Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Nikt nie poinformował mnie, że taka decyzja zostanie podjęta, ba przedostatni kontakt z RR miałem takowy:

"Pakuj się, bo ktoś Ci tego florka zwinie" 20012.04.27 00:32:30"

Chodziło o to, że za dużo siedzę przed ekranem komputera więc dobrze by mi zrobiło, bym ruszył w teren i zaczął szukać skrzynek, co też uczyniłem spakowałem się wgrałem gpxa kesza http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=19099 do Garmina i ruszyłem 200 km dalej do Wrocławia. Odnalazłem skrzynkę. Odpocząłem, uruchomiłem laptopa, by pobrać i wgrać do Garmina, gpxy okolicznych, wrocławskich skrzynek, po czym mocno się zdziwiłem, że nie mogę się zalogować w serwisie Opencaching Polska. Pomyślałem, ale mam pecha, może to jakieś problemy z serwerem OC, lub też coś mi laptop szwankuje. Cóż wsiadłem do pociągu i wróciłem do domu. Jako że ze mnie okropny gaduła, to znalazłem jeszcze jednego kesza, nie mając kompletnie niczego, koordów, opisu wskazówki, po prostu przechodząc obok pewnego obiektu pomyślałem - przecież w takim miejscu musi być kesz, sięgnąłem i podjąłem skrzynkę tradycyjną :lol:

Po powrocie do domu spróbowałem się ponownie zalogować do serwisu Opencaching Polska, by zalogować przeniesienie tegoż kesza mobilnego, po raz kolejny się nie udało.

Po czym przeglądając wiadomości w swojej skrzynce pocztowej znalazłem wiadomość z dnia 2012.04.27 10:07 o tym, że moje konto w serwisie Opencaching Polska zostało zablokowane.

Nie jakoś tak po ludzku było by gdyby podczas rozmowy 2012.04.27 00:32:30 osoba zasiadająca w Radzie Rejsu wiedząc, że moje konto w serwisie OC, zostanie o poranku zablokowane, napisała "nie jedź teraz do Wrocławia, bo jutro rano Rada Rejsu podejmie decyzję dotyczącą Ciebie", a jeżeli ta osoba jeszcze o tym nie wiedziała, że taka decyzja zostanie podjęta, to powiedzieć innym osobom z Rady Rejsu - Sebek pojechał 200 km dalej, pociągiem do Wrocławia, zablokujmy jego konto następnego dnia po jego powrocie.

To była moja ostatnia interakcja z Władzami Serwisu Opencaching Polska, o przepraszam nie ostatnia, bo jeszcze dnia 2012.04.28 08:24 otrzymałem informację. że do COGu wpłynęło zgłoszenie o tym, że moja skrzynka zniknęła z miejsca ukrycia - powinienem zmienić jej status na "tymczasowo niedostępna", po przeczytaniu tej wiadomości 2012.04.28 17:44 wysłałem do Centrum Obsługi Geokeszera prośbę o zmianę statusu tej skrzynki na "tymczasowo niedostępna" , gdyż w związku z blokadą mojego konta nie mam możliwości tego uczynić, a status kesza "gotowa do szukania" wprowadza innych użytkowników serwisu w błąd. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, oraz nie zostało nic w tej sprawie zrobione.

To może tyle tych wyjaśnień wystarczy na dziś. Mam wiarę w ludzi i jednak wierzę że Władze Serwisu Opencaching Polska ustosunkują się, zabiorą głos, przedstawią swoje stanowisko.

Pozdrawiam Was serdecznie, Wasz Sebek
Obrazek
fredzio
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: czwartek 23 czerwca 2011, 01:07
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: fredzio »

W kwestii "skrzynki Tymczasowo niedostępnej", bo akurat logi tej skrzynki wyświetlają się w moim menu użytkownika "moja okolica".
Sebastian pisze: dnia 2012.04.28 08:24 otrzymałem informację. że do COGu wpłynęło zgłoszenie o tym, że moja skrzynka zniknęła z miejsca ukrycia - powinienem zmienić jej status na "tymczasowo niedostępna", po przeczytaniu tej wiadomości 2012.04.28 17:44 wysłałem do Centrum Obsługi Geokeszera prośbę o zmianę statusu tej skrzynki na "tymczasowo niedostępna" , gdyż w związku z blokadą mojego konta nie mam możliwości tego uczynić, a status kesza "gotowa do szukania" wprowadza innych użytkowników serwisu w błąd.
Ubolewasz, że po blokadzie konta, status skrzynki wprowadza poszukiwaczy w błąd...
Pierwszy log nieznalezienia i info o braku kesza, widniały już z datą 2012-01-03. Do 2012-04-15 w logu pojawiło się 9 wpisów (8 nieznalezień i jeden potrzebny serwis).
W tym okresie [4 miesiące], na skrzynce którą masz 800 metrów drogi od domu, a sprawdzenie wszystkiego to kilkanaście minut, nie zmieniłeś statusu skrzynki i miałeś poszukiwaczy głęboko.
Tak więc w związku z powyższym, wątpię w Twoją obecną troskę o poszukiwaczy.

Śmiem przypuszczać, że swoją sytuację dotyczącą blokady konta, kontaktów z Organami OC przedstawiasz równie nierzetelnie.
Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Fredzio,

Jeżeli chodzi o kesza "Pomnik Wolności" http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=6226

to po tym, gdy stwierdziłem podczas szwędania się z ekipą warszawską i komentarzu martuś:

2012-01-22 martuś Nieznaleziona
może to Cię zmotywuje Sebastianie :P

Zreaktywowałem kesza, później w logu znalazły się kolejne 2 wpisy o nieznalezieniu skrzynki, ale ja jak można przeczytać w logach reaguję zawsze po 3 nieznalezieniach, mam jednak trochę tych skrzynek, pracę, rodzinę, staram się działać w miarę szybko i sprawdzać, lecz nie zawsze się da. Przepraszam za to.

Następnie keszowałem z ekipą ze świętokrzyskiego i oni również nie znaleźli skrzynki, w tym momencie byłem pewien, że jej nie ma, tylko chciałem im umożliwić zalogowanie nieznalezień kesza w logu i nie zmieniłem statusu skrzynki. Następnie o tym kompletnie zapomniałem i zamiast niezwłocznie po wpisach do logów zmienić status skrzynki na "tymczasowo niedostępna" kompletnie to przespałem. To jest mój błąd moje niedopatrzenie, przyznaję się do tego i biorę na siebie pełną odpowiedzialność za popełniony czyn.

Po zgłoszeniu przez Ciebie do COG problemu z tą skrzynką, a w sumie to zgodnie z procedurami postępowania w Serwisie Opencaching Polska, to powinieneś przed zgłoszeniem do COG, zgłosić problem do właściciela kesza, po kilku godzinach od wpłynięcia zgłoszenia poprosiłem COG o zmianę statusu kesza z "gotowa do szukania" na "tymczasowo niedostępna".

Fredzio w pewnym czasie zacząłeś seryjnie zgłaszać do COGu problemy dotyczące moich skrzynek. Próbowałem się z Tobą skontaktować, wysyłałem maile, nie raczyłeś na nie odpowiedzieć.

Teraz napisałeś na forum publicznym:

"Śmiem przypuszczać, że swoją sytuację dotyczącą blokady konta, kontaktów z Organami OC przedstawiasz równie nierzetelnie."

Ogromnie Cię proszę przedstaw mi dowody, że swoją sytuację dotyczącą blokady konta i kontaktów z Organami OC przedstawiam nierzetelnie?

Masz pełne prawo i moją zgodę na publikację na forum publicznym wszelkiej naszej korespondencji, maili, które do Ciebie wysłałem. Jeżeli nie będziesz miał ochoty tego zrobić, to pozwolę się Ciebie zapytać, czy mógłbym w tym miejscu za Twoją zgodą opublikować korespondencję, którą wysłałem, oraz tą którą otrzymałem od Ciebie.

Chciałbym, by najzwyczajniej na świecie zostały przedstawione dowody zarzuconych mi czynów :(

Wciąż wierzę, że - praesumptio boni viri :D

Pozdrawiam serdecznie, zawsze Wasz Sebek
Obrazek
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: art_noise »

Sebastian pisze: To była moja ostatnia interakcja z Władzami Serwisu Opencaching Polska, o przepraszam nie ostatnia, bo jeszcze dnia 2012.04.28 08:24 otrzymałem informację. że do COGu wpłynęło zgłoszenie o tym, że moja skrzynka zniknęła z miejsca ukrycia - powinienem zmienić jej status na "tymczasowo niedostępna", po przeczytaniu tej wiadomości 2012.04.28 17:44 wysłałem do Centrum Obsługi Geokeszera prośbę o zmianę statusu tej skrzynki na "tymczasowo niedostępna" , gdyż w związku z blokadą mojego konta nie mam możliwości tego uczynić, a status kesza "gotowa do szukania" wprowadza innych użytkowników serwisu w błąd. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi, oraz nie zostało nic w tej sprawie zrobione.
Gwoli wyjaśnienia - COG nie jest "Władzami Serwisu Opencaching Polska" jak to ładnie nazwałeś, tylko biurem obsługi geokeszerów. Co się za tym kryje? Tylko to że COG weryfikuje nowe kesze, rozwiązuje probemy z istniejącymi keszami itp.
Więc zgłoszenie do COGu twojego kesza nie może być ostatnim kontaktem z "Władzami Serwisu Opencaching Polska".

Jako członek COG odpowiedzialny za region Śląski, dziś zawiesiłem twojego zgłoszonego kesza (na twoją prośbę). Dlaczego dopiero dziś? Bo też jestem geokeszerem i odpoczywam na długim weekendzie majowym i szukam z rodziną keszy. Rozumiem twoją troskę o innych keszerów którzy mogą zostać wprowadzeni w błąd statusem twojego kesza "gotowy do szukania" kesza którego nie ma, jednak przede wszystkim to założyciel kesza powinien zareagować na problem ze swoją skrzynką a nie COG.

Jako usprawiedliwienie dla tej zwłoki w działaniu dodam że COG ma 7 dni na reakcję w sprawie danego problemu. Jednak w kontekście tego że nie zareagowałeś na problem ze swoim keszem parę miesięcy - 7 dni wydaje się dość krótkim okresem.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Dziękuję za rozwiązanie problemu. Na problem z keszem zareagowałem po nieznalezieniu skrzynki przez ekipę z Warszawy. Notabene przy poszukiwaniach tego kesza byłem i stwierdziłem, iż skrzynki nie ma. Na pewno czas reaktywacji kesza nie przekroczył kilku dni. Następnie w logach pojawiły się 2 nieznalezienia. Tak jak pisałem wcześniej sprawdzam, czy kesz znajduje się w miejscu ukrycia w momencie pojawienia się w logu skrzynki trzech kolejnych informacji o nieznalezieniach pod rząd. Następnie byłem prze keszu razem z gośćmi ze świętokrzyskiego i sądzę, że kesz zniknął po raz kolejny. Mój błąd bowiem jak teraz myślę powinienem niezwłocznie zawiesić skrzynkę i wyjaśnić kolegom ze świętokrzyskiego, że będą mieć możliwość zalogowania nieznalezień kesza po reakrywacji skrzynki i zmiany statusu kesza na "gotowa do szukania". Mój błąd, kolejnym błędem było to, że po zalogowaniu nieznalezień nie zmieniłem statusu kesza na "tymczasowo niedostępna".

To moje błędy i przyznaję się uczciwie, że je popełniłem. Wyciągnę z nich wnioski na przyszłość.

Przyznaję, że miałem 12 dni na zmianę statusu skrzynki z "gotowa do szukania" na status "tymczasowo niedostępna". Przespałem to - moja wina.

Przyznaję, że nie wiedziałem, iż COG ma 7 dni na zajęcie się zgłoszeniem dotyczącym skrzynki. Teraz już wiem i dziękuję za pomoc w pozytywnym rozwiązaniu tego problemu.

Pozdrawiam serdecznie - Sebastian
Obrazek
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: burak »

Ja chciałem tylko napisać.. co by COG i RR najpierw wzięła się za siebie i np. nie wpisywała do skrzynek osób przy których kogoś nie było.. Nie będę pisał personalnie na forum.. Na pewno zwrócę uwagę im osobiście podczas najbliższego spotkania..
Moim zdaniem RR i COG ma swoje wzajemne centrum adoracji i im jest wolno wiele, choć to oni powinni świecić przykładem, tak w moim odczuciu się nie dzieje niestety..
Aby kogoś obwiniać samemu trzeba być w porządku..
Na forum rzadko zaglądam.. więc jeśli ma ktoś do mnie pytania, lub oczekuje wyjaśnień proszę o maila..
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Żywcu »

W imieniu RR Nie bede pisal. Sebastian, prosze zamiast biabolic to opublikuj, co chcesz opublikowac... Jako "wladza" dostalem komplet korespodencji i zgloszen...
(Moze opublikuj ten ktory dostales od RR i poprs o wyjasnienie... Moze inni wyjasnia Ci co do Ciebie napisano.

Jako moderatora moze mnie troche poniesc ale roming mnie powstrzymuje ;-)
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: etnamars »

Uzupełniając Żywcu...

Nie jest potrzebny żaden reality show, z publikacją prywatnej korespondencji, konferencjami prasowymi, zeznaniami.
Nie ma potrzeby żadnego publicznego "prania brudów", w szczególności że chodzi o dobro "osób trzecich".
Sebastian pisze:Nie otrzymałem uzasadnienia tego wyroku.
Była decyzja, w wyniku której Twoje konto zostało zablokowane czasowo, a bezterminowo konto Hermina (zawierające w adresie Twoje imię i nazwisko @ facebook.com) oraz dwa inne konta używane przez Ciebie. Uzasadnienie zawarte jest w wiadomości, którą otrzymałeś i upubliczniłeś.
Sebastian pisze:Nie mogę się skontaktować z Władzami Serwisu Opencaching Polska.
Do dnia dzisiejszego na adres Rady Rejsu nie wpłynął żaden email, ani od Ciebie, ani od innego użytkownika w tej sprawie.
Pozostałych nieprawdziwych "faktów" nie ma sensu tutaj komentować.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Stryker »

Faktycznie cyrk się robi ;-) Sebastian opublikował treść maila na fb czyli jakieś 200 osób z hakiem miało możliwość zapoznania się z uzasadnieniem, które moim zdaniem ma jakiś sens. Tutaj natomiast ten sam Sebastian sugeruje, że uzasadnienia nie było.

To, o czym wspomniał burak też rzuciło mi się w oczy (akurat mieliśmy okazję być w tym samym miejscu w tym samym czasie). Co najmniej dwie inne osoby czytające to forum doskonale wiedzą o co chodzi, ale nawet nie oczekuję, że się przyznają ;-) Zainteresowania RR tym faktem też nie oczekuję - może podobnie jak burak kiedyś na spotkaniu przekażę zainteresowanym.
Obrazek
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Żywcu pisze:W imieniu RR Nie bede pisal. Sebastian, prosze zamiast biabolic to opublikuj, co chcesz opublikowac... Jako "wladza" dostalem komplet korespodencji i zgloszen...
(Moze opublikuj ten ktory dostales od RR i poprs o wyjasnienie... Moze inni wyjasnia Ci co do Ciebie napisano.
Jako moderatora moze mnie troche poniesc ale roming mnie powstrzymuje ;-)
Toż zarzuty RR opublikowałem i się do nich ustosunkowałem - http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=27&t=6978 wątek wciąż znajduje się w koszu, nawet Ty jego tam przeniosłeś :wink:

Korespondencję z COGiem, też opublikuję, jednak przed tym chciałbym otrzymać zgodę od kolegi Fredzio, o którą poprosiłem i jak na razie nie otrzymałem odpowiedzi.
etnamars pisze:Nie jest potrzebny żaden reality show, z publikacją prywatnej korespondencji, konferencjami prasowymi, zeznaniami.
Nie ma potrzeby żadnego publicznego "prania brudów", w szczególności że chodzi o dobro "osób trzecich"
Nie uważam, żeby był to reality show, czy publiczne "pranie brudów", lecz jedynie składanie przeze mnie wyjaśnień, obrona swojego dobrego imienia. Uważam, że wyjaśnienia składam grzecznie, kulturalnie, są rzeczowe i logiczne.
etnamars pisze:Była decyzja, w wyniku której Twoje konto zostało zablokowane czasowo, a bezterminowo konto Hermina (zawierające w adresie Twoje imię i nazwisko @ facebook.com) oraz dwa inne konta używane przez Ciebie. Uzasadnienie zawarte jest w wiadomości, którą otrzymałeś i upubliczniłeś.
Jakie znaczenie ma adres e-mail? Tak nam było najwygodniej i do tego adresu ma dostęp. Jestem ciekaw, czy z tych dwóch pozostałych kont, które zostały zablokowane w serwisie, znajduje się konto mojego syna :shock: Rozumiem, że decyzja RR, została podjęta w oparciu o poszlaki, iż w adresie korespondencyjnym konta znajdował się adres - Sebastian.Czapla@facebook.pl ? Gdyby znajdował się adres Dorota Wiśniowska, to by było OK?

Jeszcze takie pytanie retoryczne, czy gdybym chciał oszukiwać, to bym założył fikcyjnej osobie konto z adresem korespondencyjnym Sebastian.Czapla@facebook.pl, po 20 latach pracy w branży zabezpieczeń systemów informatycznych :?:

Prawdę mówiąc w ciągu kilku minut mógłbym założyć kilka fikcyjnych kont w serwisie OC, użytkownikom niby z Krakowa, Wrocławia, Warszawy, czy Łodzi, ba mógłbym poprosić, by fizyczne istniejące osoby zarejestrowały się w serwisie OC i założyły swoje konta, a nawet poszukały skrzynek, by we wpisach w logbookach papierowych, keszy, znajdowały się ich własnoręczne wpisy. Oczywiście tego nigdy nie zrobię, bo etyka, uczciwość mi na to nie pozwala. Jak to pięknie powiedział Immanuel Kant - "Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie" :D

Gdy użytkowniczka serwisu o nicku Hermina wróci z majówki poproszę ją o pomoc w wyjaśnieniu całej sytuacji. Na koncie, to jej jak sądzę specjalnie nie zależy, tylko należy to wyjaśnić, by w przyszłości inni użytkownicy serwisu nie zostali tak potraktowani. W sumie to jeszcze jedno jest do zablokowania Anita145, bowiem wczoraj pomagała mi w odnotowaniu przeniesienia jednego z keszy mobilnych - http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=19442 , a jutro jeszcze jedno - użytkownika, który pomoże mi przenieść skrzynkę - http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=19099 :lol:
etnamars pisze:Do dnia dzisiejszego na adres Rady Rejsu nie wpłynął żaden email, ani od Ciebie, ani od innego użytkownika w tej sprawie.
Pozostałych nieprawdziwych "faktów" nie ma sensu tutaj komentować.
W tym przypadku miałem na myśli skrzynkę "Pomnik Wolności", gdzie poprosiłem COG o zmianę statusu, ale z Art_Noise już wszystko wyjaśniliśmy. Nie wiedziałem, że COG ma 7 dni na rozpatrzenie zgłoszenia. Przeprosiłem.

Skontaktuję się z RR kanałami oficjalnymi, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości, i udowodnić swoją niewinność. Najpierw muszę się pozbierać po tym wszystkim (głęboka depresja), a gdy stanę na łapki, to postaram się przedstawić dowody niewinności i mam nadzieję wyjaśnić całą sprawę.

Pozdrawiam serdecznie - Wasz Sebek
Obrazek
lukas_jaceq
Wyjadacz
Posty: 398
Rejestracja: sobota 10 maja 2008, 19:47
Podziękował;: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: lukas_jaceq »

etnamars pisze:Była decyzja, w wyniku której Twoje konto zostało zablokowane czasowo, a bezterminowo konto Hermina (zawierające w adresie Twoje imię i nazwisko @ facebook.com) oraz dwa inne konta używane przez Ciebie. Uzasadnienie zawarte jest w wiadomości, którą otrzymałeś i upubliczniłeś."
Proszę aby COG/RR czy kto tam teraz dowodzi, aby mi przytoczył odpowiedni paragraf z regulaminu.
Np z rozdziału pt: "3. Użytkownicy Serwisu", gdzie jest mowa że ze swojego adresu mailowego nie mogę założyć konta na OC na przykład żonie albo dziecku??
A następnie wskazać punkt w regulaminie który mówi że nie mogę mieć 2,3.5 albo i 10 kont dla siebie. No bo przecież nie chodzi o statystyki więc kogo to obchodzi że wpisze się do kesza np 6 razy, sześcioma dowolnymi nickami?

Wydaję mi się że jednak władza nam się rozbuchała ponad miarę i nagina reguły do własnego widzimisię. A cały ten wątek jest niczym parodia kiepskiego filmu.
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marwaldor »

burak pisze:[...]co by COG i RR najpierw wzięła się za siebie i np. nie wpisywała do skrzynek osób przy których kogoś nie było...
Z niecierpliwością czekam na kolejne "blokady" kont.
Aby Sebastian nie czuł się samotny i miał z kim porozmawiać nie tylko o swoich ale i o cudzych grzechach głównych.
Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Posty: 875
Rejestracja: sobota 27 września 2008, 00:30
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: art_noise »

burak pisze:Ja chciałem tylko napisać.. co by COG i RR najpierw wzięła się za siebie i np. nie wpisywała do skrzynek osób przy których kogoś nie było.. Nie będę pisał personalnie na forum.. Na pewno zwrócę uwagę im osobiście podczas najbliższego spotkania..
Stryker pisze:To, o czym wspomniał burak też rzuciło mi się w oczy (akurat mieliśmy okazję być w tym samym miejscu w tym samym czasie). Co najmniej dwie inne osoby czytające to forum doskonale wiedzą o co chodzi, ale nawet nie oczekuję, że się przyznają ;-) Zainteresowania RR tym faktem też nie oczekuję - może podobnie jak burak kiedyś na spotkaniu przekażę zainteresowanym.
Jakieś niedopowiedzenia itp... - piszesz Stryker że "(akurat mieliśmy okazję być w tym samym miejscu w tym samym czasie)" - nie wiem czy ktoś z RR i COG byli na weekendzie majówkowym na MRU oprócz mnie, jednak wnioskuję po logach że nie. Więc wasze zarzuty skierowane są do mnie?
Jeśli tak to mogłeś wprost tutaj napisać "Art_noise to oszust - wpisuje do logbooka niebędących przy keszu ludzi". Byłoby krócej i prościej.
A teraz napisz konkretnie w których to keszach rzekomo wpisałem osoby nie będące przy keszu. Zdjęcia logbooków na pewno masz - wklej.
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Stryker »

miałem na myśli, że byłem w tym samym miejscu z burakiem. zresztą z wieloma innymi osobami też ;-)
nazywanie kogoś oszustem to mocne słowo i przez myśl mi nie przeszło, szczególnie że to wrażenie tylko, bo listy obecności nie prowadzę. i to nie są niedopowiedzenia - po co tu kolejny flejm jeśli sobie możemy wszystko przy tzw. okazji wyjaśnić?

fotka logbooka? a to w jakim celu? analizy charakteru pisma? daj spokój, fotki robię jak ewidentnie ktoś loguje wirtualnie, bo to już oszukiwanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

a taki fajny spokój był przez ten weekend, miło przyjemnie , fajna okolica, wracasz a tu znów jakiś syf się produkuje...
Obrazek Obrazek
Zablokowany