Wyimki

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
brasia
Centrum Obsługi Geocachera

Re: Wyimki

Post autor: brasia » środa 11 kwietnia 2018, 12:09

kociewie pisze:
wtorek 10 kwietnia 2018, 21:01
Pawelko, nie przesadzaj. Już jest sporo wyimków w lesie. To skrzynki nietypowe wskazujące kordami np. na pomnik + fotka drzewa typu "tu szukaj (promień 200 metrów)".
To jest trudniejsza wersja wyimków - bo wyimek zmienia się z miesiąca na miesiąc :lol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
PrincePolo
Stały bywalec
Podziękował: 20 razy
Otrzymane podziękowania: 23 razy

Post autor: PrincePolo » środa 11 kwietnia 2018, 12:20

rapotek pisze:
środa 11 kwietnia 2018, 09:10
dallas pisze:
wtorek 10 kwietnia 2018, 22:09
rapotek pisze:
wtorek 10 kwietnia 2018, 21:40
Czy to znaczy, że należy wszystkie quizy również wyrzucić z systemu?
Podoba mi się :)
Może nie wszystkie, ale te, gdzie uzyskanie współrzędnych wymaga siedzenia w domu przed kompem, zamiast miło spędzać czas na łonie (jakimkolwiek).
Mam takie dziwne wrażenie deja vu. To już chyba tutaj było i to z tą samą konkluzją.

Ogólne przemyślenie: wyobraźmy sobie, że władze OC zaczynają stanowić osoby, dla których keszowanie to WYŁĄCZNIE użycie GPS w terenie i uważają, że NIE WOLNO przed wyjściem w teren nawet myśleć na temat lokalizacji finału danej skrzynki. Przegłosowują odpowiednie zmiany, w rezultacie do archiwum idą owny, większość quizów, część nietypowych, sporo wirtuali a nawet niektóre tradycyjne umieszczone w takich miejscach, w których użycie GPS jest niemożliwe. Rezultat: część ludzi rezygnuje z OC, bo na GC mają to samo a nawet więcej (tam quizy na myślenie są dozwolone). Sądziłem, że coś, co OC może zaoferować keszerom, którym świat GC nie wystarcza, to właśnie różnorodność. To, że miłośnicy różnych wrażeń znajdą tutaj coś dla siebie i bardzo różne skrzynki mogą pokojowo współistnieć w systemie. Myliłem się?

Tak na marginesie: pewna znana mi osoba, niesamowicie skuteczna w lokalizacji wyimków, nie lubi szukać ich przed komputerem. Sporą część wyimków osoba ta znalazła podczas spacerów po mieście. Mamy jej pozbawić tej przyjemności tylko dlatego, że wyimki te można również znaleźć wirtualnie?
Wielkie dzięki za ten post, już mocno tęskniłem za jakimś głosem rozsądku :D Zresztą nie tylko w tym wątku.

Taki offtopic, ale niech idzie: śledząc nasze forum dość często odnoszę wrażenie, że niektóre wypowiedzi, czasem dość ostre, mają na celu nie tyle zawiązanie dyskusji na jakiś temat, co narzucenie innym swego punktu widzenia. Nie wchodzę w te polemiki, bo zbyt często kończą się one nic nie wnoszącymi g.wnoburzami i wycieczkami osobistymi, niemniej czytam je z przykrością.
Tak sobie myślę, że rzeczywiście siłą OC jest różnorodność: keszy, ludzi, sposobów na keszowanie etc. Cieszmy się więc z tej różnorodności i korzystajmy z tego, co nam pasuje, jednocześnie nie potępiając w czambuł wszystkiego, co akurat nas nie interesuje. Dla wszystkich starczy miejsca.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi PrincePolo za post (razem 6):
rapotekkurierBłękitna TeamAzymutptys50Jano
Obrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
brasia
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował: 185 razy
Otrzymane podziękowania: 218 razy

Post autor: brasia » środa 11 kwietnia 2018, 21:50

Można tez wyimków szukać w bibliotece ;)
Obrazek
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi brasia za post (razem 2):
Błękitna Teamelmodemonico
ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ