Wydzielony z wątku Nowe wybory - Uwagi

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 22 września 2008, 22:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: gad »

A ja widzę że ktoś chce mi zagrać na nerwach. Prosiłem o uporządkowanie miejscowości w nawiasch. Zrobiono porządek, ale z mojej dalej niewidzę nikogo.
Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 22 września 2008, 22:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: gad »

Oj wiem, chodziło mi że tak jak w większości można napisać normalnie miasto, to wzglendem Gdańska zawsze używa się jakiegoś dziwnego nazywnictwa, zamiast napisać normalnie.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

gad pisze:Oj wiem, chodziło mi że tak jak w większości można napisać normalnie miasto, to wzglendem Gdańska zawsze używa się jakiegoś dziwnego nazywnictwa, zamiast napisać normalnie.
A widzisz, żeby każdy pisał z jakiego miasta jest, to bym miał łatwiej. Lepiej tak napisać jak napisałem, niż potem wysłuchiwać pretensji, że Gdynia to nie Gdańsk.
Thathanka
Wyjadacz
Posty: 499
Rejestracja: niedziela 02 listopada 2008, 08:38
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: Thathanka »

hipul pisze:Osobiscie nie za bardzo widze sens dodatkowego dzielenia na Gdansk, Sopot i Gdynie.
Aż zerknąłem na mapę - jeśli jest aktualna to właśnie tak jest: 3 osobne miasta. Nie trzeba nic dzielić, nie trzeba nic łączyć, a jedynie zapisać, jak jest.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

Jeśli powiecie mi w którym mieście który 3miejski kandydat mieszka, z przyjemnością zmienię, skoro to tak ważna kwestia.
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

ZYR pisze:Jeśli powiecie mi w którym mieście który 3miejski kandydat mieszka, z przyjemnością zmienię, skoro to tak ważna kwestia.
No to ludzi ze Stolicy powinni podac czy mieszkaja po prawej czy po lewej stronie Wisly :lol: Bo to dla niektorych tez podobno jest bardzo wazne
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
hipul
Forumator
Posty: 780
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: hipul »

ZYR pisze:A widzisz, żeby każdy pisał z jakiego miasta jest, to bym miał łatwiej. Lepiej tak napisać jak napisałem, niż potem wysłuchiwać pretensji, że Gdynia to nie Gdańsk.
Jak widac co bys nie zrobil to pretensji i tak nie unikniesz :).
Thathanka
Wyjadacz
Posty: 499
Rejestracja: niedziela 02 listopada 2008, 08:38
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Post autor: Thathanka »

hipul pisze:Jak widac co bys nie zrobil to pretensji i tak nie unikniesz :).
Trzeba podać współrzędne. :wink:
Awatar użytkownika
trojmiasto
Administrator
Posty: 1946
Rejestracja: poniedziałek 12 maja 2008, 20:45
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: trojmiasto »

ZYR pisze:Jeśli powiecie mi w którym mieście który 3miejski kandydat mieszka, z przyjemnością zmienię, skoro to tak ważna kwestia.
Chciałem zaznaczyć, że jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno. Podany został rejon, z którego pochodzą kandydaci. Tak jest dobrze. Proszę o nieciągnięcie tematu, ewentualnie wydzielenie do Hyde Parku.
Jest co prawda gorzej niż było, ale za to lepiej niż będzie.
Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 22 września 2008, 22:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: gad »

ZYR pisze:Jeśli powiecie mi w którym mieście który 3miejski kandydat mieszka, z przyjemnością zmienię, skoro to tak ważna kwestia.
Wszyscy tzw. trójmiejscy kandydaci są z Gdańska, a jeżeli jest to im obojętne trudno. Ja się tu urodziłem i odczuwam to inaczej. Chodziło mi że tak jak w przypadku Mazowieckiego poprawiono na Warszawę, tak w przypadku Gdańska pozostawiono jakąś komunistyczną nazwę z lat 70. Mówiąc o trójmieście można mówić również o Wejcherowie.
Pozatym wydzielenie w ten sposób wądku mija się z celem. Poruszyłem ten temat gdy niebyło jeszcze wydzielonego wątku do rozmów o wyborach. A swoją drogą temat trójmiasta można porównać do zakładania cechy bez GPS.
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

To nie ja wydzielałem. Sam nie jestem z Warszawy, tylko z okolic Grodziska, a tak naprawdę to Gliwic :)
Już poprawiam lokalizację uczestników. Byłoby prościej i szybciej, gdybyś napisał od razu o co chodzi i co na co zmienić.
Awatar użytkownika
Hern
Forumator
Posty: 1022
Rejestracja: wtorek 15 lipca 2008, 01:34
Podziękował;: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Hern »

Zyr: w Trójmieście to oni mają mniej więcej to samo co u nas Śląsk i Sosnowiec. tak przynajmniej zrozumiałem tambylców.
ObrazekObrazekObrazek
NIE wyhaczam, NIE zaliczam, po prostu znajduję. A reszta o drzewo ...
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Bydgoszczy z Toruniem tez podobno lepiej nie mylic
Obrazek . Obrazek
Awatar użytkownika
gad
Stały bywalec
Posty: 133
Rejestracja: poniedziałek 22 września 2008, 22:37
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: gad »

Hern pisze:Zyr: w Trójmieście to oni mają mniej więcej to samo co u nas Śląsk i Sosnowiec. tak przynajmniej zrozumiałem tambylców.
Fakt kiedyś też już rozmawialiśmy na te tematy, tam u Was to dopiero jest czat, ale byłby dym gdyby co niektórzy mówili Stalinogród.
Dla nie wtajemniczonych stalinogród = trójmiasto.
Awatar użytkownika
loslos
Wyjadacz
Posty: 480
Rejestracja: środa 14 stycznia 2009, 21:28
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: loslos »

ted69 pisze:Bydgoszczy z Toruniem tez podobno lepiej nie mylic
Oj !!!! lepiej nie :twisted:
[url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=2205][img]http://geokrety.org/statpics/2205.png[/img][/url]
ODPOWIEDZ