Projekt skrzynkowy z instytucją w tle

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Teokryt
Wyjadacz

Projekt skrzynkowy z instytucją w tle

Post autor: Teokryt » sobota 07 grudnia 2013, 12:09

Witajcie, to znowu ja z jakimś "problemem" :P

Tym razem wreszcie udało mi sie zebrać wszystko jak trzeba aby przygotować projekt (czy tam geościezke, jak kto woli). Ponieważ chce być fair wobec pewnej instytucji spotkałem sie przedstawiłem pomysł, spodobał się. Niestety w międzyczasie z różnych powodów szlag trafił uczestników i sam zwyczajnie nie poradzę sobie z założeniem prawie 30 skrzyneczek. Druga rzec z to pojawił się pewien konflikt interesów - firma która mi będzie pomagać chce wykorzystać geocachingową pracę do promowania siebie. Trche sie boje tego promowania by zaraz przy każdej okazji nie "rzucali" tym projektem bo nie nadąże serwisować skrzynek. Nie mnij ide jest, chęci sa teraz potrzeba trochę pracy, czy jest ktoś z Warszawy i okolic kto chciałby sie za to wziąć? BO większość rzeczy już mam ale zakładanie skrzyneczek zajmie mi pól roku chyba. Wiec jak ktos chce wziąc udział to na PW niech napisze. Na dziko zakładanie skrzynek nie wchodzi w grę, bo to było by zbyt problematyczne. Ponadto będę chciał postawić na wysoka jakość skrzynki, jest pewien "pomysł" na cała serię wiec mikrusy podparapetniki nie wchodzą w grę ;)

ODPOWIEDZ