'Epitafium' na bana dla Wołka

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2051
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Odp: Re: Re:

Post autor: ronja »

brasia pisze:Czy Liberum Veto ma być tym nowatorskim wzorem?
Wiesz, że nie :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Odp: Re: Re:

Post autor: art_noise »

chinczyk pisze:I tu się ubawiłem jak nic, ale to na prawdę jest temat na osobny wątek , bo zdecydowanie byłoby o czym pisać :)
Jeśli wg Ciebie gorsze rzeczy w przeszłości się działy niż bezpodstawne wyeliminowanie użytkownika na 3 miesiące z zabawy, tylko dlatego że się do niego (użytkownika) jest wrogo nastawionym i akurat się dostało do władzy (RR) i ma się odpowiednie przyciski do dyspozycji - to napisz o tym. Sam jestem ciekaw co było gorszego od 2008 roku - czyli odkąd się bawię na oc.pl
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
got100
Wyjadacz
Posty: 340
Rejestracja: niedziela 01 września 2013, 21:59
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: got100 »

Dowiemy się w końcu, kto te przyciski nacisnął, czy się nie dowiemy?
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Żywcu »

Wracając do tematu... - wielu keszerów, których cenię i szanuję, decyzję o trzymiesięcznym banie dla Wołka uznaje za kuriozalną. Tak to niestety wygląda przy obecnym stanie naszej wiedzy. Zdanie to zdaje się podzielać czterech (a z r00t'em - komplet) uczestników poprzedniej rady.
Niech to stanie się przyczynkiem do ponownego zajęcia się tą sprawą przez obecną radę lub wyjaśnienia nam konieczności takiej sankcji...
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: art_noise »

got100 pisze:Dowiemy się w końcu, kto te przyciski nacisnął, czy się nie dowiemy?
Chyba się nie dowiemy, bo z obecnej RR tylko R00t ma odwagę cywilną i jaja żeby tutaj na forum dyskutować, również ze swoimi zagorzałymi sympatykami (Łowca i Ranwers).
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
got100
Wyjadacz
Posty: 340
Rejestracja: niedziela 01 września 2013, 21:59
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: got100 »

art_noise pisze:
got100 pisze:Dowiemy się w końcu, kto te przyciski nacisnął, czy się nie dowiemy?
Chyba się nie dowiemy, bo z obecnej RR tylko R00t ma odwagę cywilną i jaja żeby tutaj na forum dyskutować, ......


No nie wierzę w to, coś chyba się dowiemy, przecież tam są "LEGENDY SERWISU' :wink:
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2051
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: ronja »

Niezależnie od "dowiemy - nie dowiemy się" miło jest widzieć, że tworzą się nowe zręby RR przyszłej kadencji, która nie będzie miała problemów z jawnością i reakcją na vox populi. Mam nadzieję, że nacisków z dołu (kilku osób, grupy, doświadczonych lub nie) nie będzie odbierała jako nieuzasadnionej presji i pakowania się z butami w nieswoje sprawy :wink: No i patrzcie - przy okazji bana tyle rozsądnych głosów za czymś, co jeszcze wczoraj, kilka tygodni temu, zaraz po wyborach 2014, było marzeniem, utopią, czymś nieosiągalnym. Czymś, o czym mówili publicznie tylko nieliczni. Może i dobrze się stało, że Wołek dostał szlaban ? Teraz możemy powiedzieć, że - mimo nieświadomości swoich działań - wniósł jednak istotne dobro do serwisu w postaci przyjęcia zasady przejrzystości działań RR i w związku z tym szlaban należy zlikwidować ? Może to właśnie ta całkiem dobra okazja do zmiany werdyktu :)
Obrazek Obrazek
got100
Wyjadacz
Posty: 340
Rejestracja: niedziela 01 września 2013, 21:59
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: got100 »

Ja jednak chciałbym wiedzieć, kto nacisnął te cholerne przyciski. r00t7, z Tobą jest najlepszy kontakt z RR, powiedz nam, czy jest szansa na ujawnienie tej tajemnicy?
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: r00t7 »

got100 pisze:Ja jednak chciałbym wiedzieć, kto nacisnął te cholerne przyciski. r00t7, z Tobą jest najlepszy kontakt z RR, powiedz nam, czy jest szansa na ujawnienie tej tajemnicy?
zapytajcie innych członków RR, mailowo na PW. Ja wiem jak kto głosował, ale nie będę się za nikogo wypowiadać bo to nie ładnie, a może też inni nie życzą sobie ujawniania ich głosów. Ja szczerze mam nadzieję, że się wypowiedzą.
Obrazek Obrazek
got100
Wyjadacz
Posty: 340
Rejestracja: niedziela 01 września 2013, 21:59
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: got100 »

r00t7 pisze:
got100 pisze:Ja jednak chciałbym wiedzieć, kto nacisnął te cholerne przyciski. r00t7, z Tobą jest najlepszy kontakt z RR, powiedz nam, czy jest szansa na ujawnienie tej tajemnicy?
zapytajcie innych członków RR, mailowo na PW. Ja wiem jak kto głosował, ale nie będę się za nikogo wypowiadać bo to nie ładnie, a może też inni nie życzą sobie ujawniania ich głosów. Ja szczerze mam nadzieję, że się wypowiedzą.


Dziękuję Ci, wysyłam więc zapytania.
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: art_noise »

got100 pisze:Ja jednak chciałbym wiedzieć, kto nacisnął te cholerne przyciski. r00t7, z Tobą jest najlepszy kontakt z RR, powiedz nam, czy jest szansa na ujawnienie tej tajemnicy?
Jeśli głosowanie było 4:1 no to już wiadomo kto.

Jeśli 3:2 to mamy 4 opcje:
1) Leone na nie. Alex22, K&J, Ladymoon na tak
2) Alex22 na nie. Leone, K&J, Ladymoon na tak
3) K&J na nie (wersja humorystyczna). Leone, Alex22, Ladymoon na tak
4) Ladymoon nie nie. Alex22, Leone i K&J na tak

Wiecej opcji nie ma. I teraz może jakieś zakłady? Ja stawiam do puli 3 piwa na opcję... A nie powiem ;) Zakłady proszę zgłaszać na PW :D
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Terian
Nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 03 listopada 2013, 22:06
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: Terian »

Jeżeli ten opis kesza swą niby obraźliwą i łamiącą Regulamin treścią tak bardzo uraził członka RR, że skutkuje to AŻ 3 miesięcznym banem, to idąc tym tokiem rozumowania, ten sam członek powinien sam sobie przyznać takiego samego bana za własną skrzynkę, gdzie tajemnicą poliszynela w środowisku dolnośląskim jest, kto jest adresatem tego kesza. Muszę pisać kto?

Źdźbło w oku brata widzisz, a belki we własnym nie dostrzegasz??
Za ten post autor Terian otrzymał podziękowania (total 8):
art_noiser00t7AgathadzazdersnieeeguWołki.Lcaz_aga_dkasajmon
got100
Wyjadacz
Posty: 340
Rejestracja: niedziela 01 września 2013, 21:59
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: got100 »

art_noise pisze:
got100 pisze:Ja jednak chciałbym wiedzieć, kto nacisnął te cholerne przyciski. r00t7, z Tobą jest najlepszy kontakt z RR, powiedz nam, czy jest szansa na ujawnienie tej tajemnicy?
Jeśli głosowanie było 4:1 no to już wiadomo kto.

Jeśli 3:2 to mamy 4 opcje:
1) Leone na nie. Alex22, K&J, Ladymoon na tak
2) Alex22 na nie. Leone, K&J, Ladymoon na tak
3) K&J na nie (wersja humorystyczna). Leone, Alex22, Ladymoon na tak
4) Ladymoon nie nie. Alex22, Leone i K&J na tak

Wiecej opcji nie ma. I teraz może jakieś zakłady? Ja stawiam do puli 3 piwa na opcję... A nie powiem ;) Zakłady proszę zgłaszać na PW :D


"Ursa Maior" kusi. Ty jednak masz większe doświadczenie na tym polu i nasze "Bosmany" dodane do puli, szybko by przepadły :wink:
Wysłałem zapytania do każdego (no cóż muszę użyć tego słowa) członka RR, o to w jaki sposób głosował. Teraz czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: krystiant »

Już prawie miałem napisać jaki wynik głosowania podał k&j, ale sprawdziłem, że to było pisane w zamkniętej części forum...

HALO RT !!! Czy jest możliwość zrobienia np. innego tła dla zamkniętej części forum żeby było łatwiej odróżnić jedną od drugiej? Teraz czasem nieświadomie można coś chlapnąć, a potem afera...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
sajmon
Wyjadacz
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 17 października 2013, 10:39
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: 'Epitafium' na bana dla Wołka

Post autor: sajmon »

art_noise pisze: Wiecej opcji nie ma. I teraz może jakieś zakłady? Ja stawiam do puli 3 piwa na opcję... A nie powiem ;) Zakłady proszę zgłaszać na PW :D
Jeszcze mogą dojść opcje, gdy ktoś się wstrzymał. Chyba, że w głosowaniach RR nie ma 'neutralnych'?
Może K&J ze względu na emocjonalne za przeproszeniem stosunki z oskarżonym i oskarżającym się wstrzymali ???

Nie mam żyłki hazardzisty, więc raczej nie obstawię, aczkolwiek piwko w dobrym towarzystwie wypiję niezależnie od wyniku zakładów :)
ODPOWIEDZ