keszblog

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zbyszaty
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 16:26
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

keszblog

Post autor: zbyszaty »

Jako że znalezionych skrzynek coraz więcej, postanowiliśmy pozbierać nasze poszukiwania w całość i narodził się pomysł bloga...
Zapraszamy do odwiedzenia:)
www.keszblog.blogspot.com
Za ten post autor zbyszaty otrzymał podziękowanie:
czajorek
Obrazek
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: keszblog

Post autor: marta-la »

ale super
Obrazek
Awatar użytkownika
BartekPL
Stały bywalec
Posty: 95
Rejestracja: wtorek 14 czerwca 2011, 01:35
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Kontakt:

Re: keszblog

Post autor: BartekPL »

Podoba mi się. Szkoda tylko, że spojlery są ;-)
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zbyszaty
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 16:26
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: keszblog

Post autor: zbyszaty »

BartekPL pisze:Podoba mi się. Szkoda tylko, że spojlery są ;-)
Tzn. konkretnie w którym miejscu? Bo zawsze sprawdzamy pod kątem spojlerów, ale może coś przeoczyliśmy.

Edit: Ja jeszcze od siebie dodam (Marta - druga część zespołu, która pisze własnoręcznie tego bloga ;) ) Owszem, gdzieniegdzie są spojlery, z tym że niektóre skrzynki są wystarczająco dokładnie opisane, że nie ma wielkiej potrzeby ukrywać się z tym gdzie są. Czasem piszę o trudności przy szukaniu kesza, to może być dużą podpowiedzią, ale nawet jeśli ktoś zapamięta, do której skrzynki się on odnosił to po prostu więcej nie wejdzie na naszego bloga :) To jest hobby, nie traktuję tego jako sprawy życia i śmierci :) :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: keszblog

Post autor: Ranwers »

zbyszaci pisze:
BartekPL pisze:Podoba mi się. Szkoda tylko, że spojlery są ;-)
[...]niektóre skrzynki są wystarczająco dokładnie opisane, że nie ma wielkiej potrzeby ukrywać się z tym gdzie są. Czasem piszę o trudności przy szukaniu kesza, to może być dużą podpowiedzią, ale nawet jeśli ktoś zapamięta, do której skrzynki się on odnosił to po prostu więcej nie wejdzie na naszego bloga :) To jest hobby, nie traktuję tego jako sprawy życia i śmierci :) :twisted:
Znaleźliście kesza, sprawiło Wam to wiele zabawy... dlaczego chcecie, by następcy mieli mniej frajdy idąc z instrukcją obsługi? A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
zbyszaty
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 16:26
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: keszblog

Post autor: zbyszaty »

Ranwers pisze:
zbyszaci pisze:
BartekPL pisze:Podoba mi się. Szkoda tylko, że spojlery są ;-)
[...]niektóre skrzynki są wystarczająco dokładnie opisane, że nie ma wielkiej potrzeby ukrywać się z tym gdzie są. Czasem piszę o trudności przy szukaniu kesza, to może być dużą podpowiedzią, ale nawet jeśli ktoś zapamięta, do której skrzynki się on odnosił to po prostu więcej nie wejdzie na naszego bloga :) To jest hobby, nie traktuję tego jako sprawy życia i śmierci :) :twisted:
Znaleźliście kesza, sprawiło Wam to wiele zabawy... dlaczego chcecie, by następcy mieli mniej frajdy idąc z instrukcją obsługi? A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?

Dlaczego piszesz że "chcemy żeby następcy mieli mniej frajdy"... wcale nie chcemy. Proszę o nie wyciąganie zbyt wczesnych i pochopnych wniosków :roll:
Nikt nie zmusza do czytania naszego bloga :) Nie ma (i nie będzie) tam też żadnych dokładnych spojlerów, typu "tu jest kesz, tu szukajcie" ze strzałką konkretnego pieńka. Zarzut, że dajmy instrukcję obsługi jest bezpodstawny... Ci którzy czytali notki, już to wiedzą ;)
A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?
A co z ludźmi którzy, czytają informacje w internecie o gc i oc, albo trafiają na fora, notki i inne tego typu informacje... czy nie zniszczą keszy?
Czy ktoś kto znajdzie skrzynkę przypadkiem, nie zniszczy kesza? A co jeśli ktoś ze znajomych, którzy się nie bawią w OC jest wredny i będzie specjalnie niszczył kesze? ...

:roll:
nie przesadzajmy. I proszę o nie wyszukiwanie problemów na siłę .

Marta. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: keszblog

Post autor: krystiant »

zbyszaci pisze:
A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?
A co z ludźmi którzy, czytają informacje w internecie o gc i oc, albo trafiają na fora, notki i inne tego typu informacje... czy nie zniszczą keszy?
Czy ktoś kto znajdzie skrzynkę przypadkiem, nie zniszczy kesza? A co jeśli ktoś ze znajomych, którzy się nie bawią w OC jest wredny i będzie specjalnie niszczył kesze? ...

:roll:
nie przesadzajmy. I proszę o nie wyszukiwanie problemów na siłę.
A co z "kolegami" keszerami, z którymi czasem ktoś się pokłóci...?
Dajcie spokój zbyszatym. Mają dość znalezień i sami też zakładają to raczej wiedzą o co chodzi... Sam w innym wątku zwróciłem się z prośba o zwrócenie uwagi na ewentualną możliwość spoilowania, ale nie ma co teoretyzować i popadać w skarajności.
Za ten post autor krystiant otrzymał podziękowanie:
zbyszaty
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
zbyszaty
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 16:26
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: keszblog

Post autor: zbyszaty »

No to żeśmy sobie pogadali itp. Tak jak pisze "krystiant" - raczej wiemy o co chodzi i na pewno celowo nie spojlerujemy... A sam post na forum odnośnie bloga... służy wskazaniu że taki blog jest - a nie mniej lub bardziej merytorycznym dyskusjom nt. sensowności pisania takowego :)

Przy okazji dziękujemy za pozytywne opinie o naszym blogu i zapraszamy do odwiedzania :)

P.S. To pisałem ja - Zbycho (czyli brzydsza połowa teamu "zbyszaci")
Obrazek
Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Posty: 1052
Rejestracja: piątek 23 lipca 2010, 15:32
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: keszblog

Post autor: Stryker »

Trochę na wyrost moim zdaniem te zarzuty o spoilowanie i psucie zabawy. Więcej podpowiedzi jest w samym opisie skrzynek niż na tym blogu.

A co do ludzi spoza OC - przecież na blogu nie ma żadnego namiaru, nawet nie są podlinkowane skrzynki. Już widzę jak ktoś złośliwy idzie ukraść skrzynkę mając tylko tekst z bloga i fotki ;-)
Za ten post autor Stryker otrzymał podziękowania (total 2):
zbyszatymarta-la
Obrazek
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: keszblog

Post autor: marta-la »

Stryker pisze:Trochę na wyrost moim zdaniem te zarzuty o spoilowanie i psucie zabawy. Więcej podpowiedzi jest w samym opisie skrzynek niż na tym blogu.

A co do ludzi spoza OC - przecież na blogu nie ma żadnego namiaru, nawet nie są podlinkowane skrzynki. Już widzę jak ktoś złośliwy idzie ukraść skrzynkę mając tylko tekst z bloga i fotki ;-)
Dzięki za tego posta bo też okazało się że popsułam etos swoim wpisem o którym tu pisałam http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 563#p90563 Nie pojmuję np dlaczego na podst. mojego wpisu na blogu ktoś na złość może zepsuć skrzynkę a nie zrobi tego na podstawie spojlerów w opisie skrzynki.
Ale mniejsza o to, myślę że to jest fajna zabawa i na tym poprzestańmy.
Obrazek
Awatar użytkownika
burak
Wyjadacz
Posty: 379
Rejestracja: wtorek 02 września 2008, 13:39
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: keszblog

Post autor: burak »

hej.. wrzućcie na luz, nie przejmujcie się komentarzami i róbcie swoje.. tutaj niektórym użytkownikom się za bardzo nudzi i muszą sobie wymyślać problemy lub szukają ich tam, gdzie ich nie ma.. powodzenia i pozdrawiam
Za ten post autor burak otrzymał podziękowania (total 2):
czajorekmarta-la
Obrazek
Obrazek
Skąd w ludziach tyle zła, że używają tyle różowego koloru??
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: keszblog

Post autor: krystiant »

marta-la pisze:Nie pojmuję np dlaczego na podst. mojego wpisu na blogu ktoś na złość może zepsuć skrzynkę a nie zrobi tego na podstawie spojlerów w opisie skrzynki.
Żeby było jasne - nie mam nic przeciwko blogom. Sam tu trafiłem po przeczytaniu na jednym blogu (o czymś innym, ale autor wspomniał, że przy okazji poszukał kesza).
Odnośnie zacytowanego fragmentu - moim zdaniem powód jest prosty - opis kesza raczej przeglądają osoby zainteresowane tematem. Na bloga prędzej może trafić osoba postronna... Co oczywiście nie znacze, że zaraz pójdzie niszczyć, czego jestem przykładem :)
Krótko mówiąc - piszcie, ale z wyczuciem. Fajnie czasem poczytać o przygodach innych keszerów, a jak koś spoza naszego grona przeczyta i się zarazi to tym lepiej.
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: keszblog

Post autor: marta-la »

krystiant pisze:- moim zdaniem powód jest prosty - opis kesza raczej przeglądają osoby zainteresowane tematem. Na bloga prędzej może trafić osoba postronna... Co oczywiście nie znacze, że zaraz pójdzie niszczyć, czego jestem przykładem :)
Przepraszam ale mam głupawe i z racji tematyki i odbiorców mojego bloga wyobraziłam sobie stado matek z dziećmi w chustach podstępnie rzucających się na opublikowane na moim blogu miejsca tylko po to aby zniszczyć skarby :)
Sorry ale właśnie za radą wrzuciłam na luz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: keszblog

Post autor: krystiant »

marta-la pisze:Przepraszam ale mam głupawe i z racji tematyki i odbiorców mojego bloga wyobraziłam sobie stado matek z dziećmi w chustach
Wybacz ciekawość - nie chciałbym być posądzonym o nacjonalizm - czy dobrze rozumiem, targetem twojego bloga są muzułmanki? Czy może o jakieś inne chysty chodzi? :wink:

Przepraszam za OT, ale wątek zaczyna się robić ciekawy, a u nas pada deszcz :mrgreen:
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
m2m
Stały bywalec
Posty: 152
Rejestracja: środa 15 grudnia 2010, 00:32
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: keszblog

Post autor: m2m »

Krystian, w chustach nosi się małe dzieci ;) Nie chusty na głowie ale chusty na dziecko ;)

Pozdrawiam, matka, która pragnęła chusty ale mały protestował.
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ