Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: miklobit »

Żywcu pisze:Jutro o północy zamykam listę nominacji. Proszę "rzutem na taśmę" zgłaszać ostatnie propozycje :)
Jak tam wolne miejsca na liście są to może jeszcze takiego kesza zgłoszę: OP39ED
Awatar użytkownika
Silent A
Wyjadacz
Posty: 467
Rejestracja: poniedziałek 07 listopada 2011, 09:19
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Silent A »

miklobit pisze:
Żywcu pisze:Jutro o północy zamykam listę nominacji. Proszę "rzutem na taśmę" zgłaszać ostatnie propozycje :)
Jak tam wolne miejsca na liście są to może jeszcze takiego kesza zgłoszę: OP39ED
Tak sam siebie ? a fe.
Obrazek
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: maryush »

Jak dobry kesz, a 29 zielonych mówi że tak jest, to czemu nie? Dajmy spokój tej (chyba genetycznej?) cesze Polaków - chorobliwej skromności ;)
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Doc_with_the_dog »

Jakoś dziwnym trafem ten wątek mi umknął. Dzięki "skromności" miklobita zwrócono mi na niego uwagę. :)
Z niemałym zaskoczeniem ujrzałem w gronie nominowanych mojego kesza, za co bardzo dziękuję. To miłe. Już sama nominacja jest dla mnie nagrodą. :)

Jako, że urbexy są ulubionymi przeze mnie miejscami poszukiwań keszy, chciałbym nominować marveta za:
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=23532
Miejscówka niesamowita, jeden z najlepszych urbexów po jakich łaziłem. Miłośnicy powinni zobaczyć koniecznie.

Kandydatury w innych kategoriach, które chciałbym zgłosić, pojawiły już się.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

Doc_with_the_dog pisze:Miejscówka niesamowita, jeden z najlepszych urbexów po jakich łaziłem. Miłośnicy powinni zobaczyć koniecznie.
Już dodaję.
Bardzo fajna stacja filtrów (ze zdjęć w opisie wnioskuję) schronu, ostatnio taką widziałem w częstochowskiej zonie. Urbrksik osobiście wpisują na własną listę do odwiedzenia :D
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2108
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: r00t7 »

podpisuje się pod nominacją zgłoszoną przez Doca ! że też sam na to nie wpadłem... a do tego marvet mówił że to tylko 1/10 tego co tam jest !
Obrazek Obrazek
Kika
Stały bywalec
Posty: 187
Rejestracja: piątek 12 września 2008, 23:59
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Kika »

Może informację o głosowaniu na Gwiazdkę roku warto dać na główną stronę OC - w tamtym roku wiele osób było zaskoczonych, że takie głosowanie się odbyło. A i po małej liczbie zgłoszeń kandydatów widać, że info o nominacjach rozchodzi się pocztą pantoflową (większość z keszerów nie zagląda na co dzień na forum).
Awatar użytkownika
Silent A
Wyjadacz
Posty: 467
Rejestracja: poniedziałek 07 listopada 2011, 09:19
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Silent A »

maryush pisze:Jak dobry kesz, a 29 zielonych mówi że tak jest, to czemu nie? Dajmy spokój tej (chyba genetycznej?) cesze Polaków - chorobliwej skromności ;)
Dobry kesz obroni się sam...
Gdyby jedynym kryterium najlepszych skrzynek miały być gwiazdki to po co nominacje ? robimy listę skrzynek które dostały najwięcej gwiazdek w 2012 roku i gotowe... tak przy okazji to ta skrzynka na tej liście zajmuje pozycje 9 - odliczając adwentowy i finał szeregowego Spojlera to 7 miejsce.

PS. aby nie było - sam dałem tej skrzynce gwiazdkę i dla mnie jest ona jedną z najlepszych na ILPL o ile nie najlepszą.
Obrazek
brajan74
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: piątek 15 lipca 2011, 23:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: brajan74 »

Podpisuję się pod ostatnim zdaniem Silent A ;)
Miałem ją na liście do zgłoszenia, ale gdzieś mi umknęła
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: maryush »

Silent A, Brajan74: no nie do końca, bo plebiscyt, o ile się nie mylę dotyczy keszy opublikowanych w 2012, a nie tych które w 2012 dostały najwięcej gwiazdek.
Ale to akurat szczegół. Ale chodzi o co innego - o to że gwiazdka gwiazdce nierówna. To raz. Dwa - nie wszystkie kesze są tak samo dostępne (trudność terenu i to czy kesz w dużym mieście czy nie), a także kiedy w ciągu roku była publikacja - czy na początku czy na końcu. Czyli innymi słowy sposób przez Was zaproponowany z automatu faworyzowałby kesze które były publikowane w styczniu, są relatywnie łatwo dostępne (nie potrzeba akfalungu), są w dużym mieście. A wcale niekoniecznie taki kesz faktycznie byłby tą "Skrzynką Roku".
I po to jest plebiscyt - żeby to ostatecznie ludzie, już po skończonym roku spojrzeli wstecz i wybrali to co im się najbardziej podobało. To tak jak z Oskarami - po co jest Akademia FIlmowa, która nominuje, i potem jeszcze wybory, skoro możnaby po prostu dać Oskara filmowi, który najwięcej w danym roku zarobił kasy? ;)
brajan74
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: piątek 15 lipca 2011, 23:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: brajan74 »

Moja wypowiedź dotyczyła ostatniego zdania Silent A, czyli PS ;)
Ten plebiscyt pozwala na zwrócenie uwagi na skrzynki wyjątkowe, niekoniecznie najczęściej odwiedzane/gwiazdkowane. I to mi się podoba.
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: miklobit »

Kika pisze:Może informację o głosowaniu na Gwiazdkę roku warto dać na główną stronę OC
Jestem za. Nie tylko w kwestii gwiazdku roku . Ale i w różnych innych. Skoro wiszą na głownej np artykuły z bloga ( na którym aktywość jest nieporównanie mniejsza niz na forum) to tym bardziej istotne wydarzenia z forum powinny tam wpadać (rękami RR lub jakiegos terminatora - tu akurat to jeden i ten sam :roll: ).
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

Kika pisze:Może informację o głosowaniu na Gwiazdkę roku warto dać na główną stronę OC - w tamtym roku wiele osób było zaskoczonych, że takie głosowanie się odbyło.
Szkoda, że propozycja nie padła wcześniej - właściwie to już powinienem stawiać ankiety. Ale dobra, wraz ze Stykerem zastanowimy się dziś wieczorem nad możliwościami technicznymi. Tak więc ankiety najwcześniej dziś w nocy...
Awatar użytkownika
zaborz
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: środa 04 kwietnia 2012, 10:04
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: zaborz »

:arrow:
Ostatnio zmieniony środa 10 kwietnia 2013, 21:03 przez zaborz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

Qbacki pisze:dziękuję za nominację Świątecznej, niemniej o ile to mozliwe to poproszę o usuniecie jej z listy :)
Zgodnie z życzeniem 8) Wedle zasady, skrzynka będzie miała szansę w ewentualnym, kolejnym plebiscycie :)
ODPOWIEDZ