
Na FB na tym nowym profilu
Tu biję się w pierś - zajrzałem tam, nabiłem staty wejść więc Leo będzie miał 1 argument więcej, jaki jest zajefajny (a tu szykanowany). Myślałem, żeby mu tam napisać conieco, ale pewnie najpierw zmieszał by mnie z błotem, ponarzekał, że jest śledzony przez TWA OC.pl a na koniec skasował nieprzychylne posty (bo może).
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: miklobit »

deg pisze: To gdzie on będzie swoje skrzynki publikował? Chyba została mu czterowymiarowa przestrzeń Minkowskiego ;)
W sensie że ma jeden wymiar urojony ?
Awatar użytkownika
Pawel brasia
Forumator
Posty: 1849
Rejestracja: sobota 23 sierpnia 2008, 19:06
Podziękował;: 39 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: Pawel brasia »

miklobit pisze:
deg pisze: To gdzie on będzie swoje skrzynki publikował? Chyba została mu czterowymiarowa przestrzeń Minkowskiego ;)
W sensie że ma jeden wymiar urojony ?
Chyba nie tylko wymiar na urojony.
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wołki.Lca
Wyjadacz
Posty: 335
Rejestracja: środa 19 grudnia 2012, 23:16
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: Wołki.Lca »

Leo48 na FB pisze:http://www.facebook.com/Pa%C5%82uki-ope ... 2/?fref=nf

"Gdy rozum śpi, budzą się upiory". Tak, zgadliście - chodzi o Forum http://www.opencaching.pl Przepraszam, że stało się to na moim profilu. Za moją szczerość dostałem bana na dwa tygodnie. Najmocniej przepraszam, ale kto dał prawo jakimś **** (przynajmniej mentalnym) decydować, co mnie wolno w sieci? Co (kto) to jest COG? Tutaj on jest tym, co kiedyś Miller powiedział publicznie do kogoś innego: "Pan jest zerem". Od tego momentu, choćby ten ban czasowy stał się wiekuistym, nie życzę sobie tutaj ludzi 'tamtego sortu". A moje Pałuki przerosną waszą głupotę, to gwarantuję. No i od jutra zaprezentuję tu nowe miejsca, już bez opencachingu. Z głupcami nam nie po drodze. Szkoda? Tak, dla głupców
Cóż, ciężki przypadek.
Awatar użytkownika
krcr
Wyjadacz
Posty: 345
Rejestracja: sobota 22 września 2012, 18:03
Podziękował;: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: krcr »

Leo48 na FB pisze:http://www.facebook.com/Pa%C5%82uki-ope ... 2/?fref=nf
Najmocniej przepraszam, ale kto dał prawo jakimś **** (przynajmniej mentalnym) decydować, co mnie wolno w sieci?
Chciałbym zauważyć, że ten pan z brodą nie przeczytał regulaminu, bo akceptując regulamin powinien zgodzić się na warunki i zasady panujące w serwisie.
Poza tym chyba rozminął się gdzieś po drodze z netykieta.
Sądzę, że największą kara dla niego będzie zapomnienie i ostracyzm.
Za ten post autor krcr otrzymał podziękowanie:
zaborz
Niepraktykujący abstynent
Obrazek Obrazek
glaeken
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: sobota 17 kwietnia 2010, 19:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: glaeken »

O masakra, czy ja właśnie widziałem rozkminkę, że ktoś sobie ZAREZERWOWAŁ miejsce na przyszłego kesza?
I do tego ludzie się kłócą, że ktoś założył komuś skrzynkę w miejscu które on sobie wcześnie magicznie wybrał?
A czepianie się gwoździ w drzewach?
Wesoło.
OC to chyba miała być taka zabawa? Czy robimy drugi kodeks drogowy? Mydlane prawo i wszyscy połowę ignorują, bo jest niedopracowane?
Awatar użytkownika
leo48
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: wtorek 29 marca 2016, 09:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Kontakt:

Re: Etyka i lojalność, czy tylko regulamin ?

Post autor: leo48 »

Tak na marginesie i z daleka patrząc, to wcale nie żałuję, że mnie tutaj takie blokady spotkały. Przypadkowo to zauważyłem teraz zamieszczając relację z dzisiejszego eventu. Być może coś tu jeszcze wrzucę, ale nie będę wchodzić w dyskusje, które uwłaczałyby mojemu mniemaniu o własnej, choćby i znikomej inteligencji. Okazało się, że blokada której "nie było", jednak była, a ja w tzw międzyczasie miałem kilka kontaktów trzeciego stopnia z osobami mocno w sprawy opencachingu zaangażowanymi i moje niepokoje podzielającymi. Kontakty poza tym forum maja wartość wielokrotnie wyższą niż to, co tu się dzieje. Mam nadzieję, że za moją szczerość kolejna blokada nie nastąpi, ale jeśli nawet... z mostu do rzeki się z rozpaczy nie rzucę. Trzy lata nieobecności na forum to jak oddech świeżego powietrza. Pozdrawiam i proszę nie komentować bo ja w to już nie wchodzę.
Postanowiłem dać anons taki do dziennika,
odpowiednio duży, by uwagę skupiał:

"Chcę zostać porządnym człowiekiem, poszukuję wspólnika.
Nie będę się SAM wygłupiał" :wink:

[Marian Załucki]
ODPOWIEDZ