Zakładanie eventów dwusystemowych

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: r00t7 »

czyli teraz recenzenci będą zmuszeni do monitorowania eventów na OC, czy czasem dnia tego a tego nie pojawił się event wtedy co na GC bo trzeba w takim razie uwalić.... czy tylko ja widzę tutaj PARANOJĘ ?!

GS nie ma takich problemów na świecie zapewne, coś czuje że PL będzie niedługo ewenementem na skalę światową.

rubeus: ja Cię proszę nie mów nic o myśleniu.... na mega evencie było pełno o komunikacji miejskiej i jakoś się odbył i nawet recenzenci (a przynajmniej wiem że jeden) tam byli.
Obrazek Obrazek
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: rubeus »

root7- wszelki komunikaty i linki dotyczące komunikacji, dojazdu, zakwaterowania były na specjalnej stronie megaeventu - i tylko ona była zalinkowana w listingu

Wiem, że czasem coś wygodniej wrzucić jako link, niż przepisać - ale nawet kolega mastergraba w opisie "III staszowskiego keszowania" daje informacje o dojeździe i kwaterunku w postaci czysto tekstowej !!! I chwała mu za to :-)
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Żywcu »

r00t7 pisze:czyli teraz recenzenci będą zmuszeni do monitorowania eventów na OC, czy czasem dnia tego a tego nie pojawił się event wtedy co na GC bo trzeba w takim razie uwalić.... czy tylko ja widzę tutaj PARANOJĘ ?!
Więcej powiem :!: - dziś kolega mi uświadomił, że kij ma dwa końce :idea: (no kombinujcie :lol: )
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Lza »

Czyżby nie będzie już żadnych ewentów GC w Polsce? :-) Wystarczy jeden uparty openkeszer...
Za ten post autor Lza otrzymał podziękowanie:
rredan
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Żywcu »

Lza pisze:Już nie będzie ewentów GC w Polsce :-)
Mam nadzieję, że nie 8) Ale quiza rozwiązałeś :!: :lol:

Jeśli zamierzacie uczestniczyć, w tych spotkaniach:

Obrazek

- to macie autonomiczne prawo, do założenia tam eventu w naszym serwisie :wink:

Na poważnie, to muszę Wam powiedzieć, że w środowisku "GC Polska" jest wielu rozsądnych ludzi i chyba (ci rozsądni) zaczęli dostrzegać problem...
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Stryker »

to może jeszcze jedna wskazówka (bez złośliwości)
na GC: 160m (czy ile tam wystarczy żeby nie kolidować w tym samym terminie) dalej odbywa się w tym samym czasie inna impreza (kordy w dodatkowym waypointcie)
na OC: impreza nie ma niczego wspólnego z eventem organizowanym 160m dalej o tej samej godzinie (kordy w waypointcie)

zaciekawi się jednych i drugich a recenzent powinien przecież zaakceptować taką informację żeby nikt się nie pomylił ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2053
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: ronja »

Żywcu pisze:...Na poważnie, to muszę Wam powiedzieć, że w środowisku "GC Polska" jest wielu rozsądnych ludzi i chyba (ci rozsądni) zaczęli dostrzegać problem...
krystiant pisze:Bo my wiemy, że na eventach spotykają się ludzie a nie serwisy internetowe...
Podepnę się pod powyższe słowa. Mam nadzieję, że autorzy nie zażądają kasy za prawa autorskie :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Żywcu »

Stryker pisze:na GC: 160m (czy ile tam wystarczy żeby nie kolidować w tym samym terminie)
(bez złośliwości) ale chyba 162 m :wink:
Ja raczej się zastanawiam, jak cenzor sobie poradzi ze swoim "zaparciem" - więc odległość powinna być identyczna 8) , ale testowanie jest pouczające :idea: Więc może, wystarczy się nieco przesunąć :mrgreen:
ronja pisze:Podepnę się pod powyższe słowa. Mam nadzieję, że autorzy nie zażądają kasy za prawa autorskie :wink:
Ja nie! Ale browka, to możesz postawić przy następnym "evencie" :wink:
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Lza »

Żywcu pisze: - to macie autonomiczne prawo, do założenia tam eventu w naszym serwisie :wink:
mogę napisać skrypt, który sam będzie publikował odpowiednie ewenty na OC :P Wtedy spider może napisać skrypt, automatycznie uwalający ewenty na GC. Spider pisz na prv, uruchomimy sobie jakieś API, co mamy się ręcznie partolić, jak można z automatu.
Ostatnio zmieniony wtorek 11 czerwca 2013, 22:28 przez Lza, łącznie zmieniany 1 raz.
Za ten post autor Lza otrzymał podziękowania (total 3):
picekKrysiulrredan
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: r00t7 »

ciekawe bo zwiedzanie bielan na dotykowym ekranie wiąże się z dniami bielan (a chyba odbycie się eventu pomimo tego czy zostanie opublikowany na stronie czy nie - jest zakazane ?)
Obrazek Obrazek
rubeus
Wyjadacz
Posty: 207
Rejestracja: czwartek 05 listopada 2009, 11:51
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: rubeus »

Lza pisze:
Żywcu pisze: - to macie autonomiczne prawo, do założenia tam eventu w naszym serwisie :wink:
mogę napisać skrypt, który sam będzie publikował odpowiednie ewenty na OC :P Wtedy spider może napisać skrypt, automatycznie uwalający ewenty na GC. Spider pisz na prv, uruchomimy sobie jakieś API, co mamy się ręcznie partolić, jak można z automatu.
Tylko pamiętaj, że aby zakładał na ciebie...
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Żywcu »

Lza pisze:
Żywcu pisze: - to macie autonomiczne prawo, do założenia tam eventu w naszym serwisie :wink:
mogę napisać skrypt, który sam będzie publikował odpowiednie ewenty na OC :P Wtedy spider może napisać skrypt, automatycznie uwalający ewenty na GC. Spider pisz na prv, uruchomimy sobie jakieś API, co mamy się ręcznie partolić, jak można z automatu.
:D :lol:
Proszę..., kampanii wyborczej nie ma, a i tak jest wesoło :D
Jednak świat automatycznej pajęczyny mi się nie podoba :!: Jak ktoś chce i będzie uczestnikiem takiego eventu (pamiętajmy są w tej zabawie ludzie), to ma autonomiczne prawo !!! - tak jak recenzent Groundspeak, Inc. 8)
rubeus pisze:Tylko pamiętaj, że aby zakładał na ciebie...
Pomysł automatu mi się nie podoba ale jak już ma powstać, to proponuję powołać nowego usera: GC meeting participant

EDIT: przemyślałem sprawę - jesteśmy otwarci na spotkania keszerskie i chyba taki automat nie jest zły... . Łza jak jesteś chętny do napisania takiego skryptu, to działaj :!: Zadbaj tylko, o to aby event miał wyróżnik "spotkanie GC" do momentu zalogowania, chęci uczestnictwa przez użytkownika OC :idea:
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: łowca »

Żywcu pisze:
EDIT: przemyślałem sprawę - jesteśmy otwarci na spotkania keszerskie i chyba taki automat nie jest zły... .
Chyba? Żartujesz.
Automat do koszenia spotkań GC nie uderzy w bęcwałów, którym wydaje się, że jak dostali kawałek władzy, to sa __WAŻNI__.

Za to nikt Ci nie zabroni przyjścia na GC-event w koszulce z logo geocachingu jako zabawy, prawda? Z logo, które jest neutralne systemowo. To żaden 'comercial content' będzie w końcu :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Posty: 1621
Rejestracja: poniedziałek 19 października 2009, 10:01
Podziękował;: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 81 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: Lza »

Łowca, nie przyjeżdżaj na ewent GC z logo OC - masz przegwizdane:
z zaprzynajźnionego forum:
Tak, to ten sam, który przyjechał na ostatni event GC w Tarnowie i wyskoczył z planszą OC na zdjęciu grupowymm
:-)
Większość ewentowiczów była ubawiona pewnym trolejbusem po pachy bo przez chwilę nawet miał słoneczną opencachingową aureolę nad głową :-)
Awatar użytkownika
łowca
Forumator
Posty: 1141
Rejestracja: środa 30 grudnia 2009, 10:15
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Zakładanie eventów dwusystemowych

Post autor: łowca »

Lza pisze:Łowca, nie przyjeżdżaj na ewent GC z logo OC - masz przegwizdane:
z zaprzynajźnionego forum:
Tak, to ten sam, który przyjechał na ostatni event GC w Tarnowie i wyskoczył z planszą OC na zdjęciu grupowymm
Tak, ja wiem że dla niektórych ludzi społecznie i darmowo prowadzony serwis to 'komercja'.
Ale sugerujesz, że sa tacy, co nie odróżniaja logo geocachingu (czyli literki G) od logo oc.pl (czyli literki G i złotego koła) ?? :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.
ODPOWIEDZ