Wulgaryzmy w logach (było Trochę goryczy do słodyczy !)

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Wulgaryzmy w logach (było Trochę goryczy do słodyczy !)

Post autor: krystiant »

dallas pisze:Słowo H... piszemy przez CH
Podobno profesor Miodek jak widzi gdzieś na ścianie błędnie napisane to dopisuje brakujące "C" :wink:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
uhuhu
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: piątek 27 czerwca 2014, 07:59
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wulgaryzmy w logach (było Trochę goryczy do słodyczy !)

Post autor: uhuhu »

Pofatygowałem się sfotografować logbook w Krępie, a przy okazji i w pobliskim Przemkowie. Poniżej linki do zdjęć - niech każdy zainteresowany sam oceni, czy oba dopiski (ch... i zaj...) wyglądają na dopisane później / na dopisane inną ręką / na dopisane innym narzędziem piszącym.

http://zapisz.net/images/593_cam02052.jpg

http://zapisz.net/images/389_cam02081.jpg
marmagi
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 31 lipca 2014, 21:19
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Wulgaryzmy w logach (było Trochę goryczy do słodyczy !)

Post autor: marmagi »

jestem tu "świeży", ale do tej pory spotkałem na swojej drodze "keszerskiej" miłych ludzi, takich z którymi chciałoby się utrzymywać kontakty.
Przyglądałem się zamkniętemu wątkowi COG2014 (trafiłem tam szukając informacji o niebezpiecznych skrzynkach), sam wybierałem RR i ludzi typujących do COG, kierując się nickami ludzi, których znałem tylko z wpisów w skrznkach, które znajdowałem lub ich właścicieli no i doświadczeniem (w tym przypadku liczbą znalezionych keszy - bo inaczej jeszcze nie potrafię ocenić).
No i się podłamałem. Myślałem, że bawiąc się w geocaching jestem w grupie fajnych ludzi. A tu klops.
Ktoś tam mówi, że moi "idole" łapią kesze nie do końca uczciwie, ci się nie bronią. A teraz pojawia się ten wątek, gdzie znowu niewtajemniczonym ktoś coś chce zagmatwać.
W końcu o któy wpis chodzi? ten podany przez alex22 » piątek, 27 czerwca 2014, 10:05
https://picasaweb.google.com/lh/photo/Z ... directlink
bo tu nie widać czyj to wpis, czy podany przez uhuhu 4 lipca - bo tu widać kto i co wpisuje (chociaż to pismo raczej nie "męskie", a czyje to wrażenia to nie wiadomo - k.mila czy partnerki z wpisu).
Może kesz takie "... owe" wrażenie pozostawił, ale może jednak lepiej by brzmiało "no, tu się nie postarałeś".
Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: środa 12 października 2011, 00:20
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy
Kontakt:

Re: Wulgaryzmy w logach (było Trochę goryczy do słodyczy !)

Post autor: chinczyk »

marmagi pisze: W końcu o któy wpis chodzi? ten podany przez alex22 » piątek, 27 czerwca 2014, 10:05
https://picasaweb.google.com/lh/photo/Z ... directlink
bo tu nie widać czyj to wpis, czy podany przez uhuhu 4 lipca - bo tu widać kto i co wpisuje (chociaż to pismo raczej nie "męskie", a czyje to wrażenia to nie wiadomo - k.mila czy partnerki z wpisu).
Może kesz takie "... owe" wrażenie pozostawił, ale może jednak lepiej by brzmiało "no, tu się nie postarałeś".
A może kogoś zupełnie przypadkowego , kto znalazł kesza nie koniecznie bawiąc się w geocaching , to nie są żadne dowody czyjejś winy. To mógł wpisać każdy , chodź możesz mieć rację może k.mil jest po prostu jsbidjvbsdfv!!! albo jeszcze gorszy :) Chodź szczerze w to wątpię. Nie wydaje mi się też aby to była dezaprobata i rozczarowanie dotyczące skrzynki.
Proponuję takie wpisy zgłaszać właścicielom keszy , trzeba je usuwać i będzie święty spokój ( wymiana logbooka, korektor, wklejka strony )
Inaczej będziemy pchać ten syf , a ktoś kto dokonuje tych wpisów będzie miał mega frajdę że sieje zamęt.

Pozdrawiam
Za ten post autor chinczyk otrzymał podziękowanie:
k.mil
Obrazek
ODPOWIEDZ