Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Doc_with_the_dog »

Cieszę się, że choć kilka osób dzięki udowodnionemu kłamstwu Sebka zmieniło, chociaż częściowo, swój pogląd na sytuację. Dość długo milczałem w tym temacie, ale wywołany do tablicy tutaj i na FB musiałem zabrać głos. Chciałeś Sebastianie jeden dowód? To go dostałeś. Innych już nie będę wywlekał publicznie, ale bądź pewien, że jestem w stanie udowodnić wszystkie. Poza tym nie widzę sensu rozpisywać się tutaj, skoro mój dowód uznałeś za "podejrzenie".

Poza tym Sebku....
Zastanawiam się co się z Tobą stało. Od wielu lat miałeś w osobach, które teraz obrzucasz błotem przyjaciół i wsparcie. Gdy trzeba było, pomagali CI wszyscy, Agatha, Nannette, Tati, Pit, pomagałem Ci i ja. Sprwiedliwości trzeba oddać, że Ty poproszony o pomoc zawsze byłeś pierwszy na posterunku. Zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć. A teraz co? Obrzucasz błotem RR (a tam są ludzie, którzy Ci pomagali), buntujesz innych użytowników przeciwko Nim, a z nas niezasiadających w RR robisz kretynów, którzy nie wiedzą co słyszeli, mają urojenia i omamy słuchowe.

Cały ten wątek to jedna wielka kpina przede wszystkim z ludzi, którzy Cię tutaj zażarcie bronią (nie ze mnie i innych, którzy znają prawdę). Jedyne co w tej sytuacji możesz jeszcze zrobić, by wyjść z twarzą, to przeprosić wszystkich i poprosić o zamknięcie tematu.


@u810,
Jeden user - jedno konto to, cytując klasyka, "oczywista oczywistość", więc chcąc turlać dropsa idź proszę do wątku o garminach, albo w teren wpisać kilka wulgaryzmów w logbooku, jak to masz w zwyczaju.

PS. Napisałem już wszystko co mam do powiedzienia w temacie i jest to mój ostatni post tutaj.
Pozdrawiam

EDIT:
I jeszcze jedno. Nie kłam, że nie potrafisz skontaktować się z RR. Znasz tych ludzi doskonale. Masz numery komunikatorów, komórek, maili, namiary kont na portalach społecznościowych, więc nie mogąc skontaktować się przez formularz w serwisie, nie twierdź proszę, że nie masz z nimi kontaktu. To po prostu kolejne Twoje kłamstwo.
Za ten post autor Doc_with_the_dog otrzymał podziękowanie:
marvet
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
mauritius
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 19 czerwca 2011, 21:21
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: mauritius »

Ale za to w regulaminie jest napisane: "Zakaz zanieczyszczania i zaśmiecanie terenu placu zbaw".

Można pewne czynności nazwać nieetycznymi, chamskimi czy jakimiś innymi określeniami ale banować za takie które nie są zabronione w regulaminie chyba jest niezgodne z prawem obowiązującym na tym serwisie. Chyba że się mylę, chyba że RR może banować użytkowników za zachowania które ona uzna za nieetyczne w ich mniemaniu.
Obrazek
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: u810 »

@Stryker
Mylisz się, pierwszy z brzegu regulamin placu zabaw zakazuje zaśmiecania. Regulamin OC w sprawach ogólnych odwołuje się do polskiego prawa a reguluje ogólne sprawy serwisu, podobnie jak jest to na innych serwisach. Niektóre z nich zakładanie multikont nagradzają banem, czsto na IP.

Jeśli już odwołujemy się do ogólnych norm społecznych to by uznać jakiś postępek za godny kary musi być osoba tym występkiem pokrzywdzona. Załóżmy że założę sobie konto u811 i pojadę zgarnąć swojego FTF-a. Czy możesz mi wskazać osobę pokrzywdzoną ?
Czy możesz wskazać osobę pokrzywdzoną przez teoretyczne wpisanie się Sebastiana jako Hermina do wcześniej założonego kesza ?
Owszem takie postępowanie jest może godne nagany ale powinno się skończyć w najgorszym razie na strzeleniu focha przez kilka osób.

W całej sprawie zainteresował mnie nagły wybuch zainteresowania RR swoim własnym "autorytetem", który został "podważony" oraz sroga interpretacja regulaminu przez ową RR, której przynajmniej niektórzy członkowie radośnie łamią swoimi keszami ów regulamin i równie ochoczo podejmują nieregulaminowe kesze. Naprawdę interesujący napad nadgorliwości.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Witam,

W tym miejscu już nic więcej nie wskóram, więc faktycznie wątek jest do zamknięcia.

Przeprosić mogę, i ogromnie przepraszam osoby, które uczestniczyły w spotkaniu 18.04.2012, które okłamałem, iż Hermina, to fikcyjny byt.

Nie zdawałem sobie sprawy jakie przyniesie konsekwencje i jakie niezdrowe emocje wywoła. Cóż równie dobrze można powiedzieć, że Zołza podczas budowania klimatu w okół skrzynki "Why Me" też Was okłamała zakładając fikcyjne konto Leny.
Doc_with_the_dog pisze:Gdy trzeba było, pomagali CI wszyscy, Agatha, Nannette, Tati, Pit, pomagałem Ci i ja.
Tu wybiegasz daleko poza teren Opencachingu i proszę, żebyś nie używał takich argumentach w dyskusji, bowiem jest to wchodzenie głęboko z butami w czyjeś osobiste życie. Albo niewiele wiesz, albo udajesz.
Doc_with_the_dog pisze:I jeszcze jedno. Nie kłam, że nie potrafisz skontaktować się z RR. Znasz tych ludzi doskonale. Masz numery komunikatorów, komórek, maili, namiary kont na portalach społecznościowych, więc nie mogąc skontaktować się przez formularz w serwisie, nie twierdź proszę, że nie masz z nimi kontaktu. To po prostu kolejne Twoje kłamstwo.
Kolejne mocne słowa, oskarżenie o kłamstwo. Wyraźnie napisałem wcześniej:

etnamars napisał(a):
Do dnia dzisiejszego na adres Rady Rejsu nie wpłynął żaden email, ani od Ciebie, ani od innego użytkownika w tej sprawie.
Pozostałych nieprawdziwych "faktów" nie ma sensu tutaj komentować.

W tym przypadku miałem na myśli skrzynkę "Pomnik Wolności", gdzie poprosiłem COG o zmianę statusu, ale z Art_Noise już wszystko wyjaśniliśmy. Nie wiedziałem, że COG ma 7 dni na rozpatrzenie zgłoszenia. Przeprosiłem.

Pozdrawiam serdecznie - Wasz Sebek
Ostatnio zmieniony wtorek 08 maja 2012, 20:31 przez Sebastian, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Stryker »

u810 pisze:@Stryker
Mylisz się, pierwszy z brzegu regulamin placu zabaw zakazuje zaśmiecania.
Zgadza się, ale tutaj ktoś próbuje wmówić innym, że sikanie to bardziej nawożenie gleby, znaczenie terenu czy ulga dla pęcherza niż zaśmiecanie. I - co najciekawsze - trochę racji ma, pod warunkiem, że ma się w d**ie innych. Sam - zgodnie ze zdrowym rozsądkiem - zakwalifikowałeś sikanie do śmiecenia, dlaczego akurat tak a nie inaczej?
u810 pisze: Jeśli już odwołujemy się do ogólnych norm społecznych to by uznać jakiś postępek za godny kary musi być osoba tym występkiem pokrzywdzona. Załóżmy że założę sobie konto u811 i pojadę zgarnąć swojego FTF-a. Czy możesz mi wskazać osobę pokrzywdzoną ?
Załóżmy więc, że z premedytacją nasikam na huśtawkę. Kto jest osobą poszkodowaną?
u810 pisze: Owszem takie postępowanie jest może godne nagany ale powinno się skończyć w najgorszym razie na strzeleniu focha przez kilka osób.
Lub może sprawić, że kilka osób przestanie mieć ochotę na zabawę, zabierze swoje zabawki do innej piaskownicy. RR i COG nie powinny na coś takiego pozwalać, proste.

Dopisane po poście Sebka: kończmy, bo siódma strona już leci ;-)
Obrazek
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: etnamars »

Sebastian pisze:
Kolejne mocne słowa, oskarżenie o kłamstwo. Wyraźnie napisałem wcześniej:

etnamars napisał(a):
Do dnia dzisiejszego na adres Rady Rejsu nie wpłynął żaden email, ani od Ciebie, ani od innego użytkownika w tej sprawie.
Pozostałych nieprawdziwych "faktów" nie ma sensu tutaj komentować.

W tym przypadku miałem na myśli skrzynkę "Pomnik Wolności", gdzie poprosiłem COG o zmianę statusu, ale z Art_Noise już wszystko wyjaśniliśmy. Nie wiedziałem, że COG ma 7 dni na rozpatrzenie zgłoszenia.
Natomiast 3 maja 2012, 2:51 było to tak:
Sebastian pisze: Czuję się niczym Józef K. bohater "Procesu" Franza Kafki. Usłyszałem zarzuty nie poparte żadnymi dowodami, bez procesu i możliwości złożenia wyjaśnień został podjęty wyrok w mojej sprawie. Nie otrzymałem uzasadnienia tego wyroku. Nie mogę się skontaktować z Władzami Serwisu Opencaching Polska.

Chcę Wam, użytkownikom serwisu Opencaching Polska przedstawić, wyjaśnić całą sytuację.
Nie otrzymałeś uzasadnienia czy chciałeś zmienić status "Pomnika Wolności"? Jak to w końcu było?
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

Faktycznie tlumaczenie Sebka jest mocno pokretne i przytacza coraz to rozne fakty, mowiac inaczej placze sie w zeznaniach. Ale nie wazne czy to sebek czy kowalski, chodzi o ogolne zasady oc.pl

Tapnięte z Defy
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Posty: 1044
Rejestracja: czwartek 26 czerwca 2008, 12:00
Podziękował;: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Nannette »

Zamykam zatem na prośbę założyciela tamatu.
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Zablokowany