Prośba

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Prośba

Post autor: Sebastian »

Uprzejmie proszę o nie usuwanie z terenu moich skrzynek, które zostały zarchiwizowane w serwisie Opencaching Polska. Wkrótce zostaną przeniesione do serwisu geocaching.pl , gdzie zapraszam do ich poszukiwania :D

Pozdrawiam serdecznie - Sebastian
Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Prośba

Post autor: art_noise »

Sebastian jak już robisz porządki to przerzuć na geocaching.pl również swoje liczne owny - myślę że przyjmą je tam z otwartymi rękoma :lol:
Ot taka mała złośliwość, wiem że masz poczucie humoru i się nie obrazisz :D

A co do sytuacji od której się zaczeło - sprzątania cudzych (zarchiwizowanych) keszy z terenu piękna idea. Ale jechać specjalnie coby słoik zebrać z zardzewiałą nakrętką z terenu? I jeszcze odwozić te resztki do właściciela? Po czym logować swoje bohaterskie działanie w logach tego kesza?
I to wszystko tylko po to żeby Sebastianowi dopiec...??? Brawo!!!
To już nie jest opencachingowa religia. To już fanatyzm :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2105
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Prośba

Post autor: r00t7 »

szkoda że na każdej takiej "akcji" zawsze straci zwykły szary keszer, który ani forum nie czyta ani w żadne katawacje się nie wdaje. Nagle idzie w teren : pyk i 30 zarchiwizowanych keszy z hasłami. I tu se człowiek myśli: o co kurka chodzi.

Od razu mówię, że mnie to mało obchodzi, co kto komu i dlaczego. A jeszcze mniej czemu ktoś kogoś nie lubi i dlaczego. TO powinno zostać załatwione na priv. Chciałem jedynie zwrócić uwagę na fakt że zawsze stracą poszukiwacze.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Prośba

Post autor: marwaldor »

Dla słabo zorientowanych o co Sebastianowi chodzi:
http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=10&t=7311
(Wątek szybciutko zamknięty, oczywiście dla dobra samego Sebastiana. Jacy porządni są tu moderatorzy)

I tak sobie myślę:
Dobrze: najpierw proszę o zgodę, potem sprzątam cudzego kesza.
Źle: najpierw sprzątam cudzego kesza, potem zostawiam go pod domem właściciela.

W świetle faktów opisanych w w/w zamkniętym już wątku, prośba Sebastiana jak najbardziej zasadna.
fredzio
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 23 czerwca 2011, 01:07
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Prośba

Post autor: fredzio »

Kolejny raz show must go on, a męczennik wyniesiony na ołtarze.

Seba zaniedbał sporo własnych keszy w terenie. Zalinkowany temat to tylko przykład.
Sytuacja jest podobna. Brak jakiegoś etapu lub problem z keszem. Po kilku miesiącach braku reakcji Sebastiana przełączenie skrzynki na tymczasowo niedostępną, po kilku nieznalezieniach za pomocą Cogu. Autoarchiwizacja po 9 miesiącach. Co daje ponad roczny brak zainteresowania Sebastiana własnymi pojemnikami.

Sam znalazłem resztki OP137B po tym jak inny geokeszer założył w tym samym miejscu swoją skrzynkę. Wtedy zostawiłem śmiecia w ziemii, i w sumie żałuję, że opencaching przyczynia się do bałaganienia.
Wiele nowych skrzynek było utworzonych przez geokeszerów, gdy stare skrzynki Sebastiana zostały zabrane lub były w złym stanie. Np. OP4866 czy OP4A5B jako rozwinięcie OP0D8D.

Ale kto to zrozumie , jak nie widzi tego we własnej okolicy, tylko czerpie z takich akcji z forum.
I tak sobie myślę jak łatwo zmanipulować ludźmi.
Czekam tylko do następnej takiej szopki, tylko obiecuję sobie już ignorować takie tematy i Nie karmić trolla.
Za ten post autor fredzio otrzymał podziękowanie:
Cebulka
Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Prośba

Post autor: Stryker »

Panowie.. włazi gościu, robi aferę zupełnie bez sensu (nie pierwszy raz), na koniec strzela fochem i zabiera zabawki do innej piaskownicy a Wy zamiast to olać to dajecie się prowokować.

Obrażonemu życzę powodzenia na nowej drodze keszowania.
Obrazek
Zablokowany