Kesze do adopcji - Kraków

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

ArekPro
Bywalec

Kesze do adopcji - Kraków

Post autor: ArekPro » niedziela 11 września 2016, 13:56

Cześć,
niestety nadszedł taki czas, że moje zainteresowanie i wena związana z Geocachingiem niestety zanika. Coraz mniej mam ochoty na kolejne reaktywacje czy zakładanie nowych keszy. Nie chcę jednak aby te obecne trafiły do archiwizacji i dlatego proszę was o adopcje moich skrzynek. Najlepiej by było jak by pozostały w ramach serii, ale jeśli się nie uda to można również pojedynczo. Wiem, że wiele osób mówiło mi, że przy takiej ilości znalezionych skrzynek to nie może się udać, ale czasem trzeba się przekonać na własnej skórze. O kontakt w sprawie skrzynek proszę tutaj lub poprzez e-mail krsm2008@o2.pl.

Do adopcji są wszystkie skrzynki z serii SDiP:
http://opencaching.pl/viewprofile.php?userid=52745

Awatar użytkownika
deg
Forumator

Re: Kesze do adopcji - Kraków

Post autor: deg » poniedziałek 12 września 2016, 00:23

Ech... Zamiast znaleźć 500 skrzynek przed założeniem swojej pierwszej, Ty nie zdążyłeś znaleźć 18 przed założeniem 22? Nie dziw się, że Twoje skrzynki są słabo oceniane - NAJPIERW warto znaleźć znacznie więcej skrzynek, pooglądać które patenty są fajne, a które nie. A dopiero potem zabrać się za zakładanie...
Zastanów się nad resetem - oddaj te skrzynki komuś, albo zarchiwizuj i jeszcze raz zacznij Geocaching od nowa. Pojedź w różne miejsca, podpatruj maskowania. Baw się quizami i skrzynkami, które otrzymują gwiazdkę za gwiazdką. Zdobądź 200, 500 lub 1000 skrzynek. Dopiero wtedy oceniaj cokolwiek.
<reklama>Ze swojej strony zapraszam na http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=41523 - walka o FTFa trwa zażarta, ale jeszcze trochę potrwa... </reklama>
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę" Antoni de Rivarol
Obrazek

bartek-111
Nowy na forum

Post autor: bartek-111 » poniedziałek 12 września 2016, 13:19

Byłem, widziałem, podejmowałem, w styczniu i nawet wczoraj.
Prosi się o jakąś złośliwość ale oszczędzacze sobie język bo to Kraków.
Poziom keszy trochę się poprawił od kiedy byłem tam w styczniu, ale dalej "szału ni ma".
Choć i tak jest lepiej niż na krakowskim "bałkański kotle" (kesze jeszcze bardziej przypałowe niż na Łagiszy).

Powiem tak.

Jeśli zależy ci na zabawie w geocaching dalej to przyjmij na klatę słowa społeczności że kesze masz słabe.
Dobij tak chociaż do 200 znalezień (to wcale nie jest takie trudne) i dopiero zacznij zakładać kesze. Inaczej ta zabawa przestaje mieć sens. Bo z tego co widziałem wczoraj to termin "maskowanie" jest ci dalej obcy.
Woreczek + pudełko z logbookiem wciśnięte pod korzenie trudno nazwać maskowaniem. Ale z tymi słupkami to ci się udało akurat.
Za dużo masz (miałeś) chęci, za mało wiedzy.
I konia z rzędem dla tego kto zgarnie SDiP Zwiedzamy Podgórze #1 - OP89SM - 49 etapowy - no tym to pobiłeś nawet pewne Azoty....

A jak ci nie zależy.
Posprzątaj po sobie i daj kesze do archiwum. Oszczędzisz sobie w przyszłości e-maili z serwisu.

ArekPro
Bywalec

Post autor: ArekPro » wtorek 04 października 2016, 17:24

Widzę, że nie ma chętnych do adopcji w związku z czym zaczynam proces "wygaszania" serii.

ODPOWIEDZ