Miejscówka w Bieszczadach ...

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jakub_27
Stały bywalec
Posty: 166
Rejestracja: środa 03 czerwca 2009, 22:07
Podziękował;: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Miejscówka w Bieszczadach ...

Post autor: jakub_27 »

Hej,

w drugiej połowie lipca wybieram się w Bieszczady, może znacie jakieś sprawdzone miejscówki ?. Najchętniej jakiś domek dla 3 osób do swojej dyspozycji, ale może też być jakiś dom wczasowy lub agroturystyczny. Warunki jakie musi spełniać, to bliskie położenie od ciekawych szlaków turystycznych, ładne krajobrazy do fotografowania oraz oczywiście obfitość keszy do zdobycia :). Z góry dzięki za wszelki namiary ...
[color=#4040FF]Colorado 300 + GPMapa Topo, UMP-pcPL, Topo_PL_100[/color]
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=10680][img]http://www.opencaching.pl/statpics/10680.jpg[/img][/url][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=3051][img]http://geokrety.org/statpics/3051.png[/img][/url]
[color=#FF0000][b]Wódka, fason, kultura ...[/b][/color]

ImperatorD
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: środa 01 kwietnia 2009, 20:25
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Miejscówka w Bieszczadach ...

Post autor: ImperatorD »

A ja podepnę się pod ten post aby zapytać się szanownych cacherów, jakie skrzynki tudzież miejsca polecają do zwiedzenia na "wschodniej ścianie Polski"
Planujemy w tym roku wybrać się mniej więcej wzdłóż granicy od Bieszczad bo bagna Biebrzy. Parę dobrych miejsc wytypowałem korzystając z atlasów, (Polska Niezwykła, Polska NIezwykła "Polska wschodnia i kresy") i portali turystycznych województw.
W sferze naszych zainteresowań są: jary, wąwozy, jaskinie, wszelkiego typu ruiny, podziemne trasy turystyczne, inne ciekawe miejsca.
Na razie mamy w planach m. in. Podziemna trasa w Rzeszowie, Podziema kredowe w Chełmie, Pałac w Krasiczynie, Kościoły Unesco (Blizne itp), Parki Narodowe, spływ tratwami Biebrzą, Zamość, wioska Jeruzal - tam kręcili Ranczo.
Z góry dzięki

ODPOWIEDZ