Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Doc_with_the_dog »

Sebastian pisze:
Doc_with_the_dog pisze:Skoro chcesz.......

1) Zarzut multikonta Hermina:
18.04. br na Rynku w Bytomiu w obecności mojej i 3 innych doświadczonych i bardziej znanych w środowisku keszerów, przyznałeś się, że to Ty sam zdjąłeś sobie FTF'a za pomocą Herminy. Proszę nie brnij dalej w kłamstwa, możesz teraz podstawiać sobie różne realne osoby pod Herminę, być może ktoś kto jest z daleka i czyta forum uwierzy Ci, ja wiem co od Ciebie słyszałem podczas naszego spotkania.
Bo budowałem atmosferę wokół tego kesza!
Podejmowałaś "Why Me" - http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=8624
czy "DHARMA" - http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=19749
osoba jest tylko jedna - moja była małżonka i uda się to organoleptycznie sprawdzić członkom Władz Serwisu.
No i właśnie miałeś szansę przyznania się do kłamstwa, z której jednak nie skorzystałeś. Dla mnie to zamyka temat. Pozwoliłem sobie wytłuścić na niebiesko konkretnie o co mi chodzi.
Sebastian pisze:Kpiną to było tak bardziej było sprzedawanie "tymczasowo niedostępnych" keszy wirtualnych na Allegro :wink:
Nie wiem o co chodzi, na pewno nie o mnie, bo gdy przyszedłem to zaraz na początku był ban dla wirtuali. To co napisałeś jest dla mnie kompletnie nie na miejscu.
Doc_with_the_dog pisze: Czy zasłużyłeś na bana? Nie mnie to oceniać, ale mam prośbę. Napisz Sebku CAŁĄ, prawdę jeśli koniecznie musisz wyciągać tę sprawę na forum. Rozumiem, że się bronisz, ale czy na pewno trzeba to robić w taki sposób?
Nawet najgorsza prawda jest lepsza od pięknego kłamstwa. Pamiętaj o tym.
Ja dalej Cię lubię, choć nie popieram wszystkiego co robisz.
Pozdrawiam.
Sebastian pisze:Toż ja tą prawdę piszę, ale zacząć chyba powinienem słowami:

1 maja 2000 prezydent USA Bill Clinton postanowił udostępnić niezniekształcony sygnał wszystkim użytkownikom systemu GPS...

Pozdrawiam serdecznie - Wasz Sebek
Kolejna kpina!
Za ten post autor Doc_with_the_dog otrzymał podziękowanie:
Tati
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Posty: 986
Rejestracja: czwartek 07 kwietnia 2011, 13:13
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebast

Post autor: maryush »

r00t7 pisze:COG to na prawde niewdzieczna robota i tylko joby sie za to dostaje
Święta prawda. I moje osobiste wyrazy współczucia dla COGowiczów. I RRowiczów też.

Ale jest i druga święta prawda: do RR i COGu nikt nikogo na siłę nie wciągał, nie przymuszał. Kandydaci w wyborach sami chcieli włożyć te buty, choć może nie do końca wiedzieli czym to pachnie.

No i prawda trzecia: kto ich wybrał jak nie my sami?

Więc IMVHO prawda kulminacyjna: niewinni nie istnieją. A nie bądźmy naiwni, obrzucanie się błotem na prawo i lewo dobrego nic nikomu nie przyniesie.
Za ten post autor maryush otrzymał podziękowania (total 3):
krystiantBombadilfredzio
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marwaldor »

Troszkę z innej beczki - ale muszę odpowiedzieć koledze:
Stryker pisze:
marwaldor pisze:Stryker: W innym przypadku (http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 4&start=15) ślesz donosy do COG-u, RR itp a teraz co ? Cisza ?
Nawet nie wiesz co było w treści mojego zgłoszenia a wypisujesz z palca wyssane bzdury, więc: [...]
Stryker: nie interesuje mnie treść zgłoszenia a jedynie fakt że zgłaszałeś/donosiłeś w tej sprawie aż dwa razy z rzędu, a teraz nabrałeś wody w usta.
Stryker pisze:
marwaldor pisze: P.S. Poza tym lubisz logować nieznalezienie skrzynki która Ci nie pasuje. Mimo że nie próbowałeś jej podjąć.
Czy aby to nie jest trefny wpis tyle że do elektronicznego logbooka ?
O, to jest ciekawe ;-) A jak wygooglam hasła do wirtuala i to zaloguję, np. 100x to będzie próba podjęcia czy nie?;-D Nic w tym niezgodnego nie będzie, nieprawdaż?
Tyle tylko, że w tym przypadku skrzynka gdzie logowałeś nieznalezienie nie była wirtualem !!!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 maja 2012, 18:25 przez marwaldor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Stryker »

marwaldor pisze: Stryker: nie interesuje mnie treść zgłoszenia a jedynie fakt że zgłaszałeś/donosiłeś w tej sprawie aż dwa razy z rzędu, a teraz nabrałeś wody w usta.
Z tym, że to nieprawda - jakbyś poczytał uważnie to byś się dowiedział, że moje zgłoszenie było jedno (cyfrą: 1). Niestety Styś nie rozróżnia wiadomości wysłanej tylko do niego za pomocą przycisku "zgłoś problem" od zgłoszenia do COGu - stąd jego/jej wrażenie, że zrobiłem to dwa razy. Ot cała historyja.
marwaldor pisze:Tyle tylko, że w tym przypadku skrzynka gdzie logowałeś nieznalezienie nie była wirtualem !!!
Aleś się czepił - przecież zmieniłem typ wpisu dawno temu. Tego też nie doczytałeś?
Obrazek
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marwaldor »

Stryker - niesmak pozostał :
1. nie ważne jest ile razy zgłosiłeś/doniosłeś na Stysiów - ciekawe jest że w tej sprawie zamilkłeś...
2. nie ważne czy zmieniłeś wpis, faktem jest że wtedy dokonałeś wałka logbookowego...
Tati
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: sobota 13 czerwca 2009, 11:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Tati »

Stryker pisze:
marwaldor pisze: Stryker: nie interesuje mnie treść zgłoszenia a jedynie fakt że zgłaszałeś/donosiłeś w tej sprawie aż dwa razy z rzędu, a teraz nabrałeś wody w usta.
Z tym, że to nieprawda - jakbyś poczytał uważnie to byś się dowiedział, że moje zgłoszenie było jedno (cyfrą: 1). Niestety Styś nie rozróżnia wiadomości wysłanej tylko do niego za pomocą przycisku "zgłoś problem" od zgłoszenia do COGu - stąd jego/jej wrażenie, że zrobiłem to dwa razy. Ot cała historyja.
marwaldor pisze:Tyle tylko, że w tym przypadku skrzynka gdzie logowałeś nieznalezienie nie była wirtualem !!!
Aleś się czepił - przecież zmieniłem typ wpisu dawno temu. Tego też nie doczytałeś?
Mnie to nie dotyczy, ale zaczyna nudzić... Stryker już raz w tym wątku to wyjaśniał....baaaa ja już te wyjaśnienia czytałam w innym miejscu na forum, albo i w samym logu kesza (nie pamiętam). Więc może już wystarczy turlania tego tematu.
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marwaldor »

Mnie też to nudzi.

Ale sprawa jest o tyle zabawna, że niektórzy tracą wrodzoną czujność jeśli sprawa tyczy swoich.
A nie lubię pomiarów różnymi miarkami.

Tati. Obiecuję poprawę. Chociaż jak mnie już program nudzi to zmieniam kanał. Zalecam spróbować.
Tati
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: sobota 13 czerwca 2009, 11:07
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Tati »

marwaldor pisze:Mnie też to nudzi.


Tati. Obiecuję poprawę. Chociaż jak mnie już program nudzi to zmieniam kanał. Zalecam spróbować.
Dziękuję serdecznie za radę, jednakże mnie nudzi temat przez Ciebie poruszony, który nie ma nic wspólnego z wątkiem w którym został napisany, natomiast sam wątek dotyczący blokady konta Hermina i Sebastian interesuje mnie jak najbardziej i dlatego go śledzę,

pozdrawiam, Tatiana
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marwaldor »

Tati - tak na marginesie - 80-90% tego wątku nie dotyczy Hermina/Sebastiana a jedynie wałków naszych pomazańców i ich pochlebców.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 maja 2012, 19:15 przez marwaldor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Żywcu »

Ranwers pisze:...Piszesz, że nie manipulujecie? A jak Żywcu profilaktycznie usuwa do kosza posty, kiedy keszerzy walczą o wyjaśnienia? Jak post niewygodny: do kosza. Jak nie zawadza, to przenosimy do prawidłowego działu. Tak właśnie miało miejsce z pierwszym postem z tego wątku. To co to jest, jak nie manipulacja? Co chwila wychodzi "coś". Co chwilę, nie tylko na forum, i nie od jednej ekipy, słyszę "byle do wyborów".
Wypraszam sobie :roll: Temat od poczatku byl do kosza, ten watek tez... i odpowiedzialnie zaluje, ze go nie walnalem do kosza :evil:
Nazywanie rzeczonej decyzji o banie polityczna jest polityka wlasnie. Nie chce tlumaczyc tej decyzji i nie bede tego robil! Poparlem ta decyzje i dalsza postawa Sebastiana mnie w niej utwierdza. Dziekuje za glos Tatiany i Doctorka - wiem, ze wiecie..., ze tlumaczenuie decyzji RR jest debilnym pomyslem i moze wyzadzic wiecej szkody niz dobra...
Milkne w temacie i przepraszam za brak polskich znakow i ew. bledy (za tydzien wyedytuje :wink: )
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

mi się jednak wydaje że RR idzie na łatwiznę wykręcając się od wyjaśnień.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
marwaldor
Forumator
Posty: 965
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: marwaldor »

Żywcu pisze:Dziekuje za glos Tatiany i Doctorka - wiem, ze wiecie...
Szkoda Żywcu, że nie wiesz że większa część z nas nie wie...

A przy okazji wyszło na jaw, że nasi Przywódcy nie są Dziewicami Orleańskimi.
Awatar użytkownika
Żywcu
Forumator
Posty: 2510
Rejestracja: środa 26 marca 2008, 08:38
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Kontakt:

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: Żywcu »

marwaldor pisze:Szkoda Żywcu, że nie wiesz że większa część z nas nie wie...
Szkoda, ze nie dotarlo... 8) ci co wiedza sami nie chca wiedziec..., tym bardziej dzielic sie tym publicznie...
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: r00t7 »

Żywcu pisze:
marwaldor pisze:Szkoda Żywcu, że nie wiesz że większa część z nas nie wie...
Szkoda, ze nie dotarlo... 8) ci co wiedza sami nie chca wiedziec..., tym bardziej dzielic sie tym publicznie...
kolejne niedopowiedzenia nic tu nie pomagają...
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
snp
Stały bywalec
Posty: 145
Rejestracja: wtorek 21 kwietnia 2009, 12:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Zablokowanie przez RR kont użytkowników Hermina i Sebastian

Post autor: snp »

Są plotki, że poszło o te superrekomendacje, co miały być dla paru ownów przyznane. :lol:

//tak dla rozluźnienia atmosfery.
ObrazekObrazek
Zablokowany