Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

ronja pisze:
PROJEKT ROKU (seria keszy)
2. Granica Poznania - mikrokesz - BR48 - OP50F4 - jest co robić w Poznaniu :)

WDROŻENIE ROKU
1. cała RT - będą w COG-u widziałem kawałek ich pracy. Należy się im i tyle :)
Niestety te propozycje nie zostały dodane do plebiscytu. Pierwsza nie jest serią keszy. Druga, mimo wdzięczności dla całej RT nie może się znaleźć w zestawieniu - nie przewiduję nominacji zbiorowych 8)
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2051
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: ronja »

Eee tam, bądź bardziej otwarty :)
"Granica" to właśnie seria keszy i to rozwojowa. Mikrus jest elementem scalającym, można powiedzieć, że głównym bohaterem serii, inicjującym ją. Nie przypominam sobie, by podobny projekt gdzieś trwał. RT - no nieeeee !!!! To bardzo dobry moment, by im podziękować. Ktoś to kiedyś zrobił, tak z serca ? Nie. Więc tym bardziej trzeba :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

Jest na to sposób..., kesza można zgłosić w innej kategorii (skrzynka roku, przy odpowiednim uzasadnieniu ma duże szanse), a ukłonem wobec społecznej pracy RT i docenienia jej pracy jest wprowadzenie kategorii "wdrożenie roku". Doświadczenie ubiegłej edycji zmusiło mnie do podjęcia decyzji o indywidualnych nominacjach.
W przypadku wdrożeń, zobaczymy tą najbardziej lubianą, a poprzez nagłośnienie indywidualnych zasług liczę na nieco satysfakcji u autorów tych wdrożeń. Sam się przygotowuję merytorycznie do dalszych nominacji w tej kategorii...
Cieszy mnie też zdanie jednego kolegi z RT (mam nadzieję, że nie przypisze mi tego cytatu jako ujawnianie prywatnej korespondencji 8) ), który napisał:
W sumie największą dla mnie nagrodą było to, że się sporo nauczyłem i dzięki tym umiejętnościom zmieniłem niecały miesiąc temu pracę na lepszą :)
Bardzo mnie ucieszyło, to zdanie - widać, że jesteśmy zdrowo zakręceni :lol: Pozdrawiam wszystkich kolegów z RT i zapraszam wszystkich do nominowania ich pracy.
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: krystiant »

Jeżeli chodzi o wdrożenia to chciałby zgłosić kolegów Filips, Lza i Wrygiel (kolejność alfabetyczna) za API geokretów i zintegrowanie kretów z OC :D
Projekt roku: bardzo podobała mi się seria "Browary opolskie" autorstwa Silent A - za bardzo dobrze opracowany walor historyczny...
Skrzynka roku: Enigma ElSora.
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

krystiant pisze:Jeżeli chodzi o wdrożenia to chciałby zgłosić kolegów Filips, Lza i Wrygiel (kolejność alfabetyczna) za API geokretów i zintegrowanie kretów z OC :D
Postaram się wedle (subiektywnego odczucia) zasług, przypisać nominacje 8)
Reszta jasna :)

Do wdrożeń, chcę dodać kluczową zmianę :!: Możliwość "przenoszenia" (zmiana współrzędnych) mobilniaków - proszę o PM, komu to przypisać 8)
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: maryush »

Serdecznie dziękuję za nominację koledze Łowcy, jest mi niezniernie miło, chociaż sądzę że tej skrzynce jeszcze sporo brakuje do poziomu jaki powinna prezentować skrzynka roku. Ale cieszę się że się podoba ;)

Moje typy:

Skrzynka roku - zawodnicy są mocarni, ja dołożyłbym do tego grona:
Projekt Mołotow - PO Dąbrowa - Finał - OP5094 by komandos users
Naprawdę muszę pisać za co? Przecież widać ;) Ale OK. Fun przy namierzaniu. Rozmiar. Praca grupowa. I za zazaza.. za aaanga... za.za.an.ga.żo.wanie. Uff..

Projekt Roku - mój kandydat już jest na liście

Wydarzenie - jak wyżej

Wdrożenie Roku - i tutaj takie pytanko... bo mam kandydata, ale on wystartował minimalnie przed 2012, bo w grudniu 2011 roku. Chodzi o Blog OC. I nie wiem czy można go jeszcze załapać czy kicha?
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Cebulka »

maryush pisze: Wdrożenie Roku - i tutaj takie pytanko... bo mam kandydata, ale on wystartował minimalnie przed 2012, bo w grudniu 2011 roku. Chodzi o Blog OC. I nie wiem czy można go jeszcze załapać czy kicha?
Za przedmówcą. Logiczne, że nie mógł się załapać na zeszłoroczny plebiscyt, skoro pierwszy wpis był 22.12.2011 r. No i wdrożenie, polegające na dodaniu zakładki do bloga w serwisie i pojawieniu się większości wpisów, nastąpiło niejako już w 2012 r. Głupio, żeby blog w ogóle został pominięty tylko dlatego, że został założony w niefortunnym momencie: za późno na jeden plebiscyt, a za wcześnie na drugi.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Żywcu »

Cebulka pisze:
maryush pisze: Wdrożenie Roku - i tutaj takie pytanko... bo mam kandydata, ale on wystartował minimalnie przed 2012, bo w grudniu 2011 roku. Chodzi o Blog OC. I nie wiem czy można go jeszcze załapać czy kicha?
Za przedmówcą. Logiczne, że nie mógł się załapać na zeszłoroczny plebiscyt, skoro pierwszy wpis był 22.12.2011 r. No i wdrożenie, polegające na dodaniu zakładki do bloga w serwisie i pojawieniu się większości wpisów, nastąpiło niejako już w 2012 r. Głupio, żeby blog w ogóle został pominięty tylko dlatego, że został założony w niefortunnym momencie: za późno na jeden plebiscyt, a za wcześnie na drugi.
Tyko (coś tam - o świnię, czy barana chodziło?) nie zmienia poglądów...
Sam w ubiegłorocznej edycji, w zasadach pisałem:
Żywcu pisze: Propozycje: (myślę, że Blog i FTFsklep - do następnej edycji plebiscytu – w sensie wydarzenia, osobowości sam zgłaszam)
Zaraz dodam te propozycje i projekt proponowany przez Łzę! Dopuszczam skrzynki i zdarzenia od listopada 2011 - przepraszam za zamieszanie, myślę że nie będzie odebrane jako manipulacja w wynikach, bo to dopiero nominacje. Oczywistym się wydaje, że zasada od 1 stycznia, do 31 grudnia wykluczała pewne znaczące wydarzenia 8)
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: r00t7 »

Bo to tylko zabawa ! i o to właśnie chodzi :) Dobrze że tak się stało!
Obrazek Obrazek
Kika
Stały bywalec
Posty: 187
Rejestracja: piątek 12 września 2008, 23:59
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: Kika »

Oprócz powyżej podanych - do listy nominacji pozwolę sobie dodać:

SKRZYNKA ROKU
mushin72 - Żart Hydraulika - OP4D02 by mushin - zdecydowanie niepowtarzalna;)

Q20 - Świąteczna - OP5EC8 by Qbacki - po prostu za klimat;)))

PROJEKT ROKU
Rozdroża wolności 2011 i 2012 by szanto - za promowanie kultury wśród geokeszerów (każdy trójmiejski keszer musiał dooookładnie zapoznać się z każdą instalacją z serii;) oraz absolutnie genialny i brawurowy sposób ukrycia skrzynek (każdy inny!)

WYDARZENIE ROKU
Pocztówka z Lęborka - OP5A0F by gzr - kto był ten wie - poziom gry miejskiej - fabuła, zadania - przygotowanej przez dwoje "amatorów" znacznie przewyższył poziom gier szykowanych za grubą forsę na zlecenie miasta - szacunek!

Koksownik - oddział w Gdańsku - OP47FA by Grazka - pierwszy geokeszerski flashmob - odjechany pomysł wywołujący uśmiech każdego przechodnia;)

WDROŻENIE (brrr ... co za nieprzyjemna nazwa) ROKU
jestem wdzięczna wryglowi za "szybki wpis", dzięki któremu system karteczkowy odszedł w zapomnienie
chester
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 14 października 2008, 22:54
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: chester »

Przychylam się do nominacji Kiki, a dodatkowo w kategorii

SKRZYNKA ROKU
Q17 - na jedej z czterech w jednym z czterdziestu czterech OP5AFE, http://opencaching.pl/viewlogs.php?logid=726224 dla Qbackiego za największą złośliwość jaką spotkałem w pojemniku oraz genialne wykonanie

Ech, jak tak czytam te wszystkie propozycje wspaniałych keszy do których tak mi daleko ... :cry:
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2051
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: ronja »

Żywcu pisze:
ronja pisze:
PROJEKT ROKU (seria keszy)
2. Granica Poznania - mikrokesz - BR48 - OP50F4 ...
... nie jest serią keszy
No to raz jeszcze PROJEKT ROKU: Granica Poznania . Mikrokesz Granica Poznania - mikrokesz - BR48 - OP50F4 jest wyzwalaczem, generującym powstawanie kolejnych etapów projektu. Od niego wszystko się zaczęło. Jest więc nierozerwalnie związany z pomysłem Pawła ;) Jako bardziej dokładne uzasadnienie polecam logi w keszach :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: krystiant »

ronja pisze:No to raz jeszcze PROJEKT ROKU: Granica Poznania .
Mogłeś podać taki link (zresztą z nominowanego GeoLOGu): http://redan.art.pl/oc/caches/index.php ... =3&userid= - może byłoby to widać wyraźniej...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2051
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: ronja »

krystiant pisze:... ]Mogłeś podać taki link (zresztą z nominowanego GeoLOGu)...
Założyłem, że ludzie czytają opisy z linków :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
czirios
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 marca 2011, 23:44
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Plebiscyt - Gwiazdka Roku 2012

Post autor: czirios »

W kategorii "skrzynka roku" zgłaszam Dziecko Rozmaryny - OP4DB0 autorstwa kawior&jardo. Kto szukał i znalazł ten wie dlaczego:)
A w kategorii "projekt roku" zgłaszam serię LEŚNIK również od k&j, choć udało mi się ją zaledwie liznąć.
Obrazek
ODPOWIEDZ