Dlaczego oszukujecie samych siebie ?

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował: 317 razy
Otrzymane podziękowania: 304 razy

Re: Dlaczego oszukujecie samych siebie ?

Post autor: art_noise » wtorek 05 maja 2015, 23:59

Na ten moment jest w serwisie zarejestrowanych 477 wirtuali. Z czego ponad połowa wymaga zdjęcia na tle czegoś tam albo innych fikołków. Jałowa dyskusja :mrgreen:
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi art_noise za post:
Dezerter
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

parlando
Forumator

Re: Dlaczego oszukujecie samych siebie ?

Post autor: parlando » środa 06 maja 2015, 07:35

PrincePolo pisze: Rzecz w tym, że dzięki keszom mam wrażenie, że mniej miejsc umyka mojej uwadze lub też że dowiaduję się o nich więcej.
Czego oczy nie widziały...?:)
PrincePolo pisze:Po prostu byłoby mi żal, gdyby z dnia na dzień zniknęło kilkaset miejsc z mojej mapy
Brzmi trochę tak, jakby to archiwizacja kesza oznaczała archiwizację miejsca:) Tymczasem miejsce się po prostu "zwalnia" i jest szansa na założenie tam "normalnej" skrzynki:) Może nawet sam zdecydowałbyś się założyć?:) Ja nawet niedawno założyłem kesza w miejscu, gdzie dalej jest aktywny (choć "zepsuty") wirtual. Także da się to zrobić.
PrincePolo pisze:na c.geo z którego korzystam, keszy zarchiwizowanych nie widzę i nie mogę/nie potrafię wyświetlić
W c:geo być może da się załadować gpx ze zarchiwizowanymi? Nie sprawdzałem, wcześniej miałem na myśli mapę na portalu, nie zewnętrzne aplikacje.
art_noise pisze:Jałowa dyskusja
parlando pisze:Moim zdaniem wirtuale to nie geocaching, ale ponieważ niestety ktoś kiedyś je tu wprowadził, to teraz i tak stoję na straconej pozycji, choćbym nie wiem jak klawiaturę strzępił.

ODPOWIEDZ