Znajdowanie skarbów bez szukania keszy.

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

QuartZ
Wyjadacz
Posty: 255
Rejestracja: środa 23 kwietnia 2008, 00:48
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Znajdowanie skarbów bez szukania keszy.

Post autor: QuartZ »

Na pewno coś się wam kiedyś przytrafiło nietypowego, ciekawego itd.

Opowiem coś w co sam bym nie uwierzył gdyby mnie to nie spotkało, a jakoś tak mnie ruszyło ideą keszingu, bo wracałem z nieudanej wyprawy ja jedną skrzynkę w łódzkim parku.

Otóż idąc do akademika z przystanku przechodziłem bok biblioteki uniwersyteckiej UŁ. Dosłownie 15 minut temu czyli 30 minut po godzinie 22 mniej więcej. Słuchałem sobie poezji śpiewanej na przemian z piosenką turystyczną (wtedy akurat http://free.art.pl/bezjacka/snisie.html , jeśli ktoś kojarzy grupę Bez Jacka). Stanąłem jak wryty kiedy na wysokości moich oczu wyrosła mi powiewająca na wietrze koperta. Niewielka, bo jakieś 4-5 na 8 cm. Na kopercie napis:
"FOR YOU
- yes you

who wanna make movies"
Rozejrzałem się dookoła, nikogo. Jedynie kamera ochrony pilnująca wejścia do biblioteki uniwersytetu. Podszedłem do koperty oczywiście przy okazji cykając całą serię fotek tego kawałka papieru kołyszącego się na wietrze. W środku był grosz i nic więcej.

Kopertę zabrałem ze sobą, niestety nie było logbooka ani nic podobnego, a tak ot w zamian nic nie chciałem wieszać na drzewie ;)

Macie inne takie doświadczenia?
aniamala
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: wtorek 17 czerwca 2008, 08:28
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: aniamala »

jak obok była kamera, a koperta w zasięgu kamery, to może ochroniarze się nudzili i oglądali sobie reakcje ludzi na taka "niespodziankę"...
a potem z tego zmontują filmik "you're in candid camera" i wrzucą na youtube'a :)
ODPOWIEDZ