Skrzynki - dyskusja zakończona kłótnią :)

Wszystko co nie mieści w innych tematach...

Moderator: Moderatorzy

Dziku
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Dziku »

ted69 pisze: No to czemu tego po prostu nie zaproponujesz, nie przypomnisz o tym? Czekasz az ktos to zrobi - a TY, tradycyjnie, bedziesz wystepowal w roli krytycznego recenzenta?(...)
A któż to przypomniał jak nie ja? Oczywiście, że nikt z nas nic nie wniósł od siebie do "nowego-starego" regulaminu. Cały jest dziełem Wielkiego i Nieomylnego Teda. To jest, jak to mówią nieomylni "oczywista oczywistość".
Jak juz napisałem - nie będę występował w roli żadnego recenzenta, a "przeciwwagi" (czy jak to praktykujesz ostatnio "worka do bicia") dla Ciebie (ani dla innych) stanowić nie zamierzam. Podobnie jak Filips i Darkmoorka - pisać na Forum nie planuję już nic, albo przynajmniej niewiele. Drogi mi geocaching, ale psychiczny komfort droższy....
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Dziku pisze: Cały jest dziełem Wielkiego i Nieomylnego Teda. To jest, jak to mówią nieomylni "oczywista oczywistość".
Pisanie takich bzdur poprawia Ci humor ? To moze jakis nervosol ? :) Chociaz to Ty jestes medykiem wiec lepiej wiesz, co Ci pomoze :)
Dziwne, bardzo dziwne obyczaje zaczynaja tutaj panowac. Mamy forum, mamy dyskutowac na temat nowego regulaminu, powolania jakiejs Rady (przypomne, ze nie mialem nic wspolnego z tymi pomyslami).
A jak chce zabrac glos i napisac co mysle i jakie mam pomysly to zaczyna sie mnie po prostu obrazac. Czy na prawde zalezy nam na tym, by wszyscy - podobnie jak Filip czy Darmoor - siedzieli cicho i nie zabierali glosu, nie przeszkadzali ? Wlasnie - nie przeszkadzali - KOMU i w CZYM ?
Kiedy OC bylo prywatna inicjatywa Waldka - on mial czywiscie glos decydujacy. Ale sam Waldek zaproponowal i powolanie Rady i przemyslenie regulaminu. Dlatego zupelnie nie rozumiem, dlaczego napisanie tego co sie komu podoba czy nie - jest takie "straszne" i "niebezpieczne" i w ogole beeeeee. Przez wiele lat w Polsce panowala zasada - "nie wychylaj sie", nie ryzykuj - po co CI to. Ja niestety (niestety dla mnie samego) tak nie potrafie.

A wracajac do twoich zarzutow - czy taka wypowiedz:
Dziku pisze: W proponowanym regulaminie póki co słowem nie wspomniano, że tak w ogóle to skrzynka powinna być oznaczona jako geocache. Jakie dane powinna zawierać. Jakie informacje o samym geocachingu i o właścicielu skrzynki powinny być w niej umieszczone itp...
A tu dyskusja o takich bzdetach...
to jest - jak sam to okreslasz - przypomnienie
Dziku pisze:A któż to przypomniał jak nie ja?
czy pretensje ze o tym nie ma mowy w propopzycji nowego regulaminu.
Zreszta - ja zalozylem temat dotyczacy regulaminu ewentualnej RR i tamtym tematem staralem sie jakos kierowac. Wersja koncowa zostal poskladana z wypowiedzi roznych ludzi (twoje wypowiedzi tez zostaly uzwglednione) i zostala wlaczona do ankiety zrobionej przez ZYRa. A ten temat, o ewentualnych zmianach w regulaminie - zalozyl Bas i jak rouzmiem, czuje sie jego opiekunem i ze na nim spoczywa pozbieranie i poskladanie w jedna, logiczna calosc glosow wszytkich wypowiadajacych sie.

Lepszego humoru zycze, przesilenie wiosenne miejmy nadzieje sie niedlugo skonczy, pogoda sie poprawi i bedzie lepiej :)
Ostatnio zmieniony piątek 14 marca 2008, 19:42 przez ted69, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek . Obrazek
Dziku
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Dziku »

Ted - mam prośbę. Odczep Ty się ode mnie...
Chcesz dyskutować o bzdetach i dla odreagowania zakładać pogłębiające dno skrzynki - to rób to. Open to open. Regulamin nie zabrania.
Ale nie wciągaj w to na siłę innych, a już w szczególności mnie.
Moje sugestie co do zmian regulaminu uprzejmie prosze traktować jako niebyłe. Można je śmiało wykreślić. Nie zamierzam się już w tych sprawach wypowiadać, bo i po co?
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Kolejny "problem" ktory, jak sadze, powinien byc opisany w regulaminie. Chodzi mi o to - kiedy i na jakich zasadach wlasciciel skrzynki moze usuwac wpisy logow innych osob. Na razie nie jest to opisane w zaden sposob - czyli, formalnie do tego podchodzac - wlasciciel skrzynki "moze wszystko". Czy chcemy by tak zostalo czy moze warto to jakos unormowac.
Obrazek . Obrazek
zyr
Forumator
Posty: 3247
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: zyr »

dodałbym jeszcze pytanie:
Czy ktoś z tu obecnych ma ochotę czytać niemerytoryczne wymiany zdań? Jeśli nie to wywalę wszystkie niezwiązane z tematem posty użytkowników: zyr, dziku, ted, mela. Zgoda?
Moim zdaniem zaciemniają nam idee tego wątku i wprowadzają niepotrzebne nerwy :)
Awatar użytkownika
ted69
Forumator
Posty: 6197
Rejestracja: środa 20 lutego 2008, 14:10
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy
Kontakt:

Post autor: ted69 »

Na pewno nie powinny byc w tym watku.
A czy wywalic czy przeniesc "gdzies obok" - nie wiem. Wywalanie mi sie nie bardzo podoba, pachnie troche cenzura - ale upierac sie nie bede.
Obrazek . Obrazek
ODPOWIEDZ