Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Skrzynka Roku 2014

Czas głosowania minął niedziela 01 marca 2015, 11:23

1. Lazaret - nominacja dla Plebek
11
4%
2. DOC - 32 Smrek Urbex - nominacja dla Doc with the dog
7
3%
3. Mały mechanik - nominacja dla rysieks
8
3%
4. Leśnik wagabunda, globtroter, powsinoga - nominacja dla kawior&jardo
15
6%
5. ZAKŁAD DLA NIEWIDOMYCH IM. WILHELMA I AUGUSTY - nominacja dla misiek
9
4%
6. ŁJP 32 baza lotnictwa taktycznego w Łasku - nominacja dla Nefryt+
11
4%
7. Problemy Młodego Chemika - nominacja dla Ryjek+
15
6%
8. Hospodar Wołoski Wład Palownik - nominacja dla kawior&jardo
4
2%
9. ŁJP - Łódź - Finał projektu Łódzkie Jest Piękne - nominacja dla Nefryt+
13
5%
10. ZPiSdN Ignacew (Knst) - nominacja dla JAsiek.
7
3%
11. Podziemny Szczecin [GRYF] - nominacja dla got100
26
11%
12. Rzeźnik z Niebuszewa [GRYF] - nominacja dla got100
19
8%
13. Skarbiec Gryfa - finał projektu [GRYF] - nominacja dla got100
25
10%
14. Zaginiony Heinrich - nominacja dla Geogosia
15
6%
15. Marsz Mendelssohna [GRYF] - nominacja dla Wolfszpaki
14
6%
16. KASZËBË - Kùbica - nominacja dla wolny
14
6%
17. Franowo - nominacja dla Pyra
8
3%
18. Schron przy Krzyżowej - nominacja dla Seamair
9
4%
19. Krzyk Kamienia - nominacja dla LadyMoon
7
3%
20. Skarbnik - duch podziemi - nominacja dla LadyMoon
10
4%
 
Liczba głosów: 247

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: Żywcu »

Ankieta rozstrzygająca w kategorii Skrzynka Roku 2014. Głosowanie trwa 21 dni - można oddać do pięciu głosów.
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: łowca »

Niech mi ktoś wytłumaczy (niekoniecznie w tym wątku) jaki sens będzie miał mój głos, jeżeli żadnej z powyższych skrzynek nie znalazłem?

Czy jest ktokolwiek, kto znalazł z powyższej listy chociaż połowę ? Bo jeśli nie, to nie jest to plebiscyt na najlepszą skrzynkę, ale na największa ilość krewnych i znajomych Królika.
Za ten post autor łowca otrzymał podziękowania (total 2):
fredziosubo
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2049
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: ronja »

łowca pisze:Niech mi ktoś wytłumaczy (niekoniecznie w tym wątku) jaki sens będzie miał mój głos, jeżeli żadnej z powyższych skrzynek nie znalazłem?

Czy jest ktokolwiek, kto znalazł z powyższej listy chociaż połowę ? Bo jeśli nie, to nie jest to plebiscyt na najlepszą skrzynkę, ale na największa ilość krewnych i znajomych Królika.
Chyba właśnie sam udzieliłeś sobie odpowiedzi :twisted:
Obrazek Obrazek
Art_Bi
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: wtorek 06 grudnia 2011, 07:11
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: Art_Bi »

łowca pisze:Niech mi ktoś wytłumaczy (niekoniecznie w tym wątku) jaki sens będzie miał mój głos, jeżeli żadnej z powyższych skrzynek nie znalazłem?
Czy jest ktokolwiek, kto znalazł z powyższej listy chociaż połowę ? Bo jeśli nie, to nie jest to plebiscyt na najlepszą skrzynkę, ale na największa ilość krewnych i znajomych Królika.
Nie tylko Ty masz takie przemyślenia, dlatego po raz kolejny poczekam trochę i zagłosuję na tych co mają najmniej. :wink:

P.S.
Ale w sumie jest to dział "Hyde Park", podobno każdy może tu wyrażać swoje opinie, w tym przyznawać gwiazdki skrzynkom których nie widział. :wink:
Obrazek Obrazek
sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: sajmon »

łowca pisze:[...] nie jest to plebiscyt na najlepszą skrzynkę, ale na największa ilość krewnych i znajomych Królika.
Jak każdy plebiscyt, od wyboru miss studniówki, po Oscary :)
W sumie to można było zagadać do RT, odfiltrować kesze z największą ilością gwiazdek w 2014 i po robocie... Tylko gdzie w tym zabawa?

PS. w minionym roku Tripper zrobił fajne podsumowanie statystyczne. W tym roku nie będzie?
Geogosia
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sobota 24 maja 2014, 16:54
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: Geogosia »

łowca pisze:Niech mi ktoś wytłumaczy (niekoniecznie w tym wątku) jaki sens będzie miał mój głos, jeżeli żadnej z powyższych skrzynek nie znalazłem?

Czy jest ktokolwiek, kto znalazł z powyższej listy chociaż połowę ? Bo jeśli nie, to nie jest to plebiscyt na najlepszą skrzynkę, ale na największa ilość krewnych i znajomych Królika.
jeszcze trochę czasu zostało, jak się postarasz to wszystkie znajdziesz, albo chociaż połowę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dezerter
Wyjadacz
Posty: 274
Rejestracja: środa 11 września 2013, 08:58
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: Dezerter »

sajmon pisze:PS. w minionym roku Tripper zrobił fajne podsumowanie statystyczne. W tym roku nie będzie?
Będzie ;)
Geogosia pisze:
łowca pisze:Niech mi ktoś wytłumaczy (niekoniecznie w tym wątku) jaki sens będzie miał mój głos, jeżeli żadnej z powyższych skrzynek nie znalazłem?

Czy jest ktokolwiek, kto znalazł z powyższej listy chociaż połowę ? Bo jeśli nie, to nie jest to plebiscyt na najlepszą skrzynkę, ale na największa ilość krewnych i znajomych Królika.
jeszcze trochę czasu zostało, jak się postarasz to wszystkie znajdziesz, albo chociaż połowę.
@GG - ale to wcale nie musi być tak.
Ja na ten przykład oceniam kandydatów na "GreenStarOfTheYear" pod kątem ponad 2000 keszy które zdobyłem, a nie tuzina z listy powyżej których na oczy nie widziałem – tak, 6 zdobyłem, a o 2 keszach nasłuchałem się tyle, że wypada się już tylko wpisać ;)
I to by chyba było najzdrowsze podejście. Nawiasem mojego faworyta zdobyło kilkudziesięciu użytkowników. Statystycznie rzecz ujmując ich osiągnięcia wyglądają imponująco: >2000 keszy znalezionych, >50 keszy założonych, >200 gwiazdek otrzymanych. Pomijając kilku userów, którzy z sobie tylko znanych powodów logów FOUND do dziś nie zamieścili, zdziwię się bardzo jeśli mój faworyt nie wygra ;)
I tu dochodzimy do ciemnej strony mocy. Oczywiście im króliczek bardziej jurny tym rodzina bardziej liczna a i przyjaciele na ostatni dzwonek ustawią się w kolejkę po kartę do głosowania. Jeśli Pan Sowa i przyjaciele "nie byli", "nie widzieli" lub po prostu nie mają na co zagłosować, to co im przeszkodzi oddać głos nie tyle "za" co "przeciw". W końcu po to wymyślili czarny PR, no nie? I powyższe dotyczy również pozostałych kategorii.

Ci, którzy nie byli i nie widzieli, w wyborach miss/mister skrzynka mają kilka opcji:
a) zagłosować za króliczkiem
b) zagłosować przeciwko króliczkowi
c) zagłosować nogami - najlepiej

Aha, są też nieszkodliwi altruiści, którzy pragną by wszyscy byli szczęśliwi i częstują miską ryżu najsłabszych ;)
I tak w ramach podsumowania-rozładowania materiał filmowy - UWAGA BLUZGI !!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Bełkot ronji jest bardzo wymowny.
Może zmienisz gatki? Jakby coś uciskało... :idea:
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Gwiazdka Roku 2014 - SKRZYNKA ROKU - FINAŁ

Post autor: art_noise »

Ja głosowałem na te co zdobyłem. Są tutaj takie co zdobyłem a nie zagłosowałem na nie. Widać aktywnie keszuję i mam szczęście że znajduję kesze z najwyższej półki.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ