Logowanie zarchiwizowanych skrzynek

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

dzazder
Stały bywalec

Re: Logowanie zarchiwizowanych skrzynek

Post autor: dzazder » czwartek 21 listopada 2013, 20:31

Belushi pisze:Boszzzzz... Nie znam się nad technikaliami. Chciałbym tylko, żeby był tu porządek. Może ktoś mądrzejszy to przeczyta i mu coś błyśnie ?? B
Moim zdaniem zrobisz "techniczny" bałagan jak będziesz usuwał skrzynki :lol:
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » piątek 22 listopada 2013, 09:07

Belushi pisze:Źle mnie zrozumiałeś. To byłby NOWY kesz, zrobiony na bazie STAREGO.
Kiedy skrzynka znika z terenu, a w systemie zostaje zarchiwizowana - to znaczy że własciciel nie planuje jej reaktywacji. Tak jak moje 'Lucrum' - uznałem miejscówkę za spalona, innych sensownych ukryć nie widziałem, więc zarchiwizowałem.
A teraz w tym samym miejscu kolejna osoba powiesiła swoja skrzynke - i uważam to za logiczne. Sztuczna 'reaktywacja' i 'przejęcie' mojej skrzynki przez kolejnego zakładacza byłoby nielogiczne.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

subo
Wyjadacz

Post autor: subo » sobota 23 listopada 2013, 10:08

Lubię to :-) dobre rozwiązanie i na temat.

wpis z Tapatalk
...

Obrazek Obrazek

jaculo
Bywalec

Post autor: jaculo » wtorek 24 marca 2015, 06:50

Ciekawa rzecz to - nie powiem... Uwielbiam chodzić po Kampinosie, ale najlepiej jak mam jakiś cel. Wyznaczyłem sobie kilka skrzynek których jeszcze nie miałem, a zostały już zarchiwizowane i to jednego dnia, w zeszłym roku na polecenie dyrekcji KPN. Znalazłem je, i zalogowałem na stronie OC.. Trochę to dziwne, bo jak można pozwolić logować coś czego już nie ma???? Uważam że nie powinno być możliwości logowania tych skrzynek - ale z drugiej strony sprytnie obeszło się tutaj, polecenie KPN na ich temat... Teoretycznie wszystkie są zarchiwizowane, więc jest ok, niema się czego czepiać.. ale fizycznie - wszystkie są w terenie, więc można śmiało ruszać na wyprawę do Kampinosu. Ciekaw też jestem czy można założyć tam skrzynkę - po czym ją zarchiwizować - ale ludzie wiedząc o wszystkim będą jej szukać.. ???

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » wtorek 24 marca 2015, 14:49

Zalecenia są, a ci co ich nie przestrzegają mogą się tylko przyczynić do wprowadzenia ponownego całkowitego zakazu... Może trzeba by przejrzeć co tam w KPN i ewentualnie całkiem zablokować...
http://forum.opencaching.pl/viewtopic.php?f=19&t=7919
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował: 83 razy
Otrzymane podziękowania: 306 razy
Kontakt:

Post autor: Lza » wtorek 24 marca 2015, 16:23

Raczej należało by zabrać z terenu, lub zapytać założycieli, dlaczegóż to zostawili śmieci w parku narodowym.
(przydało by się tą geociotę wysłać z Krakowa do Kampinosu, ale pewnie nie pojedzie, bo kto mu pieluchy zmieni?)
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Lza za post:
dallas

ODPOWIEDZ