Mogę szukać keszy

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Mogę szukać keszy

Post autor: Sebastian »

Jakie to dziwne i niesamowite uczucie, gdy nadszedł dzień, w którym mogę zacząć szukać keszy, nie potrafię w to uwierzyć, że mogę. Jutro z rana ruszam do bytomskiego parku po jakże gwiazdkową skrzynkę.

Dziękuję Wszystkim, którzy wspierali mnie podczas ostatniego miesiąca, nigdy tego Wam nie zapomnę, jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi i niezwykle dobrymi ludźmi. Nigdy nie zapomnę wsparcia jakie od Was otrzymałem, jestem dla Was, dla wszystkich uczestników zabawy.

Wasz, naprawdę Wasz - Sebastian

PS. znów płaczę, ale się tego nie wstydzę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Doc_with_the_dog »

Sebek, a mnie się wydaje, że szukania skrzynek Ci nikt nie zabraniał. Ban dotyczył tylko serwisu, więc ewewntualnego ich logowania i zakładania nowych keszy. Ale mogę się mylić...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Sebastian »

Odebrałem bana także jako zakaz poszukiwań skrzynek.

Moja radość była jednak przedwczesna, bowiem pomimo iż teoretycznie ban powinien się skończyć, to wciąż nie mogę się zalogować do serwisu OC, otrzymuję taki komunikat:

Twoje konto nie było aktywowane jeszcze lub było ponownie zdeaktywowane.
Konto możesz TUTAJAktywować

a następnie:

Aktywacja konta
W celu zakończenia rejestracji musisz potwierdzić adres e-mail oraz wprowadzić kod aktywacyjny.
Adres e-mail:
Kod aktywacyjny:

Tylko ja nie otrzymałem żadnego kodu aktywacyjnego :(

Już kij z tymi skrzynkami, ale sprawa staje się naprawdę poważna, bo za tydzień odbędzie się VI Ogólnopolski Zlot OC, którego jestem organizatorem, a nie mogę zaktualizować opisu i udzielić informacji, co i jak. Nie chodzi o mnie lecz o innych uczestników zabawy, którzy dużo wcześniej zaplanowali sobie ten czerwcowy weekend, choćby chciałem na stronie spotkania opublikować informacje o miejscach noclegowych w okolicy, bo niekoniecznie każdy się wybiera pod namiot, przez miesiąc tego nie mogłem zrobić, teraz i tak jest już za późno, bo pewnie większość jest zajęta. Chciałbym choć przedstawić innym jakiś ramowy program zlotu.

Pozdrawiam - Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2105
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: r00t7 »

edit
Ostatnio zmieniony czwartek 31 maja 2012, 13:57 przez r00t7, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Cebulka »

Sebastian pisze: Już kij z tymi skrzynkami, ale sprawa staje się naprawdę poważna, bo za tydzień odbędzie się VI Ogólnopolski Zlot OC, którego jestem organizatorem, a nie mogę zaktualizować opisu i udzielić informacji, co i jak. Nie chodzi o mnie lecz o innych uczestników zabawy, którzy dużo wcześniej zaplanowali sobie ten czerwcowy weekend, choćby chciałem na stronie spotkania opublikować informacje o miejscach noclegowych w okolicy, bo niekoniecznie każdy się wybiera pod namiot, przez miesiąc tego nie mogłem zrobić, teraz i tak jest już za późno, bo pewnie większość jest zajęta. Chciałbym choć przedstawić innym jakiś ramowy program zlotu.
Czy przestaniesz w końcu bić pianę?!
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2069
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: krystiant »

Nie pamiętam dokładnie, ale miało chyba być do końca maja, czyli dopiero jutro powinno być OK...
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
Sebastian
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Sebastian »

Przepraszam macie rację - oczywiście, że do końca maja, mnie się popierniczyło. Dzień mi umknął :wink: Przepraszam za bicie piany i mój błąd.

Jeszcze raz przepraszam - Sebastian

EDIT: wczoraj się zalogowałem po północy na nasze teamowe konto Pit&Seba, pomyślałem że mogę już dziś ruszyć w teren i narobiłem niepotrzebnego zamieszania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Whatever
Wyjadacz
Posty: 418
Rejestracja: środa 14 maja 2008, 09:22
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Odp: Mogę szukać keszy

Post autor: Whatever »

I na nic te łzy ...
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=3306][img]http://www.opencaching.pl/statpics/3306.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=976][img]http://geokrety.org/statpics/976.png[/img][/url]
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Sebastian »

Bo to były krokodyle łzy :wink:

Pozdrawiam - Sebastian
Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Sebastian »

No i jeszcze tak do "Zespołu OC" , po tej wypowiedzi -

"Nadszedł czas wyborów i refleksji nad przyszłością naszego serwisu. Obecny Zespół OC dziękuje wszystkim, którzy troszczyli się o jego funkcjonowanie i całej społeczności, która w niej uczestniczyła.
Ogłaszamy czas ciszy wyborczej i prosimy nie prowadzić żadnej agitacji wyborczej oraz dyskutowania postaw, któregokolwiek z kandydatów.
Działania takie na forum będą traktowane jak łamanie regulaminu i karane ostrzeżeniami. Prosimy też o powściągliwość na innych platformach komunikacji...
To jest powód zamknięcia wątku. Prosimy nie otwierać nowych i uszanować podjęte decyzje.
Dziękujemy Zespół OC"


Proszę, byście nie zabierali głosu na temat dyskusji na innych platformach komunikacji, bo chyba strach się skontaktować z innym użytkownikiem nawet przez wiadomość e-mail. Nie wiem czy wiecie, ale ludzie się boją publikować kesze, tak daleko to zaszło. Miałem dwie rozmowy z użytkownikami serwisu i się boją opublikować kesza, nie będąc pewni, czy jest w 100% zgodny z regulaminem.

Do grup regionalnych i ogólnopolskiej na FB się nie dobierajcie, bowiem stworzyły je, wypowiadając swoje zdanie wspaniałe osoby, które łączy keszowanie.

Poproszę Zespół OC o przyznanie ostrzeżenia i bana na kolejny miesiąc, wszak to największe wyróżnienie,

Dla Was zwykłych użytkowników serwisu - byłem, jestem i będę, każdego z Was potraktuję z ogromną życzliwością.

Do zobaczenia w terenie, już dziś. Pozdrawiam, Wasz - Sebastian
Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Mogę szukać keszy

Post autor: Żywcu »

Nasz Sebku :!:
Z okazji dzisiejszego święta, ostrzeżenie Cię ominęło :D Wątek jednak Ci zamykam (może dziś kolejne. krokodyle łzy padły, jednak już opisy możesz edytować... - trochę się rozczarowałem, bo myślałem, że tą pilną edycję masz przygotowaną... - jednak żadnej aktualizacji opisu nie było...).
Wybieram się na ten ewent i nawet za Twoją sugestią galę "Gwiazdki Roku" planuję... :?

Może jednak jakaś organizacja się stanie... i ten event będzie miał oprawę, adekwatną do nazwy.

Pozdrawiam serdecznie, Twój Żywcu 8)

P.S. Fajnie by było jak byś kolejnego wątku nie zakładał... (oczywiście w sprawie swojego, czasowego bana i radości związanej z wyrwaniem 31 kartek kalendarza)
Jak potrzebna jest komunikacja organizacyjna - masz wszelkie namiary. Więcej powiem :!: , publiczne bym nie chciał - i proszę uszanuj...
Za ten post autor Żywcu otrzymał podziękowanie:
art_noise
Zablokowany