Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Żywcu »

r00t7 pisze:kolejne niedopowiedzenia nic tu nie pomagają...
Bo ja juz kuzwa nie wiem jak to napisac...
Tak od raza do trzech w roku sie spotykamy, wiec przy okazji pogadamy 8)
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marvet »

Jeden temat a tyle wątków, śledzę go od początku, ale teraz dopiero postanowiłem się wypowiedzieć (póki jeszcze nie zamknięty :) )

Odnośnie głównego tematu, z wyrazami szacunku dla Seby, RR, COGu i osób się tu wypowiadających, ale uważam, że sprawa jednak już powinna zostać zakończona. Tematy prócz konta fikcyjnego zostały według mnie załatwione - raczej na stronę Seby (przeprosił, zakończył temat), lecz konto fikcyjne Hermina (a poświadczają to osoby wiarygodne dla mnie), że słyszały o tym OSOBIŚCIE!!!) jest wystarczające do nałożenia miesięcznego bana! I to tyle!
RR został wybrany przez nas (jeszcze mnie wtedy nie było :D ) ale piszę ogólnie i dla nas! Według mnie należy uszanować ich decyzję, bez nich byłby MEKSYK!
Oczerniając ich, nie wiem czy na drugi raz będą chcieli w ogóle wystartować w wyborach, czy nie wybiorą spokoju.
RR to:
zyr (139 głosów)
tATO (120)
etna&mars (118)
Żywcu (107)
Nannette (105)

Nie wiem tylko dlaczego, wszystko w sprawie Seby spadło na etna&mars i po trochu na Żywca.
Dla czego ludzie RR się nie wspierają, nie potwierdzą postem racji etna&mars:
- Tak decyzja była WSPÓLNA? Było głosowanie itp.
My zwykli użytkownicy naprawdę nie znamy procedur w pewnych sprawach! Czemu musimy się domyślać?

Chciałem się jednak odnieś jeszcze do:
Rob pisze:Nasz team liczy sobie 4 osoby (rodzina) i często nie ma wszystkich przy podejmowaniu. Czy to jest zakazane? Chyba nie.
osobiście miałem do czynienia z trzema sytuacjami, rozbieżnymi i różniącymi się w mojej ocenie:
1. Na TAK - team rodzinny, np. mama+tata+2 dzieci - nie wszędzie da się dzieci zabrać, więc idzie sam tata lub tata+mama i logują znalezienie na team, ale są to sytuacje sporadyczne, częściej raczej robią to w formie np. wycieczki rodzinnej, aby miło spędzić czas z dzieciakami na łonie natury (sam mam 3 letnie dziecko i nie wyobrażam sobie zakładania oddzielnych kont)
2. Na NIE - miałem do czynienia z sytuacją, rozdzielenia kont tata - syn, ale keszowałem z samym tata a on robił wpis za siebie i syna!?!?!?!
3. Na NIE - team składający się ze znajomych, podam może na swoim przykładzie - choć nie mam teamu, ale już nie raz o nim myśleliśmy z MG (sporo keszujemy razem), on jest ze Staszowa ja z Kielc, on zbiera kesze u siebie, ja u siebie, ale logujemy na jedno konto, lub drugi przykład widziany na jednym z dużych zjazdów - rozdzielanie się teamu np. na dwie grupy obrazowo wyglądałoby to taj, team 4 os. z "XXXX" - 2os. jadą na Kraków, 2 os. na Wawe, logują znalezienia na wspólne konto teamu!?!?!
W CK mieliśmy team, osobiście namawiam ich na logowanie skrzynek na osobnych kontach, ale rodzina, małżeństwo to już co innego!


Dla mnie OC jest świetną zabawą, poznałem SUPER nowych ludzi na spotkaniach (z RR i COGu również),
zwiedziłem miejsca w których nigdy bym pewnie nie był! a są naprawdę godne zobaczenia, nawet w swoim rodzinnym mieście!
Za to właśnie kocham OC!
A taki temat jak ten, uważam, za produkt uboczny, wylewanie brudów na forum publicznym, zakładanie teamów dla STAT! itp.
Za ten post autor marvet otrzymał podziękowanie:
art_noise
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Ranwers »

Żywcu pisze:
r00t7 pisze:kolejne niedopowiedzenia nic tu nie pomagają...
Bo ja juz kuzwa nie wiem jak to napisac...
Tak od raza do trzech w roku sie spotykamy, wiec przy okazji pogadamy 8)
Czyli jeżeli mi urlop nie podejdzie, albo po prostu nie będę mógł na jakieś spotkanie keszowe podjechać, to pozostanie mi życie w niewiedzy, albo znowu polegać na opiniach z którejś ręki? Ja naprawdę nie ogarniam takiego podejścia, bo odbieram to tak: robię coś, a potem się tego wstydzę, więc publicznie nie napiszę o sprawie. Nie rozumiem, ale szanuję takie podejście pojedynczych osób. Niestety nie jestem w stanie uszanować takiego podejścia jeżeli jest przedstawiane przez RR, ponieważ nie znajduję ani jednego powodu, dla którego władza miała by ukrywać swoje postanowienia i ich powody przed sowimi wyborcami. Na część osób z RR głosowałem, co mi na pewno daje prawo wymagać naświetlenia sprawy. Chciałbym mieć poczucie, że RR jest przywódcami wszystkim keszerów (a nie tylko niektórych), więc chciałbym mieć możliwość oczekiwania od RR naświetlenia sprawy. Jest mi przykro, bo mam poczucie, że RR traktuje mnie jak młodzika, który jeszcze nie dorósł do poznania faktów. Ale chyba nie tylko mnie. :(
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

No to Reality Show, ciąg dalszy.

Nie zostały przedstawione żadne dowody przedstawionych mi zarzutów. Zostałem za to obrzucony kupą błota - przedstawiony, jako kłamca, oszust, szantażysta i nie wiem jakie wielkie zło.

Jedynie Doc_With_The_Dog przedstawił swoje podejrzenia, że popełniłem jeden z zarzucanych mi czynów, czyli zarejestrowanie fikcyjnego konta Hermina. Za to nie bardzo rozumiem, jak mógłbym w założonej przez siebie skrzynce mieć FTFa :?: Do tego wykorzystując założone przez siebie fikcyjne konto.

Mówić mogłem bardzo wiele, a później się okazuje, że nie w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody lecz w Leningradzie, i nie na Placu Czerwonym, a na Placu Rewolucji, i nie samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną :lol:

Co do reszty zarzutów ustosunkowałem się wielokrotnie, złożyłem obszerne wyjaśnienia. Kolega Ranawers wyrażając swoją opinię na temat przedstawionych mi zarzutów wręcz wyjął mi zdania spod palców, więc nie drążę tematu trzech zarzutów, które są całkowicie pozbawione logiki i dowodów, natomiast chciałbym udowodnić niepopełnienia dwóch - założenia fikcyjnego konta Hermina, oraz przedstawienia dowodów na ten jak dla mnie najpoważniejszy i naruszający moje dobra osobiste - szantażowanie innych użytkowników serwisu Opencaching.

Nie wypowiadam się na temat spraw pobocznych, bowiem moim celem jest złożenie obszernych wyjaśnień w sprawie zarzutów, które są mi przedstawiane, a nie ataki personalne, czy wytykanie występków innym użytkownikom serwisu.

Mam nadzieję, że przy grzecznej i kulturalnej rozmowie z Władzami Serwisu, uda się wspólnie osiągnąć kompromis.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie - Wasz Sebek
Obrazek
Tati
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: sobota 13 czerwca 2009, 11:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Tati »

Sebastian pisze: Jedynie Doc_With_The_Dog przedstawił swoje podejrzenia, że popełniłem jeden z zarzucanych mi czynów, czyli zarejestrowanie fikcyjnego konta Hermina. Za to nie bardzo rozumiem, jak mógłbym w założonej przez siebie skrzynce mieć FTFa :?: Do tego wykorzystując założone przez siebie fikcyjne konto.

Mówić mogłem bardzo wiele, a później się okazuje, że nie w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody lecz w Leningradzie, i nie na Placu Czerwonym, a na Placu Rewolucji, i nie samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną :lol:
Kpij z nas dalej, skoro taką taktykę obrałeś. Czekałam na tego posta mając nadzieję, że chociaż tutaj prawdę napiszesz, ale się przeliczyłam. To jest straszne , Ty nie tylko z nas kpisz, ale robisz i idiotów, tylko zapominasz o jednym - w sumie kilka osób widziało ten niby FTF.. a 4 słyszało jak o tym mówisz, bo mówiłeś to do mnie i do Irka między innymi. Miał być żart.... ponoć świetny żart... takie były Twoje słowa....

Życzę Ci powodzenia Sebastian w dalszych knuciach i intrygach i zmień proszę stopkę... bo w Twoim wykonaniu opencaching dzieli, a nie łączy.

Tatiana
Za ten post autor Tati otrzymał podziękowania (total 4):
AgathamarvetfredzioNannette
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Doc_with_the_dog »

Sebastian pisze:
Jedynie Doc_With_The_Dog przedstawił swoje podejrzenia, że popełniłem jeden z zarzucanych mi czynów, czyli zarejestrowanie fikcyjnego konta Hermina. Za to nie bardzo rozumiem, jak mógłbym w założonej przez siebie skrzynce mieć FTFa :?: Do tego wykorzystując założone przez siebie fikcyjne konto.

Mówić mogłem bardzo wiele (...),
NIe podejrzenia Sebek, tylko namacalny fakt. Przyznałeś że zarejestrowałeś to konto. I nie rób ze mnie schizofrenika. Wiem co słyszałem, i co słyszeli inni. A co do FTF'a to proste. Założyłeś konto, wpisałeś do logbooka i zalogowałeś w serwisie. Czy to nie jest FTF? Jeśli nie to jak nazywa się pierwszy log w skrzynce?

Zamiast pisać głodne kawałki odpowiedz na pytanie jasno i wyraźnie: Czy konto Hermina zostało stworzone przez Ciebie? Pytanie jest zamknięte, więc odpowiedz TAK lub NIE, resztę wypowiedzi sobie daruj, bo już nie da się tego czytać.
Sebastian pisze:Mówić mogłem bardzo wiele (...),
Właśnie i tu chyba leży Twój problem.... nie panujesz nad tym co mówisz i robisz.....
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Sebastian
Forumator
Posty: 866
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 19:31
Podziękował;: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Sebastian »

Irek,

Już odpowiadam, konto Hermina zostało założone około godziny 3 w nocy feralnego dnia, tak wynika z moich logów połączeń na serwerze. Fizycznie przy klawiaturze byłem ja lecz obok siedziała Dorota. Dałem jej wlepkę, na której się własnoręcznie wpisała. Po czym poszliśmy do kesza, który znajdował się 10 metrów dalej w terenie i wkleiła się do logbooka.

Wiem, że zaniedbałem parę spraw, dałem jej odpowiedzi do quizu o Wilku Stepowym. Zaprowadziłem ją na koordy. Nakłamałem kilku osobom, że to fikcyjna postać. Za te przewinienia, to chyba jakoś rozumiem tego bana nałożonego na mnie. Za to nie rozumiem dożywotniego bana nałożonego na konto Doroty. Resztę postaram się wyjaśnić po konsultacjach z Dorotą, bo nie chcę z powodu zabawy wykraczać daleko poza jej granice...

Mam nadzieję że uda mi się tą sprawę wyjaśnić do końca.

Proszę daj mi odrobinę czasu bym mógł się oczyścić się z tego zarzutu.

A w ogóle, to przybycie na to spotkanie 18.04.2012 , to było jakieś nieporozumienie, po co ja tam przyszedłem, to do dziś nie potrafię zrozumieć. W sumie sens ma bo przeszedłem bolesną lekcję życia i otrzymałem ogromną nauczkę, warto było, bo teraz już nikomu nie będę wierzył i nie zaufam.

Pozdrawiam - Sebek
Obrazek
Agatha
Wyjadacz
Posty: 268
Rejestracja: poniedziałek 07 maja 2012, 21:31
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Agatha »

Czytam i oczom nie wierzę... jeśli jeden z powodów nałożenia bana jest słuszny, to nawet nie ma co dyskutować o reszcie.
Sebek, Ty już nawet z nas nie kpisz- uważasz nas za kompletnych kretynów. Byłam w Bytomiu 18 kwietnia. Myślę, że w sprawie konta "Hermina" wszystko zostało już napisane... przyznaleś, że jest fikcyjne.
Jeśli chodzi o resztę... nikt- ani RR, ani Ty, ani ktokolwiek inny, obojętnie, czy zna prawdę, czy nie, nie powinien tutaj się tłumaczyć, czy snuć domysłów. Jeśli nie zgadzasz sie z decyzją Rrady , napisz do niej. Nie wplątuj Bogu ducha winnych geokeszerów w nieistniejący konflikt. Doskonale wiesz dlaczego dostałeś bana, a żadajac publicznych wyjaśnień wciągasz osoby trzecie, co jest nieeleganckie, delikatnie mówiąc. To nie jest miejsce na rozwiązywanie prywatnych spraw... masz przyjaciól, którzy nie roztrząsali publicznie Twoich problemów, a teraz obrzucasz ich g... , bo wiesz, że nie użyją argumentóww poniżej pasa. Uszanuj to, póki jeszcze można. Pozdrawiam, Agata.
Za ten post autor Agatha otrzymał podziękowania (total 7):
marvetfredzioStrykerdagomirTatietnamarsNannette
Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Posty: 312
Rejestracja: wtorek 20 września 2011, 22:45
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marvet »

Z wyrazami szacunku dla Sebastiana, ale niestety nie rozumiem w jakim celu są prowadzone Twoje celowe działania???
Sebastian pisze: Fizycznie przy klawiaturze byłem ja lecz obok siedziała Dorota. Dałem jej wlepkę, na której się własnoręcznie wpisała. Po czym poszliśmy do kesza, który znajdował się 10 metrów dalej w terenie i wkleiła się do logbooka. Wiem, że zaniedbałem parę spraw, dałem jej odpowiedzi do quizu o Wilku Stepowym. Zaprowadziłem ją na koordy. Nakłamałem kilku osobom, że to fikcyjna postać. Za te przewinienia, to chyba jakoś rozumiem tego bana nałożonego na mnie.
Sebastian pisze:Czuję się niczym Józef K. bohater "Procesu" Franza Kafki. Usłyszałem zarzuty nie poparte żadnymi dowodami, bez procesu i możliwości złożenia wyjaśnień został podjęty wyrok w mojej sprawie. Nie otrzymałem uzasadnienia tego wyroku. Nie mogę się skontaktować z Władzami Serwisu Opencaching Polska.
Sebastian pisze:Zostałem za to obrzucony kupą błota - przedstawiony, jako kłamca, oszust, szantażysta i nie wiem jakie wielkie zło.
Ja się pytam jak się teraz czują osoby, które tak Cię tu broniły??? (Przemyśl) Wiesz, że ja też bardzo byłem za Tobą, pojawiły się inne (prawdziwe) fakty - zdanie zmieniłem.
Sam przyznajesz się do błędu mówiąc: nakłamałem, a teraz masz pretensje za oszusta??? Choć przestudiowałem temat, i nie znalazłem żadnych wyzwisk w stosunku do Ciebie.
Bana jak piszesz zaakceptowałeś, więc według mnie do zakończenia sprawy brakuje tylko Twoich PRZEPROSIN dla nas użytkowników, dla COGu i RR.
Oczywiście poinformować o tym ludzi na FB, żeby sprawę ostatecznie zakończyć!
Jest to moja subiektywna ocena.

Piszesz:
Sebastian pisze:Nie uważam, żeby był to reality show, czy publiczne "pranie brudów", lecz jedynie składanie przeze mnie wyjaśnień, obrona swojego dobrego imienia. Uważam, że wyjaśnienia składam grzecznie, kulturalnie, są rzeczowe i logiczne.
a za moment:
Sebastian pisze:No to Reality Show, ciąg dalszy.
Dla mnie Finał ten sprawy jednak ukazuje, że jest to KOMEDIA TRAGICZNA.

Co do konta Hermina:
Sebastian pisze:Gdy użytkowniczka serwisu o nicku Hermina wróci z majówki poproszę ją o pomoc w wyjaśnieniu całej sytuacji. Na koncie, to jej jak sądzę specjalnie nie zależy,[/b]
według mnie, jeśli będzie jej jednak zależało na koncie i skontaktuje się z RR, sprawę wyjaśni - konto wg mnie może zostać odblokowane,
lecz z tego co się orientuje w sytuacji, raczej nie będzie jej na tym koncie zbytnio zależało, było założone tylko do Twoich celów. Przepraszam, ale takie mam odczucie.
Za ten post autor marvet otrzymał podziękowania (total 5):
AgathafredzioStrykerTatiWhatever
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Stryker »

marvet pisze:
Sebastian pisze:Gdy użytkowniczka serwisu o nicku Hermina wróci z majówki poproszę ją o pomoc w wyjaśnieniu całej sytuacji. Na koncie, to jej jak sądzę specjalnie nie zależy,[/b]
(...)
lecz z tego co się orientuje w sytuacji, raczej nie będzie jej na tym koncie zbytnio zależało, było założone tylko do Twoich celów. Przepraszam, ale takie mam odczucie.
Owned ;-) Tym radosnym akcentem temat powinien zostać moim zdaniem zamknięty a wszelkie próby jego reaktywacji przez założyciela - promowane banem również tutaj.
Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

chce się rzec : kończ waść wstydu oszczędź....
Obrazek Obrazek
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: u810 »

Właściwie z czego wynika fakt zablokowania konta ? Według obecnego regulaminu mogę założyć sobie 10 kont i sam zakładać oraz zdobywać w nich FTF-y a reszta może się tylko bezsilnie oburzać.

Nie rozumiem postępowania Sebastiana ( chwilowo przyjmuję że założył multikonta mimo że mnie to zupełnie nie interesuje, niech ma 30 ) ale jeśli ma na to ochotę czemu nie może tego robić ? Nie łamie regulaminu i nie narusza prawa więc o co chodzi ?

Domyślam się że założył kolejne konta by ominąć:
Dnia 20 kwietnia 2012, decyzją Rady Rejsu, wprowadzone zostaje ograniczenie możliwości zakładania skrzynek typu own-cache.
W związku z nim, każdy użytkownik będzie mógł założyć/posiadać tylko jedną skrzynkę "own-cache"
Użytkownik serwisu jest tożsamy z loginem a więc jeden own per login nie jeden na osobę fizyczną. Nawet gdyby interpretować Użytkownik serwisu = osoba fizyczna to i tak nie rozumiem nagłej aktywności RR w blokowaniu podczas gdy użytkownicy zakładający skrzynki w prywatnych budynkach, na przy torach kolejowych czy na terenach wojskowych nie ponoszą konsekwencji. Gdyby takie kesze były blokowane a użytkownicy nagradzani zakazem zakładania na wybrany czas, sprawa byłaby tylko lokalną ciekawostką . Jednak w obecnej sytuacji taki wybuch aktywności RR w śledzeniu nieprawidłowości ma wszelkie znamiona nagonki na konkretną osobę.
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Ranwers »

u810 pisze:Właściwie z czego wynika fakt zablokowania konta ? Według obecnego regulaminu mogę założyć sobie 10 kont i sam zakładać oraz zdobywać w nich FTF-y a reszta może się tylko bezsilnie oburzać.

Nie rozumiem postępowania Sebastiana ( chwilowo przyjmuję że założył multikonta mimo że mnie to zupełnie nie interesuje, niech ma 30 ) ale jeśli ma na to ochotę czemu nie może tego robić ? Nie łamie regulaminu i nie narusza prawa więc o co chodzi ?
Ku mojemu niezmiernemu zdziwieniu okazuje się, że u810 ma rację - regulamin nie uznaje multikonta za jakiekolwiek wykroczenie... Ciągle mam nadzieję, że Seba razem z Herminą pokażą jednoznacznie, że Hermina jest indywidualnym kontem innej osoby, ale nawet przyjmując, że tak nie jest, to lektura regulaminu pokazuje, że go nie złamał. Coraz dziwniejsza się ta sprawa robi.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

Hmm, pierwszy raz zgodzę się tutaj z u810, sam przestudiowałem regulamin i faktycznie nie ma takiego zapisu... samo zachowanie sebka który być może kręci, kłamie itp jest karygodne o ile jest takie na prawdę (nie mnie to oceniać skoro w żadnej rozmowie z sebkiem nie uczestniczyłem ani nic osobiście nie słyszałem)
ale blokowanie konta za coś czego nie ma w regulaminie - to lekkie przegięcie...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Odp: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebas

Post autor: Stryker »

Gdyby regulamin miał obejmować wszystko, co jest intuicyjne, zgodne ze zdrowym rozsądkiem czy ogólnie przyjętymi normami społecznymi, to miałby pięć tomów. W regulaminie placu zabaw też nie ma wpisu, że nie wolno sikać podczas zabawy na huśtawce a jakoś nikt tego nie robi.

//Tapatalknięte
Za ten post autor Stryker otrzymał podziękowania (total 2):
Doc_with_the_dogmarvet
Obrazek
Zablokowany