Przepraszam za swoje zachowanie

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Przepraszam za swoje zachowanie

Post autor: Sebastian »

Moi drodzy.

Chciałbym przeprosić Wszystkich, za swoje zachowanie w ostatnim czasie. Po wielu rozmowach zdałem sobie sprawę, iż pogubiłem się w życiu i popełniłem wiele, naprawdę wiele błędów. Wierzę, że uda mi się wyciągnąć z nich właściwe wnioski na przyszłość.

Szanuję decyzję Rady Rejsu, przedstawione mi zarzuty i podjęte decyzje. Akceptuję tą decyzję i zamierzam się do niej zastosować. Czas ten postaram się dobrze wykorzystać, na przemyślenie swojego postępowania, serwis i reaktywację swoich keszy, odpoczynek.

Przepraszam - Sebastian
Za ten post autor Sebastian otrzymał podziękowanie:
marvet
Obrazek
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Przepraszam za swoje zachowanie

Post autor: marvet »

każdy w życiu popełnia błędy, trzeba wyciągnąć wnioski i iść przez życie do przodu....
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Przepraszam za swoje zachowanie

Post autor: Żywcu »

Sebastian pisze:... Czas ten postaram się dobrze wykorzystać, na przemyślenie swojego postępowania, serwis i reaktywację swoich keszy, odpoczynek
Tak trzymaj, do zobaczenia w terenie :-)

Tak BTW; ostatnio serwisowana razem Twoja skrzynka - przeez miesiac Nie doczekala się zmiany statusu, mam nadzieje ze w czerwcu zaloguje ;-)
fredzio
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 23 czerwca 2011, 01:07
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Przepraszam za swoje zachowanie

Post autor: fredzio »

Sebastian pisze:Chciałbym przeprosić Wszystkich, za swoje zachowanie w ostatnim czasie. Szanuję decyzję Rady Rejsu, przedstawione mi zarzuty i podjęte decyzje. Akceptuję tą decyzję i zamierzam się do niej zastosować.
Mam nadzieję, że przepraszasz za wszystkie przedstawione Ci zarzuty. A mojego zgłoszenia, dwóch od dawna niedostępnych w terenie Twoich skrzynek i jednego mojego pytania o regulamin, nie odbierasz już jako "moją złośliwość" czy "uwzięcie się na Twoją osobę".
Nie pierwszy raz coś publicznie obiecujesz lub za coś przepraszasz.
Na prawdę chcę wierzyć, że tym razem jest to szczere zachowanie, a nie początek kolejnej komedii.
Jeśli chodzi o mnie, przeprosimy przyjmuje - tylko chciałbym by czas pokazał, że były prawdziwe.
Obrazek
ODPOWIEDZ