Kij Ci w... mrowisko :)

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

nooxes
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 28 grudnia 2009, 18:50
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: nooxes »

Ciągle słychać głosy niezadowolenia. "Ten kesz jest słaby", "Nie ma nawet ołówka". "Nie będę jechał po magnetyka", "Co to? Jakiś miko", "Po opisie i komentarzach spodziewałem się czegoś lepszego", "Ependorfy i inne seryjne kesze są kopiami samych siebie", "Ten, a tamten geokeszer jedzie zaliczać czyjeś skrzynki i tuż obok zakłada swoje". Te i podobne stwierdzenia słyszymy i wygłaszamy z lubością. Może Ty też jesteś malkontentem? :?
Dziś po przemyśleniach posypię sobie głowę popiołem, gdyż nie jestem bez grzechu. :roll:
Każda skrzynka jest unikatowa (choćby ze względu na koordynaty :) ) i niech się nikt nie waży marudzić, że jest przy drzewku czy hydrancie, albo że magnetykiem, przy kamyczku, na środku pola. Może ktoś jest wielbicielem drzew, kamieni i dla niego ta skrzynka jest świetna. Albo ktoś zajmuje się kolekcjonowaniem zdjęć hydrantów i ta skrzynka również jest dla niego super. Kesz jest w pudełku po margarynie, tłusty, z biletem autobusowym jako logbook? Świetnie! Awangarda pełną gębą, jeśli nie rozumiesz - cóż, nie każdy jest artystą. Wirtual jest zły? Nieprawda. Siedząc na wózku przed monitorem też można poczuć dreszcz emocji wyszukując hasło w google. Quiz, offset, krzaczory i bagno? Spokojnie! - każda potwora znajdzie swojego amatora. Coś Ci się nie podoba? Nie krępuj się zachować tego dla siebie. 8)
Pozdrawiam wszystkich, malkontentów też. Życzę przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. :lol:
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: Voit »

nooxes pisze:(...)Kesz jest w pudełku po margarynie, tłusty, z biletem autobusowym jako logbook? Świetnie! Awangarda pełną gębą, jeśli nie rozumiesz - cóż, nie każdy jest artystą. (...)
Zastanów się co piszesz.
Awangarda? Artysta???
...Ręce opadają.
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
nooxes
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 28 grudnia 2009, 18:50
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: nooxes »

Malkontent? Nikt Ci nie każe tego szukać.
Skoro rzeźby z g***a są sztuką to czemu skrzynki z pudełek margaryny nie mogą nią być?
Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz
Posty: 279
Rejestracja: środa 11 marca 2009, 13:28
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: JohnDoe »

nooxes masz dziś zły dzień?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Posty: 1431
Rejestracja: poniedziałek 20 września 2010, 12:24
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Kontakt:

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: miklobit »

nooxes pisze: Kesz jest w pudełku po margarynie, tłusty, z biletem autobusowym jako logbook? Świetnie! Awangarda pełną gębą, jeśli nie rozumiesz - cóż, nie każdy jest artystą.
Awangarda to będzie jak wstawisz takiego kesza do galerii sztuki nowoczesnej - do oglądania z daleka, najlepiej przez szybę :lol: .
Ale jak go wystawisz w terenie, to będzie zwykłym śmieciem. A my tutaj ( z nielicznymi wyjątkami jak widać :( ) nie szukamy śmieci...
nooxes pisze:Dziś po przemyśleniach posypię sobie głowę popiołem, gdyż nie jestem bez grzechu. :roll:
Nie wiem co masz na myśli - ale pamiętaj - wszystko da się jeszcze naprawić :D .
Awatar użytkownika
ronja
Forumator
Posty: 2053
Rejestracja: środa 24 września 2008, 19:51
Podziękował;: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: ronja »

A ja myślę, że są to małe smuteczki, które każdy z nas czasami miewa i chce się nimi podzielić. Gdzieś tu czuć tęsknotę za nieskrępowaną wolnością, której wraz z rozwojem "serwisu" musimy się troszkę dobrowolnie pozbyć. To se ne vrati - pane Havranek ..., ale i tak można się świetnie bawić, szczególnie z kumplami (żeby było tolerancyjnie: obojga płci) :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Voit
Forumator
Posty: 1161
Rejestracja: poniedziałek 03 marca 2008, 09:26
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: Voit »

nooxes pisze:(...)
Skoro rzeźby z g***a są sztuką to czemu skrzynki z pudełek margaryny nie mogą nią być?
...Nie pal tego świństwa.
Za ten post autor Voit otrzymał podziękowanie:
r00t7
..."Im bardziej jej szukam, tym bardziej jej tam nie ma"... trójmiasto, Kępa Redłowska (OP18B6), 29/05/2009 godz 22.30
Awatar użytkownika
snp
Stały bywalec
Posty: 145
Rejestracja: wtorek 21 kwietnia 2009, 12:05
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: snp »

Jak zaczanyałem szukać, to nawet kesz w pudełku o lodach mnie cieszył. Prawie 400 skrzynek później to już musi być sztuczna szyszka podczepiona do sosny na wysokości 3m. Chyba o to chodzi w tej piosence ;). Kesz jest kesz, każdy powinien cieszyć tak samo.
ObrazekObrazek
nooxes
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 28 grudnia 2009, 18:50
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: nooxes »

JohnDoe: Nie lubię poniedziałków :D.
miklobit: pokaż mi gdzie napisałem, że lubię szukać takich keszy?
Voit: niczego nie palę, to chyba jakaś frustracja wyniesiona z pracy :( .
snp: tak było na początku i u mnie
ronja: zgadzam się z tym w zupełności.

Widzę, że Koledzy nie zaważyli mojego sarkazmu w tej śmiesznej wypowiedzi na początku.
Nie wiem co masz na myśli - ale pamiętaj - wszystko da się jeszcze naprawić :D
Nie da się. Ostatnio pojawia się takich śmieciokeszy coraz więcej i chybaby trzeba je wszystkie wywalić (z moimi włącznie :twisted: hahaha ) więc postanowiłem ich nie krytykować. Teraz dla mnie są zajefajne!! Będę walił same trójki. :lol:
Chyba teraz już wiadomo o co mi chodziło?
Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz
Posty: 279
Rejestracja: środa 11 marca 2009, 13:28
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: JohnDoe »

Całe szczęście poniedziałek się już kończy, chyba, że wtorku też nie lubisz :)
Obrazek Obrazek
nooxes
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 28 grudnia 2009, 18:50
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: nooxes »

JohnDoe: lubię tylko piątek od 16, sobotę i niedzielę :).

A żeby dolać oliwy do ognia, to od dawna szykuję się na tę skrzynkę: OP0F65. Zapowiada się gwiazdka. Stara, zacna skrzynka. :mrgreen:
nooxes
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 28 grudnia 2009, 18:50
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: nooxes »

Poniedziałek się kończy, zatem do łóżeczka czas. Pozdrawiam uczestników dyskusji. Całość jest oczywiście zmyłką z mojej strony :wink: , chciałem sobie z kimś pogadać na forum przy okazji odgrzać kotlet skrzynek śmieci. Dobranoc.
Awatar użytkownika
JohnDoe
Wyjadacz
Posty: 279
Rejestracja: środa 11 marca 2009, 13:28
Podziękował;: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: JohnDoe »

nooxes pisze:JohnDoe: lubię tylko piątek od 16, sobotę i niedzielę :).
:mrgreen:
A to ja mam podobnie, i pewnie nie tylko my :)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera
Posty: 2110
Rejestracja: niedziela 19 lipca 2009, 22:26
Podziękował;: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: r00t7 »

nooxes pisze:JohnDoe: lubię tylko piątek od 16, sobotę i niedzielę :).

A żeby dolać oliwy do ognia, to od dawna szykuję się na tę skrzynkę: OP0F65. Zapowiada się gwiazdka. Stara, zacna skrzynka. :mrgreen:
to jest przykład świetnego kesza!

pudełko po margarynie, pęknięte w środku kilka biletów i kapsel chyba. cud miód malina!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cebulka
Wyjadacz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek 13 października 2009, 23:33
Podziękował;: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Kij Ci w... mrowisko :)

Post autor: Cebulka »

Kiepskie kesze też mają swój klimat (konkretnych OP pozwolę sobie nie wymieniać). Jest wesoło przy podejmowaniu.
Jakkolwiek jestem za tym, żeby intensywnie edukować i nie odpuszczać,żeby były tylko zabawnymi wyjątkami - jak dotychczas - a nie regułą.
ODPOWIEDZ