keszblog

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivanhoe84
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: niedziela 08 listopada 2009, 15:47
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Kontakt:

Re: keszblog

Post autor: Ivanhoe84 »

Ranwers pisze:A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?
krystiant pisze:Na bloga prędzej może trafić osoba postronna...
Hehe... Nie przeszkadza Wam artykuł w onecie, wywiady w radiu, telewizji itp. a czepiacie się jakiegoś bloga. Dobrzy jesteście!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: keszblog

Post autor: krystiant »

Nigdzie nie pisałem, że mi przeszkadza - wręcz przeciwnie - cieszę się, że mogłem sobie poczytać. Prosiłem tylko o zwrócenie uwagi na ewentualne spoilowanie... Co do pozostałych mediów - uczucia mam mieszane. Wszystko zależy od treści... Można podkreślić fakt ukrycia różnych wartościowych gadżetów (co może zachęcić do niepożądanych działąń), a można się skupić na miłym spędzaniu czasu na świerzym powietrzu...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Posty: 807
Rejestracja: wtorek 30 marca 2010, 15:52
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: keszblog

Post autor: Ranwers »

Ivanhoe84 pisze:
Ranwers pisze:A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?
krystiant pisze:Na bloga prędzej może trafić osoba postronna...
Hehe... Nie przeszkadza Wam artykuł w onecie, wywiady w radiu, telewizji itp. a czepiacie się jakiegoś bloga. Dobrzy jesteście!
Telewizji nie oglądam, ale w żadnym artykule w internetowych magazynach nie widziałem spoilerów. Po prostu dmucham na zimne...
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: keszblog

Post autor: marta-la »

krystiant pisze:
marta-la pisze:Przepraszam ale mam głupawe i z racji tematyki i odbiorców mojego bloga wyobraziłam sobie stado matek z dziećmi w chustach
Wybacz ciekawość - nie chciałbym być posądzonym o nacjonalizm - czy dobrze rozumiem, targetem twojego bloga są muzułmanki? Czy może o jakieś inne chysty chodzi? :wink:

Przepraszam za OT, ale wątek zaczyna się robić ciekawy, a u nas pada deszcz :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: oplułam monitor :lol: :lol: :lol:
taaa a mój mąż to Talib także nigdy nic nie wiadomo co możecie po nas spotkać w keszach ;)

a na poważnie to napisałam o matkach z dziećmi w chustach a nie o matkach w chustach ;) a jeśliś ciekawy to zerknij na bloga to poznasz target ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
zbyszaty
Stały bywalec
Posty: 135
Rejestracja: wtorek 16 listopada 2010, 16:26
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: keszblog

Post autor: zbyszaty »

Ranwers pisze:
Ivanhoe84 pisze:
Ranwers pisze:A co z ludźmi, którzy czytają Waszego bloga, ale nie bawią się w OC? Czy na pewno nie zniszczą kesza?
krystiant pisze:Na bloga prędzej może trafić osoba postronna...
Hehe... Nie przeszkadza Wam artykuł w onecie, wywiady w radiu, telewizji itp. a czepiacie się jakiegoś bloga. Dobrzy jesteście!
Telewizji nie oglądam, ale w żadnym artykule w internetowych magazynach nie widziałem spoilerów. Po prostu dmucham na zimne...
Jak już tu ktoś mądrze bardzo stwierdził, więcej spojlerów na opisach skrzynek znajdziesz, albo w logach...
W większości przypadków skrzynka jest na tyle szczegółowo opisana, że nasze zdjęcia nie zrobią absolutnie żadnej różnicy przy szukaniu.

M.

W ogóle nie powinnam odpisywać na tego posta, bo to co wyżej to zwykłe bicie piany jest i już, ale jakoś ciężko mi olać temat, który mnie dotyczy. :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
krystiant
Forumator
Posty: 2071
Rejestracja: środa 29 października 2008, 23:55
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Re: keszblog

Post autor: krystiant »

Mąż talib, dzieci w chustach... Z kim ty się zadajesz :wink:
marta-la pisze:a na poważnie to napisałam o matkach z dziećmi w chustach a nie o matkach w chustach ;)
Wydaje mi się, że mozna to też zrozumieć jako matki w chustach z dziećmi... W języku poslkim szyk wyrazów może być przestawiany (takie coś zapamiętałem ze szkoły), ale w kwestiach językowych to, o ile się nie mylę, Doc byłby bardziej kompetentny niż ja...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11, 12 i 13

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)
Awatar użytkownika
marta-la
Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 28 czerwca 2011, 09:05
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: keszblog

Post autor: marta-la »

krystiant pisze:Mąż talib, dzieci w chustach... Z kim ty się zadajesz :wink:
marta-la pisze:a na poważnie to napisałam o matkach z dziećmi w chustach a nie o matkach w chustach ;)
Wydaje mi się, że mozna to też zrozumieć jako matki w chustach z dziećmi... W języku poslkim szyk wyrazów może być przestawiany (takie coś zapamiętałem ze szkoły), ale w kwestiach językowych to, o ile się nie mylę, Doc byłby bardziej kompetentny niż ja...
Myślę że bez względu na szyk i j.polski wystarczy wejść na na bloga i rozwiać swoje wątpliwości ;) spojler także w moim awatarze :wink: :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: keszblog

Post autor: Doc_with_the_dog »

krystiant pisze: w kwestiach językowych to, o ile się nie mylę, Doc byłby bardziej kompetentny niż ja...
Oj nie przesadzajmy. Doc nie jest po filologii polskiej. :) Tym bardziej nie powinien być traktowany jako wyrocznia :)
Jeśli chodzi o mnie, to ja odczytałem zdanie Marty w sposób, w jaki chciała by było odczytane. Czyli dzieci w chustach, a nie matki :)
Za ten post autor Doc_with_the_dog otrzymał podziękowanie:
marta-la
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
ODPOWIEDZ