Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Stryker »

kawior&jardo pisze: ANTYGWIAZDKA ROKU- to taka nasza mała propozycja, gdyż wszyscy kochamy konstruktywną krytykę :lol: .
Można by było przyznawać wielkie zielone gwiazdy za np: zamiatanie spraw pod dywanik, za pracę co niektórych moderatorów, za towarzystwo wzajemnej adoracji, za zmiany i innowacje które utrudniają życie poszukiwaczom itd.
Jak tylko będziemy klepać się po pleckach, to zabawa jeszcze bardziej na psy zejdzie, a co niektórzy jeszcze mocniej będą traktować ten serwisik jako swoje własne, prywatne podwórko.
Proszę o propozycje, z podaniem kategorii i uzasadnienia. Zakładam, że autor(zy) powyższego mają już kilka typów, więc będzie z czego wybierać i od czego zacząć.
Zgłoszenia można wysyłać również poprzez wiadomości prywatne, dowolnym kanałem (na życzenie zgłaszający może pozostać anonimowy).

Śpioch roku
Rada rejsu "za nic nie robienie i niespodziewane przebudzenie po pół roku uwieńczone zmianą definicji skrzynki mobilnej"

Terminator roku
Stryke(mato)ra "za zamykanie jemu niewygodnych wątków"

Koziołki roku
wrocławscy keszerzy (kawior&jardo, niemen, śnieeegu i inni*) za "strzelanie fochów za archiwizację gniotów i z iście germańskim uporem gnioty reaktywującym"

Wdrożenie roku
Łza "za wprowadzanie nieskonsultowanych i niezaprojektowanych zmian i innowacji które utrudniają życie poszukiwaczom"
(szukam winnych :D)- możliwość bezterminowego logowania zarchiwizowanych keszy

Troll roku
Łza za całokształt forumowej twórczości
kawior&jardo wyładowywanie frustracji w logach i opisach własnych keszy

..i tak zaloguję tego kesza
Mój Notatnik

* - sorry, z pamięci pisałem, kto jeszcze?
Za ten post autor Stryker otrzymał podziękowanie:
kawior&jardo
Obrazek
dzazder
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: sobota 08 września 2012, 21:55
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: dzazder »

To odgórna inicjatywa czy sam sobie to wymyśliłeś?
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Stryker »

Taka sama inicjatywa odgórna jak ta, którą prowadzi Żywcu ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Lza »

Chciałbym zgłosić do antygwiazdki roku następujące kandydatury:

- w kategorii 'śpioch roku' nominować radę rejsu za nic nie robienie i niespodziewane przebudzenie po pół roku uwieńczone zmianą definicji skrzynki mobilnej. Brawo!.
- w kategorii 'terminator roku' proponuję kandydaturę Stryke(mato)ra, za banowanie tych użytkowników, którzy mają w dyskusji inne zdanie niż on, wycinanie niewygodnych wypowiedzi i zamykanie jemu niewygodnych wątków. Brawo!!.
- w kategori 'koziołki roku' zgraję wrocławskich keszerów strzelających fochy za archiwizację gniotów i z iście germańskim uporem gniot reaktywującym. Wrocław miastem miłości, Brawo!,
- w końcu, w kategorii 'kodogniot roku' chciałbym zgłosić sibie samego, za wprowadzanie nieskonsultowanych i niezaprojektowanych zmian i innowacji które utrudniają życie poszukiwaczom. Wielkie brawa!
Za ten post autor Lza otrzymał podziękowanie:
odludeq
Awatar użytkownika
Rob
Forumator
Posty: 889
Rejestracja: wtorek 15 czerwca 2010, 11:26
Podziękował;: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Rob »

Jako, że nie było antygwiazdek roku 2012 to o ile można chciałbym nominować "wdrożenie roku":
możliwość bezterminowego logowania zarchiwizowanych keszy.
Dodatkowo w kategorii - "i tak zaloguje tego kesza" na szczęście już zablokowany przez COG kesz Mój notatnik.
ObrazekObrazek
kawior&jardo
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sobota 16 czerwca 2012, 11:36
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: kawior&jardo »

Witajcie
Nasze typy na chwilę obecną to:

MANIPULATOR-MODERATOR ROKU-Stryker-wielka buraczana gwiazda za zupełny brak kompetencji. A wystarczyłoby żeby zarówno tu jak i do COGu, lud prosty ludków ze swego grona wybierał, a nie RR dobierał :lol:

ULEPSZACZE ROKU- RT- za trud i ciężką, nikomu niepotrzebną pracę i wprowadzanie nieskonsultowanych i niezaprojektowanych zmian ułatwiających życie, a stara mądrość głosi że nie zmienia się czegoś co działa :lol:

ORMOwiec ROKU-Stryker, Spider, k.mil- i każda jedna osoba, która bez znalezienia skrzynki w terenie zgłasza jej problem i frajdę ma z tego ogromną. :lol:

SPEEDY GONZALEZ ROKU-RR- za opieszałość w podejmowaniu decyzji, za nieodpisywanie na oficjalne zgłoszenia, za stworzenie Centrum Ogólnej Geoadoracji, za próby zamiatanie spraw pod dywan, za to ze coraz więcej graczy zabiera swe klocki do innej piaskownicy lub domu a nikt z Was nie wpadł na pomysł, by spytać dlaczego, za tolerowanie patologi, np fałszywe znalezienia pod hasłem "to tylko zabawa" Jak szwagier rąbnął bank używając przy tym zabawkowej broni, a ubaw miał przy tym po pachy, to go niesprawiedliwość wielka społeczna spotkała i teraz siedzi biedaczek. :lol:

MISIACZKI ROKU-COG- niestety tutaj bez komentarza. :lol:

FOLKLOR ROKU- Dolnośląskie- za skrzyni gnioty, za zbyt skonsolidowane środowisko, za zbyt uczciwe podejście do zabawy, za walkę z ludzką głupotą, za odwagę w wyrażaniu swoich opinii, za wszechobecne mikrusy, za robaczkusa(cholernie smutno nam się zrobiło jak to zobaczyliśmy, ale pozdrawiamy bardzo serdecznie), lupiego, sniega, chinczyka, bedka, k44, niemena, liberki, raczki, dżezdera, rafała i magde, ratowniczkę, xluda, smoga, bochema, renie, a nawet za lenserka pierwszego. Za wszystkich innych tu niewymienionych, założycieli gniotów na dolnośląskiej ziemi, a którym chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować za tak wspaniałe gnioty. :D

ZAKRĘTY I TROLLE ROKU- kawior i jardo- za stworzenie typowych obiektów inżynierii ruchu drogowego, dzięki czemu wydatnie podnieśliśmy poziom bezpieczeństwa. Za zbyt emocjonalne podejście do sprawy. Za brak znajomości znaczenia słowa Solidarność. Oraz za wszystko co tam jeszcze wyrocznia Stryker wymyśli a my nie komutując niczego z honorem przyjmiemy na klatę.
Bardzo serdecznie prosimy o oddawanie na nas głosów gdyż tytuł ten z wielką radością osobiście odbierzemy. Z wszystkich tytułów, nominacji, itp zawsze obligatoryjnie zrezygnujemy, ale mieć takiego gniota to jest coś. :lol:

Na razie to tyle. Mamy czas, więc pewnie uzupełnimy.
Dziękujemy i pozdrawiamy.
Ostatnio zmieniony czwartek 16 stycznia 2014, 09:34 przez kawior&jardo, łącznie zmieniany 5 razy.
Za ten post autor kawior&jardo otrzymał podziękowanie:
smoq
Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator
Posty: 1055
Rejestracja: środa 09 czerwca 2010, 21:35
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Krysiul »

Dajcie już spokój Strykerowi - od jakiegoś czasu jest spokojniejszy i forum jakby odżyło, także nie ma co go batożyć za dawne grzeszki.
ObrazekObrazekObrazek
dzazder
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: sobota 08 września 2012, 21:55
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: dzazder »

Ja nominuję COG w kategorii SPRINTER ROKU: za oczekiwanie na akceptację kesza po kilkanaście dni, podczas gdy w "zaprzyjaźnionym inaczej" serwisie, owiany złą sławą reviewer potrafi te same kesze akceptować w czasie kilku/kilkunastu godzin. Za zmuszanie do modyfikacji treści niezgodnych z regulaminem w opisie kesza 3 dni po ich usunięciu ;) No i przede wszystkim za blokowanie skrzynek w pełni zgodnych z regulaminem w czasie (tym razem o dziwo) naprawdę imponującym :)
Pozdrawiam ;)
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: r00t7 »

widzę, że zimą to jednak keszerom się nudzi... :roll:
Obrazek Obrazek
kawior&jardo
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sobota 16 czerwca 2012, 11:36
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: kawior&jardo »

Nudzi się, oj nudzi, a do tego przeziębienie i szlaban na pole. :oops:Z przykrością informujemy, że cofamy nominację ULEPSZACZA ROKU dopiero teraz zapoznaliśmy się z wątkiem "Zmiany niekoniecznie na lepsze". :roll:
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Sebastian »

Zgłaszam ANTYGRUPA ROKU - grupa OC na fejsbuku - https://www.facebook.com/groups/120841861321681/ za to, że panie na forum przez to nuda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Silent A
Wyjadacz
Posty: 467
Rejestracja: poniedziałek 07 listopada 2011, 09:19
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Silent A »

To ja zgłaszam nominację w kategorii - Kto ma więcej multikont - Nominacja dla Żywcu za plebiscyt Gwiazdka roku oraz druga nominacja dla Strukera za równie fascynujący plabiscyt Antygwiazdki roku. Rzekłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Żywcu »

Bardzo fajna inicjatywa (nominuję do "Gwiazdki Roku 2014" - o ile się odbędzie :mrgreen: ), trochę zaspokaja moje pragnienie pojawienia się działu "Jazda Polska" na naszym forum :!: :!: :!:
Idąc za ciosem mam propozycję kolejnych kategorii i nominację w nich:

Biadolini Roku - nominacja dla SilentA (za poprzednie lata też) - lubię kolegę i czasem nawet stawałem w obronie tego biadolenia, malkontenctwa i szydery, lubić nie przestaję i mam nadzieję, że kolega nie poczuje się urażony - zwłaszcza, że jak kolega tczygroszek, kesze robi fajne :D

Piaskownica Roku - nominacja dla kawior&jardo i Wołki.Lca - też mam nadzieję, że się nie obrażą, bo jak Silenta lubię, to tu uczciwie powiem - za przyjaciół obie ekipy uważam 8)

Emeryt Roku - tu nieskromnie nominuję siebie - za całokształt mojej ubiegłorocznej działalności na OC...
Awatar użytkownika
Silent A
Wyjadacz
Posty: 467
Rejestracja: poniedziałek 07 listopada 2011, 09:19
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: Silent A »

Yes, Yes, Yes, nominacje dostałem ;-) chociaż w tej kategorii to konkurencja jest spora.
Żywcu ty to powinieneś startować nie w kategorii Emeryt roku tylko Emigrant roku - a to nie to samo.
Za ten post autor Silent A otrzymał podziękowanie:
chinczyk
Obrazek
kawior&jardo
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: sobota 16 czerwca 2012, 11:36
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Plebiscyt - Antygwiazdka roku 2013

Post autor: kawior&jardo »

Żywcu przestań kto by się pierdołami przejmował, nie o to chyba chodzi. :roll:
My jeszcze tak z własnego podwóreczka:
Szozda Roku-lenser1-kto wie o co chodzi ten wie, reszta wcale nie musi. :roll:
Poeta Roku-śniegu- za wybitne, niestety ocenzurowane utwory literackie :roll:
Promotor Roku-Bedek- za wybitną promocję refrenu piosenki "Józek nie daruje ci tej nocy" – Bajmu :roll:
ODPOWIEDZ