Zamykanie wątków w Hyde Parku - c.d.

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Zamykanie wątków w Hyde Parku - c.d.

Post autor: miklobit »

Stryker: tu jest treść posta którego pisałem i nie mogłem wysłać bo w międzyczasie zamknąłeś mi wątek :

Ranwers: to że zadałem pytanie do Żywca to tylko dlatego, że On zamknął tamten wątek (albo ogłosił, bo kto faktycznie zamyka wątek to tego nie widać).
Ale nie jest moją intencja robienie w tym kontekście uogólnień z innych podobnych przykładów.
Żywcu udzielając się na "zaprzyjaźnionym" forum wiele razy doświadczył tam niesprawiedliwych działań tamtejszych "władz" .
Dlatego właśnie dziwi mnie, że tutaj - będąc niejako po drugiej stronie - nie wyciąga z tego żadnych wniosków.
Oczywiście nie można porównywać tamtego kasowania całych tematów (z powodu wypowiedzi jednego z uczestników) albo czasowego banowania z zamknięciem wątku ,który dalej można czytać.
Ale ucinanie spokojnej dyskusji w TAKIM dziale to jest moim zdaniem niczym nie uzasadniona PRZESADA.
Ja wychodzę z założenia, że nawet jak pytanie nie doczeka się odpowiedzi to i tak należy je zadać.
Brak odpowiedzi też powinien dać do myślenia.

Chciałbym wierzyć że kliknąłeś przez pomyłkę w nie ten guzik co trzeba.
Bo innego wytłumaczenia nie znajduję dla twojego działania :shock: :shock: :shock:
To, z jaką pewnością piszecie o tym, że to Żywcu zamknął wątek..
Skoro Żywcu napisał, że będzie zamykać wątek i wątek zostaje zamknięty to niby komu mamy przypisać to zamknięcie ?
My (maluczcy) nie widzimy kto zamyka, więc nie możecie mieć nam za złe, że próbujemy wyciągać wnioski z tego co widzimy.
Jeśli wątek zamknął ktoś inny to naprawdę nie zmienia istoty rzeczy.
Swoje pytanie skierowałem do Żywca, bo on był stroną tamtej dyskusji i wyrażał chęć zamknięcia tematu.
Jeśli chcesz się wypowiedzieć na zadane pytanie w zastępstwie (albo jako faktyczny zamykacz) to chętnie posłucham...
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zamykanie wątków w Hyde Parku - c.d.

Post autor: Stryker »

Jeśli chcecie kierować pytanie do użytkownika forum, używajcie proszę odpowiedniego przycisku.

Jeśli nawet 100 osób w bardziej lub mniej wyszukany sposób powiesi tutaj psy na Żywcu czy na mnie (bo pewnie w oczach niektórych będę/jestem jeszcze "gorszy") to niczego to nie zmieni, może poza wprowadzaniem gorszej atmosfery.

O składzie COG i moderatorów decyduje wybrana przez nas wszystkich RR. W przypadku uwag proszę kontaktować się z Radą Rejsu korzystając z adresu e-mail rr(at)opencaching.pl i nie zakładać kolejnych tematów na forum (uzasadnienie w akapicie powyżej).
Obrazek
Zablokowany