Bezdomny psiak szuka domu

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

ImperatorD
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: środa 01 kwietnia 2009, 20:25
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Bezdomny psiak szuka domu

Post autor: ImperatorD »

Nie znalazłem w regulaminie zakazu umieszczania takie wątku, wiadomo że raczej nie powinno się tego typu ogłoszeń zamieszczać bo zrobi się śmietnik - lecz ten jeden raz prosiłbym o zrobienie wyjątku.
Obrazek http://www.fototube.pl/obraz,piesek.jpg-952287.html
Na naszą podłódzką działkę przybłąkał się biedny, wychudzony, przestraszony pies rasy kundel. Najprawdopodobniej został wyrzucony do lasu z samochodu.
Sami mamy psa (suczkę) i nie mamy możliwości przygarnięcia go - znajomi również. Piesek (a raczej suczka) jest bardzo przestraszona lecz po odrobinie dobroci (a właściwie braku zła) szybko się przyzwyczaja i jest wdzięczna. Pięknie bawi się z naszym psem. Nie chcieliśmy i nie chcemy jej za bardzo przyzwyczajać bo nie mamy możliwości zapewnienia jej domu lecz była na tyle głodna i wychudzona że zjadła mydło (pozostawione przy kranie) i wyciągała ze stawu suchy chleb dla ryb - więc odrobinę ją nakarmiliśmy. Piesek jest naprawdę biedny i na pewno doświadczony przez los. Wygląda na młodego - około roku lecz dokładnie musiałby obejrzeć weterynarz. Wygląda na zdrowego, oprócz wychudzenia i mokrej sierści nie ma żadnych widocznych ubytków. Jak sobie trochę pojadała to po raz pierwszy zamerdała ogonem i zaczęła biegać z naszym psem. Wygląda na spokojną i nie szczeka. Każdy może potwierdzić że przygarnięty pies będzie niezwykle wierny i wdzięczny. Sami możemy to potwierdzić bo też mamy przygarniętą suczkę...
Aktualnie pies znajduje się na naszej działce, śpi pod krzakami i w drewutni - gdzie nie pada deszcz i jest trochę cieplej.

Gdyby ktoś się zdecydował lub namówił znajomych na przyjęcie psa, bez trudu ją bardziej oswoimy i przywieziemy wraz ze smyczą. Służymy pomocą przy organizowaniu mu nowego domu. Więcej zdjęć do pobrania tutaj -> http://www.speedyshare.com/files/24086406/Pies.zip
Jeśli macie jakiekolwiek pytania to piszcie w tym wątku lub na maila badziewiak189@op.pl
Załączniki
Zdjęcie
Zdjęcie
Piesek.jpg (126.74 KiB) Przejrzano 727 razy

ODPOWIEDZ