Rowerowa obwodnica wrocławia

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
meteor2017
Wyjadacz
Podziękował: 31 razy
Otrzymane podziękowania: 29 razy

Re: Rowerowa obwodnica wrocławia

Post autor: meteor2017 » piątek 14 listopada 2014, 11:14

snieeegu pisze:Nikt nie mówi, że to będzie typowy power trail na parę godzin.
Jednak takie wnioski można było wysnuć czytając powyższe wypowiedzi :-) Zaczynając od samej inspiracji ROJG, a kończąc na "na samych mikruskach to się na pewno nie skończy"... co odczytałem jako "większość to będą mikrusy, ale damy parę większych rodzynków" ;-)

Dalsza część Twojej wypowiedzi daje nadzieję że będziecie się starać urozmaicić (za co trzymam kciuki), a jednocześnie sugeruje że może zabraknąć do tego weny... stąd wniosek że może zamiast na starcie ambitnie iść na ilość 400-500, może skupić się bardziej na jakości i docelowo spróbować założyć na przykład 100 ale za to bardziej dopracowanych. (chyba że weny starczy na więcej), to i tak jest bardzo dużo
snieeegu pisze:Nikt nie musi szukać wszystkich keszy. Jedni pojadą autem, inni rowerem, pewnie zdarzą się piechurzy.
Owszem, ale wydawało mi się że skoro to ma być rowerowa obwodnica, to targetem podstawowym mają być rowerzyści (a jak kto będzie szukał, to oczywiście już jego wybór)... a więc seria tak przygotowana by była zoptymalizowana dla zdobywania rowerem w naturalny sposób po kolei, a nie według dodatkowego systemu "szukania co 3 skrzynkę". Dlatego też warto wziąć pod uwagę sugestie osób które keszują przede wszystkich na rowerze i nawet mają rower w pieczątce (mam na myśli np. Łzę i mnie ;-) )
snieeegu pisze: Może zaczekajcie na start tego projektu chociaż...
Ale to jest właśnie najlepszy moment na dyskusje, uwagi i rady jak to zrobić! Bo potem to pozostanie już tylko narzekać lub chwalić w zależności od tego co z tego wyjdzie :-)
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi meteor2017 za post (razem 4):
JanoLzadzazderz_aga_dka
ObrazekObrazekObrazek

Jano
Wyjadacz
Podziękował: 112 razy
Otrzymane podziękowania: 80 razy

Post autor: Jano » piątek 14 listopada 2014, 12:54

A żeby nie przerzucać się słowami, proponuję poczytać logi już instniejącej ścieżki rowerowej: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cach ... wlogsall=y
Nie chodzi mi tylko o to, że niektórzy narzekają na monotonię, ale właśnie o odległości między skrzynkami.
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Jano za post:
z_aga_dka
Pozdrawiam
Jano

Obrazek Obrazek

parlando
Forumator

Post autor: parlando » piątek 14 listopada 2014, 13:08

Czyli założenie, że min. 500 znalezień, by móc być mentorem GŚ jest błędne?
// Najlepiej jest, kiedy miejsce i jakość skrzynki idzie w parze, ale jeśli nie, to chyba wolę lepszą skrzynkę w słabym miejscu, niż odwrotnie...

Awatar użytkownika
rowerowytomysl
Bywalec

Post autor: rowerowytomysl » piątek 14 listopada 2014, 14:53

Kilometrowe odstępy pomiędzy skrzynkami wydają się ok.
Proponuję przy zmianie kierunku ścieżki rowerowej, zwiększyć nieco zagęszczenie skrzynek, tak, żeby na mapie układ skrzynek "pokazywał" przebieg ścieżki rowerowej.

Tomal_C
Nowy na forum

Post autor: Tomal_C » wtorek 18 listopada 2014, 09:47

Już jest odznaka PTTK za pokonanie trasy dookoła Wrocławia: http://www.pttk.pl/pttk/przepisy/index.php?co=ro_wdw

Awatar użytkownika
bechem
Stały bywalec

Post autor: bechem » środa 19 listopada 2014, 20:26

Fajnie, że coś robicie :). Co do rowerowej obwodnicy Jeleniej Góry to z doświadczenie mogę powiedzieć, że robienie keszy z samochodu co 160m nie ma sensu. Pewnie rowerem też. Mi się najprzyjemniej chodzi i zbiera. A może Rowerowa Obwodnica Dolnego Śląska? :)

ODPOWIEDZ