Czy nowy regulamin został wdrożony?

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Czy nowy regulamin został wdrożony?

Post autor: miklobit »

maryush pisze: Ale widziałem w tym wątku człowieka z RR, na pewno już się zajmuje tą sprawą ;)
No własnie brakuje konkretnego komunikatu "człowieka z RR" , że "zajmuje się ta sprawą i zaktualizuje tam gdzie jest nieaktualne".
I to by skończyło całą dyskusję.
Zamiast tego są komunikaty (dwóch) osób z RR z których wynika wszystko tylko nie to, że "zajmują się tą sprawą".
Awatar użytkownika
DeepBlue
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: niedziela 08 stycznia 2012, 18:56
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Czy nowy regulamin został wdrożony?

Post autor: DeepBlue »

parlando pisze:Adatowanie ogłoszenia tego nie naprawia (nie pisząc o tym, że to po prostu nieuczciwe lub wprost oszustwo), zaklinanie rzeczywistości również.
Dzień bez cyrku - nieosiągalne. No, oczywiście, dzień bez cyrku robionego przez starą RR2015. Przecież to właśnie legło u podstaw pomysłu likwidacji RR.
Wracając jednak do antydatowania ogłoszenia na głównej - publikacja Regulaminu nastąpiła z dniem 31 grudnia 2015 r. Ogłoszenie na głównej miało ukazać się tego samego dnia ale Sylwester, Nowy Rok i pojawił się poślizg. Nie było właściwie problemu z daniem ogłoszenia z datą 2 stycznia ale wyobrażacie sobie ten CYRK, gdybyśmy zrobili to w czasie panowania nowej RR?
Mam nadzieję, że takie wyjaśnienie wystarcza i że nikt nie zarzuci nam więcej oszustwa.
Taka na przyszłość, zanim znów wszyscy wzajemnie będą się cytować i nakręcać - RR2015 odeszła. Została też rozliczona poprzez głosowanie w ostatnich wyborach. Kolejne ***burze nie przełożą się już bardziej na wynik wyborczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Czy nowy regulamin został wdrożony?

Post autor: maryush »

parlando pisze:DeepBlue w ogłoszeniu przytoczył regułę, którą rychło złamaliście jako RR:
Jednocześnie informujemy, że jak dotąd jedyną formą "wdrażania" nowych regulaminów lub ich zmian była publikacja na Forum oraz ogłoszenie na stronie powitalnej Serwisu, stąd postanowiliśmy nie zmieniać tej zasady.
:?: Która z tych zasad została złamana? Publikacja na Forum czy ogłoszenie na stronie? Bo ja widzę oba elementy.
parlando pisze:Stworzyliście bezprecedensowy przypadek (przez zaniedbanie?) próbując wprowadzić zmianę w ostatni dzień kadencji i niedopełniająca przytaczanej procedury. Adatowanie ogłoszenia tego nie naprawia (nie pisząc o tym, że to po prostu nieuczciwe lub wprost oszustwo), zaklinanie rzeczywistości również.
Nie wiem gdzie byłeś cały ostatni rok, ale sprawa nowego Regulaminu trwa publicznie od dawna, także tu, na Forum. Nie wiem jaki masz cel w udawaniu że nic o niej nie wiesz i nagle jesteś zmianą zaskoczony, ba, oszukany nawet.
parlando pisze:Teraz zamiast po męsku uderzyć się w piersi, napisać, że zawaliliście i poprosić nową RR i RT o naprawę zaniedbania to stosujesz retorykę, której powinieneś się wstydzić.
Ja bym się na Twoim miejscu wstydził najpierw udawać, że nie rozumiesz ogłoszenia, a potem jak Ci podpowiedziałem, który Regulamin w związku z nim obowiazuje, to mieć mi za złe chęć pomocy.
Dobra, mam nauczkę, na drugi raz się dwa razy zastanowię zanim komuś pomoge. EOT.
parlando
Forumator
Posty: 898
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 20:57
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Czy nowy regulamin został wdrożony?

Post autor: parlando »

maryush, regulamin miał wejść w życie z dniem 1 stycznia o czym miało informować ogłoszenie na stronie głównej, a którego nie było. Choćbyś nie wiem jak lawirował to tego nie zmienisz. Obecnie nowy użytkownik ma przedstawiany do akceptacji stary regulamin. Do starego regulaminu linkuje także łącze w menu użytkownika po lewej.
PS, nie uważam Cię za wyrocznię w rozstrzyganiu i interpretacji sytuacji, do której doprowadziliście - powyżej Agatha z obecnej RR pisze:
Według mnie, jak nie ma informacji na stronie głównej, to nie obowiązuje. Użytkownik nie musi mieć konta na forum, zatem nie musi wiedzieć o zmianie.
parlando
Forumator
Posty: 898
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 20:57
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Czy nowy regulamin został wdrożony?

Post autor: parlando »

Wygląda na to, że w wiki mamy już uwzględnioną zmianę. Dziękuję niewidzialnej ręce:)
parlando
Forumator
Posty: 898
Rejestracja: poniedziałek 13 maja 2013, 20:57
Podziękował;: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Czy nowy regulamin został wdrożony?

Post autor: parlando »

Hej
Mam jeszcze takie pytanko... Morze gupie, morze mondre. Niewiem.
Dlaczego regulamin jest zatytułowany "Regulamin OC.PL"? Jest jeszcze nagłówek "Regulamin użytkownika OC PL".
Wiadomo, że skrótowo nazwa jest używana, ale jest to nazwa nieformalna, więc proponuję zamienić na pełną nazwę serwisu.
ODPOWIEDZ