Kij Ci w... mrowisko :)

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: u810 »

To nie jest kiepski kesz, przynajmniej tak na pierwszy rzut oka. Nie wiem jak prezentuje się "na żywo" ale na satelitarnych fotosach miejsce wygląda całkiem dobrze: jakiś jeziorko, lasek, amatorski tor rowerowy ( dlaczego wspomniane tylko w podpowiedziach).
Jako człowiek mający tak na oko 10 ekranów ~= 350 keszy w ignorowanych to stwierdzam.

Natomiast dodać logbook czy wymienić pojemnik to chyba nie jest taka trudna sprawa. Pojemnik, dziennik i kilka woreczków strunowych chyba każdy mieć powinien przy sobie. Trzeba było wymienić, zaprosić Rysia do własnego kesza, pokazać jak wyglądać powinien a tak wystraszyliście człowieka.
Pewnie teraz pracuje w Garminie i mści się na keszerach :?
Awatar użytkownika
Doc_with_the_dog
Forumator
Posty: 952
Rejestracja: niedziela 26 września 2010, 09:28
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy
Kontakt:

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: Doc_with_the_dog »

Nie, no... u810, nie można przecież wchodzić w paradę załozycielowi. Przecież wyraźnie napisał, że "(...) Może są jeszcze jakieś niedoskonałości, ale postaram się je wkrótce zatuszować. ".
Nie minęły przeciez jeszcze dwa lata od założenia. Nie przesadzajcie. 24 miesiące w porównaniu z historią ludzkości to przecież mgnienie oka :D
Skąd chłopak miał wiedzieć, jak się kesze zakłada, skoro nie znalazł żadnego? (to taka uwaga dla przeciwników ograniczenia, które niedawno zostało wprowadzone).
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę do piekła ze względu na towarzystwo.
etnamars
Forumator
Posty: 1530
Rejestracja: niedziela 08 lutego 2009, 14:57
Podziękował;: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: etnamars »

A mnie się wydaje że potraktował trochę zbyt serio poradnik darkmoora.
http://forum.opencaching.pl/viewtopic.p ... 853#p19853
Nawet widać odrobinę kreatywności, bo nie majonez a margaryna.
Ale w ogóle dzięki za podanie waypointa, trzeba wpisać na listę obowiązkowych w okolicy Olsztyna.
Za ten post autor etnamars otrzymał podziękowanie:
nooxes
u810
Wyjadacz
Posty: 465
Rejestracja: wtorek 28 września 2010, 18:11
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: u810 »

Doc_with_the_dog pisze:Nie, no... u810, nie można przecież wchodzić w paradę załozycielowi. Przecież wyraźnie napisał, że "(...) Może są jeszcze jakieś niedoskonałości, ale postaram się je wkrótce zatuszować. ".
Taka miła niespodzianka, na pewno by się ni obraził.

Krytykowanie pudełka czy logbooka który w końcu służy tylko i wyłącznie by właściciel mógł zweryfikować znalezienia moim zdaniem mija się z celem bo to rzeczy trzeciorzędne i bardzo łatwe do naprawienia przez kolejnego znalazcę czy założyciela gdy nabierze doświadczenia.
Wolę ten słoik po majonezie i paragon z Biedronki jako logbook w ciekawym miejscu niż super profesjonalne pudełko z fantazyjnym dziennikiem schowane pod stertą śmieci po środku Nigdzie.
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: r00t7 »

ale to jest właśnie po środku nigdzie ;) wiem bo byłem, toru rowerowego już nie uświadczysz
Obrazek Obrazek
nooxes
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 28 grudnia 2009, 18:50
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: nooxes »

A mnie się wydaje że potraktował trochę zbyt serio poradnik darkmoora.
viewtopic.php?p=19853#p19853
Rewelacja, właśnie o takich keszach marzę :).
ODPOWIEDZ