Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Tati
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: sobota 13 czerwca 2009, 11:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Tati »

założenie skrzynki typu own-cache oraz informowanie innych użytkowników o
istnieniu możliwości obejścia tego ograniczenia
W/g deklaracji Sebastiana kesze zostały założone przed wprowadzeniem ograniczenia, a jedynie pozostały nieopublikowane. Ograniczenie jasno mówiło o tym, że kesze już założone pozostają. Kesze mogły zostać założone albo przed, albo po ogłoszeniu regulaminu, dla wyjaśnienia tej sytuacji proszę RR o podanie, które kesze Sebastian założył (nie mylić z "opublikował") po nałożeniu ograniczenia. Fakt karania z informowanie o czymkolwiek, co nie jest tajemnicą to duże kuriozum, wszak zarówno źródła OC.pl są ogólnodostępne, jak i regulamin jest ogólnodostępny.
Wspomniany przez Ciebie Sebastian chwali się w poście, że można to obejść, baaa...... stworzy przewodnik, który udostępni na FB - nie każdy zauważył, że data ukrycia jest wcześniejsza - dla mnie to MANIPULACJA.

- zalogowanie za pomocą fikcyjnego konta skrzynki (do tego jako pierwszy
znalazca), którą się samemu założyło
Sebastian deklaruje, że konto należy do prawdziwej osoby, deklaruje też, że nikt z nim nie weryfikował, czy konto ma prawdziwego właściciela, czy jest fikcyjne.
Konto jest kontem fikcyjnym i Sebastian doskonale o tym wie, zastanawiam się tylko jak długo będzie jeszcze brnął w tym oszustwie. Właścicielem już była sąsiadka, koleżanka, Dorota... a kto będzie jutro? Obydwoje Sebastianie wiemy jak to wyglądało i myślę, że pora zakończyć tą farsę.

Poza tym taka refleksja, różne rzeczy już się tutaj działy od kiedy ja zarejestrowałam konto na OC - czyli jakieś 3 lata temu, ale takiego syfu jak w tym wątku to się nie spodziewałam. Zastanawia mnie również, że najwięcej do powiedzenia mają Ci najmniej zorientowani.

Tatiana
Za ten post autor Tati otrzymał podziękowanie:
Doc_with_the_dog
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Ranwers »

Tati pisze:Wspomniany przez Ciebie Sebastian chwali się w poście, że można to obejść, baaa...... stworzy przewodnik, który udostępni na FB - nie każdy zauważył, że data ukrycia jest wcześniejsza - dla mnie to MANIPULACJA.
Sebastian mówił, że pokaże, jak założyć kesza innego rodzaju, który będzie "jak own". Po fali krytyki, też i mojej, wycofał się z tego i zapowiedział respektowanie decyzji RR. Manipulacją jest więc karanie Sebastiana za coś, co było błędem, ale z czego się sam wycofał przed nałożeniem kary.
Tati pisze:Zastanawia mnie również, że najwięcej do powiedzenia mają Ci najmniej zorientowani.
To chyba do mnie, więc po raz kolejny dopraszam się informacji, żebym mógł się zorientować. Bo na razie znamy wersję Sebastiana, a RR jakoś nie może się spójnie odnieść do tego, że społeczność chce informacji.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Powiem tyle jestem w szoku, po tym, co przeczytałem :shock:

Oskarżenia na priv, że swoim postępowaniem, niszczę, rozwalam Opencaching w Polsce :shock:

Po powrocie z pracy, wieczorem postaram się złożyć obszerne wyjaśnienia. Tylko spokój, merytoryczna, rzeczowa dyskusja jest potrzebna, by wszystko wyjaśnić.

Wieczorem postaram się wypowiedzieć, na temat spraw poruszonych, nie atakując nikogo personalnie. Grzecznie, kulturalnie i z klasą.

Pozdrawiam serdecznie - Wasz Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Doc_with_the_dog »

@ Sebek
Co do prawdziwośći zarzutów i sprawy bana dla Ciebie mam swoje zdanie, którego nie zamierzam jednak upubliczniać, jak chcesz - wyślę na priv. Oczywiście Opencachingu w Polsce nie rozwalasz, bo musiałbyś niszczyć skrzynki, ewentualnie próbować dywersji serwisu od strony technicznej.
Natomiast prowadząc dyskusję w taki sposób niszczysz relacje między użytkownikami. A przecież sam piszesz że OC łączy. Być może nie zdawałeś sobie sprawy z tego, ale tak w istocie jest.
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

@Irek, dlaczego nie chcesz upubliczniać? Naprawdę czuję się jak Józef K. z "Procesu" Franza Kafki.

Wszystkie osoby przedstawiające mi zarzuty nie chcą przedstawić dowodów uzasadniających postawionych mi zarzutów.

Proszę przedstaw konkretne zarzuty oraz dowody, tu na forum, by inni mogli je zobaczyć, zapoznać się z nimi.

Obiecuję złożyć obszerne wyjaśnienia.

Pozdrawiam serdecznie - Wasz Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Doc_with_the_dog »

Skoro chcesz.......

1) Zarzut multikonta Hermina:

18.04. br na Rynku w Bytomiu w obecności mojej i 3 innych doświadczonych i bardziej znanych w środowisku keszerów, przyznałeś się, że to Ty sam zdjąłeś sobie FTF'a za pomocą Herminy. Proszę nie brnij dalej w kłamstwa, możesz teraz podstawiać sobie różne realne osoby pod Herminę, być może ktoś kto jest z daleka i czyta forum uwierzy Ci, ja wiem co od Ciebie słyszałem podczas naszego spotkania.

2) namawianie do łamania regulaminu (owny)
A jak nazwiesz post, w którym piszesz, że stworzysz tutoriala? Toż właśnie jest to namawianie. Po co pisać tutoriala, skoro się nie chce by inni korzystali?

3) Podważanie decyzji RR

To że zarejestrowałeś owna wcześniej to Twoje prawo. To, że go opublikowałeś, to już ruch moim zdaniem nieetyczny. Owszem prawo nie działa wstecz, ale mogłeś podarować sobie. To była jawna kpina z wprowadzenia zmian przez RR.

Czy zasłużyłeś na bana? Nie mnie to oceniać, ale mam prośbę. Napisz Sebku CAŁĄ, prawdę jeśli koniecznie musisz wyciągać tę sprawę na forum. Rozumiem, że się bronisz, ale czy na pewno trzeba to robić w taki sposób?
Nawet najgorsza prawda jest lepsza od pięknego kłamstwa. Pamiętaj o tym.
Ja dalej Cię lubię, choć nie popieram wszystkiego co robisz.

Pozdrawiam.
Za ten post autor Doc_with_the_dog otrzymał podziękowania (total 2):
fredziomarvet
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: etnamars »

burak pisze: To jesteście troszkę w błędzie.. chodzi o kesza: Wieża537 - OP3392 przy którym została wpisana pewna pani A. a na oczy jej tam nie widzieliśmy..
Kesza znaleźliśmy z inną osobą rok temu, osoba ta nie wpisała się do logbooka, był to tajemniczy pan G. Nie było z nami tajemniczej pani A., więc prośba o uściślenie jak sprawa tyczy się wpisywania przez kogoś z RR kogoś z COG do logbooka. Zamiast budować kolejne niedopowiedzenia napiszcie o co dokładnie chodzi, bo podobnie do Sebastiana zaczynacie manipulować.
burak pisze: Dalej chodzi o kesza: EM-168 MRU - Pz.W. 772 - OP4DC8 w którym umożliwiliście wpis i znalezienie 2 dni przed publikacją.. (o tym dowiedziałem się dopiero po powrocie z Majówki)
Nic z tego nie jest niezgodne z regulaminem, ale wg mnie jest nie etyczne i nie przystoi władzom serwisu, którzy mają dawać przykład.
Cóż można napisać, możemy jedynie wyrazić ubolewanie, że tak się stało. Nie mieliśmy technicznej możliwości zarejestrowania tego kesza, jak zrobiliście to podczas Majówki.
Sytuacja wyglądała tak, że najpierw ukryliśmy kesza, a później ekipa weszła do schronu i miała możliwość jego podjęcia. Nie mieliśmy wpływu na to kto i gdzie się wpisał w logbooku.
Było sporo emocji. Nikt (chyba) jednak nie wpisał kogoś, kogo przy keszu nie było.
burak pisze: Dalej chodzi o te właśnie plotki, o ten smród, który się za Wami ciągnie.. również wiele innych rzeczy słyszałem na Wasz temat i uznawałem je za plotki.. Jesteści liderami i władzami OC.. Za Wami idzie przykład, a potem czepiacie się ludzi, którzy do Was równają..
Wiesz, jeśli tylko się chce każdemu można "smród" doczepić. Każdy gdzieś popełni mniejszy lub większy błąd. Nie myli się ten kto nic nie robi.
Jednak nadużyciem jest pisanie o "czepianiu się ludzi, którzy do nas równają". Nigdy innych użytkowników nie zachęcaliśmy do obchodzenia zasad, nie szantażowaliśmy, ani nie manipulowaliśmy. Nie rozsiewamy też plotek. Nie czepiamy się, w ramach powierzonych funkcji działamy aktywnie w RR.
Nie bawimy się łączenie spraw osobistych i skrzynek. Dla nas zabawa to przede wszystkim szukanie i zakładanie skrzynek w terenie. Nie wywlekamy na forum publicznym naszych spraw osobistych, nie prowokujemy niepotrzebnych dyskusji.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Doc_with_the_dog pisze:Skoro chcesz.......

1) Zarzut multikonta Hermina:
18.04. br na Rynku w Bytomiu w obecności mojej i 3 innych doświadczonych i bardziej znanych w środowisku keszerów, przyznałeś się, że to Ty sam zdjąłeś sobie FTF'a za pomocą Herminy. Proszę nie brnij dalej w kłamstwa, możesz teraz podstawiać sobie różne realne osoby pod Herminę, być może ktoś kto jest z daleka i czyta forum uwierzy Ci, ja wiem co od Ciebie słyszałem podczas naszego spotkania.
Bo budowałem atmosferę wokół tego kesza!
Podejmowałaś "Why Me" - http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=8624
czy "DHARMA" - http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=19749
osoba jest tylko jedna - moja była małżonka i uda się to organoleptycznie sprawdzić członkom Władz Serwisu.
Doc_with_the_dog pisze: 2) namawianie do łamania regulaminu (owny)
A jak nazwiesz post, w którym piszesz, że stworzysz tutoriala? Toż właśnie jest to namawianie. Po co pisać tutoriala, skoro się nie chce by inni korzystali?
Kolejny raz piszę i wyjaśniam, że nie miałem na myśli zakładania jak obejść zakładanie ownów w serwisie, lecz jak przygotować skrzynkę na spotkanie, która była by zgodna z regulaminem serwisu Opencaching Polska a jednocześnie dostępna na spotkaniach. Po krytyce tego pomysłu, wycofałem się z niego o grzecznie przeprosiłem.
Doc_with_the_dog pisze: 3) Podważanie decyzji RR
To że zarejestrowałeś owna wcześniej to Twoje prawo. To, że go opublikowałeś, to już ruch moim zdaniem nieetyczny. Owszem prawo nie działa wstecz, ale mogłeś podarować sobie. To była jawna kpina z wprowadzenia zmian przez RR.
Nie opublikowałem żadnego owna, zmieniłem status wcześniej zarejestrowanej skrzynki typu own-cache z "tymczasowo niedostępna" na "gotowa do szukania" Nie była to żadna kpina z wprowadzenia zmian przez RR tylko praca związana z przygotowaniem pewnego projektu na VI Ogólnopolski Zlot Opencaching.

Kpiną to było tak bardziej było sprzedawanie "tymczasowo niedostępnych" keszy wirtualnych na Allegro :wink:
Doc_with_the_dog pisze: Czy zasłużyłeś na bana? Nie mnie to oceniać, ale mam prośbę. Napisz Sebku CAŁĄ, prawdę jeśli koniecznie musisz wyciągać tę sprawę na forum. Rozumiem, że się bronisz, ale czy na pewno trzeba to robić w taki sposób?
Nawet najgorsza prawda jest lepsza od pięknego kłamstwa. Pamiętaj o tym.
Ja dalej Cię lubię, choć nie popieram wszystkiego co robisz.
Pozdrawiam.
Toż ja tą prawdę piszę, ale zacząć chyba powinienem słowami:

1 maja 2000 prezydent USA Bill Clinton postanowił udostępnić niezniekształcony sygnał wszystkim użytkownikom systemu GPS...

Pozdrawiam serdecznie - Wasz Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Ranwers »

etnamars pisze:
burak pisze: To jesteście troszkę w błędzie.. chodzi o kesza: Wieża537 - OP3392 przy którym została wpisana pewna pani A. a na oczy jej tam nie widzieliśmy..
Kesza znaleźliśmy z inną osobą rok temu, osoba ta nie wpisała się do logbooka, był to tajemniczy pan G. Nie było z nami tajemniczej pani A., więc prośba o uściślenie jak sprawa dotyczy się wpisywania przez RR kogoś z COG do logbooka. Ranwers sugeruje wyżej że chodzi o konto etna&mars oraz art_noise, stąd to skojarzenie, które się nasunęło. Zamiast budować kolejne niedopowiedzenia napiszcie o co dokładnie chodzi, bo podobnie do Sebastiana zaczynacie manipulować.
RR powołała COG. COGowicz bierze udział w dopisywaniu do logbooka papierowego nieobecnej przy keszu A. Skoro RR powołała COG, w którym dochodzi do takich sytuacji, to niech RR nie dziwi się, że ludzie od RR smród czują. Jakich jeszcze informacji potrzebujesz? I nie pisz o manipulacji, bo już było wszystko powiedziane: gdzie (OP3392), kiedy (tegoroczna majówka na MRU) i kto (sam kolega Art_noise napisał).
etnamars pisze:
burak pisze: Dalej chodzi o kesza: EM-168 MRU - Pz.W. 772 - OP4DC8 w którym umożliwiliście wpis i znalezienie 2 dni przed publikacją.. (o tym dowiedziałem się dopiero po powrocie z Majówki)
Nic z tego nie jest niezgodne z regulaminem, ale wg mnie jest nie etyczne i nie przystoi władzom serwisu, którzy mają dawać przykład.
Cóż można napisać, możemy jedynie wyrazić ubolewanie, że tak się stało. Nie mieliśmy technicznej możliwości zarejestrowania tego kesza, jak zrobiliście to podczas Majówki.
Sytuacja wyglądała tak, że najpierw ukryliśmy kesza, a później ekipa weszła do schronu i miała możliwość jego podjęcia. Nie mieliśmy wpływu na to kto i gdzie się wpisał w logbooku.
Było sporo emocji. Nikt (chyba) jednak nie wpisał kogoś, kogo przy keszu nie było.
Tu nie chodzi o wpisywanie do logbooka nieobecnych - tylko o etyczny aspekt chowania kesza przez jedną część ekipy, żeby druga część za chwilę mogła sobie go poszukać. Jako RR / COG powinniście dawać przykład, a nie "ubolewać". Usprawiedliwianie "podzieliliśmy się na dwie ekipy i oni nie widzieli gdzie schowaliśmy, więc jest OK" to chyba nie jest to, czego oczekuje się od RR. Ja przynajmniej oczekuje zdwojonego wysiłku, aby pokazywać własnym przykładem, jak lepiej się zachować.
etnamars pisze:
burak pisze: Dalej chodzi o te właśnie plotki, o ten smród, który się za Wami ciągnie.. również wiele innych rzeczy słyszałem na Wasz temat i uznawałem je za plotki.. Jesteści liderami i władzami OC.. Za Wami idzie przykład, a potem czepiacie się ludzi, którzy do Was równają..
Wiesz, jeśli tylko się chce każdemu można "smród" doczepić. Każdy gdzieś popełni mniejszy lub większy błąd. Nie myli się ten kto nic nie robi.
Jednak nadużyciem jest pisanie o czepianiu się ludzi, którzy do nas równają. Nigdy nikogo niczym nie straszyliśmy, nie zachęcaliśmy do obchodzenia zasad, nie szantażowaliśmy, ani nie manipulowaliśmy. Nie rozsiewamy też plotek. Nie czepiamy się, w ramach powierzonych funkcji działamy aktywnie w RR.
Nie bawimy się łączenie spraw osobistych i skrzynek. Dla nas zabawa to przede wszystkim szukanie i zakładanie skrzynek w terenie. Nie wywlekamy na forum publicznym naszych spraw osobistych, nie prowokujemy niepotrzebnych dyskusji.
Pisałem już, że skoro RR wybrała sobie COG, to za ten COG śmietankę, albo goryczkę wypić będzie musiała. Piszesz, że nie zachęcacie do obchodzenia zasad, a jak inaczej nazywasz podejmowanie przez RR/COG nieregulaminowych keszy, ba, gwiazdkowanie tych keszy, a potem blokowanie, jak ktoś zrobi zgłoszenie? Ja to odbieram właśnie jako takie puszczenie oka przez RR/COG: nie patrzmy na nieregulaminowość, jak nikt nie zauważy, to będzie OK. Piszesz, że nie manipulujecie? A jak Żywcu profilaktycznie usuwa do kosza posty, kiedy keszerzy walczą o wyjaśnienia? Jak post niewygodny: do kosza. Jak nie zawadza, to przenosimy do prawidłowego działu. Tak właśnie miało miejsce z pierwszym postem z tego wątku. To co to jest, jak nie manipulacja? Co chwila wychodzi "coś". Co chwilę, nie tylko na forum, i nie od jednej ekipy, słyszę "byle do wyborów".
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2107
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

przyznam że przy tym keszu byłem w czasie majówki z całą ekipą obecną wtedy na miejscu, ale żadnej A nie widziałem... póki co niestety jest to słowo przeciwko słowu, bez dowodów w postaci zdjęć logbooka i poświadczenia kogoś bezstronnego że tego a tego tam nie było...

z jednej sprawy sebastiana zaraz zrobi się 1 wojna ocpl - a tego chyba nikt nie chce, jak komuś się dana ekipa przy władzy nie podoba - będą wybory władze się zmieni, to nie rosja gdzie wybory się zafałszuje, tylko jak we francji - prezydent był jaki był i z władzą się pożegnał....
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Stryker »

r00t7 pisze:i poświadczenia kogoś bezstronnego że tego a tego tam nie było...
Czyli Ranwers jest stroną, burak jest stroną, ja pewnie też, więc się nie liczymy - kto będzie bezstronny? ?;-)
Obrazek
Tati
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: sobota 13 czerwca 2009, 11:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Tati »

Stryker pisze:
r00t7 pisze:i poświadczenia kogoś bezstronnego że tego a tego tam nie było...
Czyli Ranwers jest stroną, burak jest stroną, ja pewnie też, więc się nie liczymy - kto będzie bezstronny? ?;-)
Ja mogę być:), aczkolwiek tytuł tego wątku to "Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian".

Czy Wasza dyskusja ma jakiś związek z tym tematem?

pozdrawiam, Tatiana
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Ranwers »

Tati pisze:[...]Czy Wasza dyskusja ma jakiś związek z tym tematem?

pozdrawiam, Tatiana
Dyskusja pokazuje, że niektóre osoby w RR/COG robią wałki przy keszach, a inni w RR/COG to tolerują. Ale gdy ktoś jest spoza "własnego sosu" to może dostać bana za "podważanie autorytetu RR" ;) No i czasami pokazujemy, że powody bana Sebastiana nie bardzo kupy się trzymają (właściwie jeden ma dla mnie wątpliwości: czy drugie konto było fikcyjne - bo nie znam drugiej osoby i nie mam dostępu do logów) - pozostałe 4 są po prostu nielogiczne...
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2107
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

Kazdy kto tam byl wie kto byl kogo nie, napisz wiec nick tutaj lub na pw to sprawa sie rozjasni

Sent using taptalk
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2107
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebast

Post autor: r00t7 »

Ranwers pisze:
Tati pisze:[...]Czy Wasza dyskusja ma jakiś związek z tym tematem?

pozdrawiam, Tatiana
Dyskusja pokazuje, że niektóre osoby w RR/COG robią wałki przy keszach, a inni w RR/COG to tolerują. Ale gdy ktoś jest spoza "własnego sosu" to może dostać bana za "podważanie autorytetu RR" ;) No i czasami pokazujemy, że powody bana Sebastiana nie bardzo kupy się trzymają (właściwie jeden ma dla mnie wątpliwości: czy drugie konto było fikcyjne - bo nie znam drugiej osoby i nie mam dostępu do logów) - pozostałe 4 są po prostu nielogiczne...

Nazwiazujac do tego i wczesniejszego postu to 3/4 swietnych keszy jest noeregulaminowa i wie to wiekszosc je zaliczajacych. COG to na prawde niewdzieczna robota i tylko joby sie za to dostaje

Tapnięte z Defy
Obrazek Obrazek
Zablokowany