Rzeszowscy keszerzy....

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Belushi
Stały bywalec
Kontakt:

Re: Rzeszowscy keszerzy....

Post autor: Belushi » poniedziałek 21 października 2013, 12:59

Krysiul pisze:A próbowałeś rozmawiać z nimi bezpośrednio, nie tylko poprzez logi?
Jak bezposrednio ? mam sie z nimi spotkac ? Nie wystarczy to co pisze w komentarzach, ktore sa przez nich kasowane ? Jak nie, przykro mi, nie bede sie kopal z koniem. Tak jak napisales ponizej, ani czasu ani ochoty nie mam na to.
Aha, nie tylko moje komentarze usuwaja, wlasnie dostalem PW, ze innym tez ;)
Krysiul pisze:Weryfikacja wszystkich nowych keszy jest fizycznie niemożliwa, także w podanym przez Ciebie wydaniu. Piszesz o poznaniu na żywo i rozwiązywaniu problemów - nikt nie ma czasu, ani, nie oszukujmy się, ochoty, aby jeździć w teren kilka razy do tego samego kesza, żeby sprawdzić, czy został poprawiony, i jeszcze spotykać się z właścicielem. Z kolei bez tego cofamy się do tego, co jest teraz, czyli weryfikacji wirtualnej - właściciel mógł wprowadzić poprawki lub nie i musisz mu uwierzyć do momentu, aż przyjdzie następne zgłoszenie, że coś nie gra.
Idac szerzej Twoim tokiem myślenia (wiem, lubie deko przesadzac) - na co nam RR, na co COG i inne ? Zbieram puszki i bez ich pomocy czy przeszkadzania.
A spotkac sie z wlascicielami puszek lubie, dobieram twarz do nicka, pomaga mi ;)
Przecież wiedzą, że o nich piszemy.
Krysiul pisze:Skąd taki wniosek?
Chcesz sie zalozyc ??

B
Pozdrawiam
Belushi
http://www.rzeszuf.com

Awatar użytkownika
maryush
Forumator

Post autor: maryush » poniedziałek 21 października 2013, 14:00

Belushi pisze:Można przez likwidacja porozmawiać z założycielem, trwało by to 3 dni wszystkiego. "stary, zrób z tego dobrego kesza, bo pójdzie do śmieci" i już.
Belushi pisze:
Krysiul pisze:A próbowałeś rozmawiać z nimi bezpośrednio, nie tylko poprzez logi?
Jak bezposrednio ? mam sie z nimi spotkac ? Nie wystarczy to co pisze w komentarzach, ktore sa przez nich kasowane ? Jak nie, przykro mi, nie bede sie kopal z koniem. Tak jak napisales ponizej, ani czasu ani ochoty nie mam na to.

;)

Belushi pisze:A nadużycia ?? Jakie ?
Takie:
Belushi pisze:Trzeba to tępić bez względu na skutki, a uwierz mi, to nie są dorośli ludzie...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 października 2013, 14:18 przez maryush, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » poniedziałek 21 października 2013, 14:18

Zajmowałem się kiedyś COG-owaniem w rzeszowskim (chyba ze dwie kadencje temu) i te nicki nie są mi obce. Ja współpracowałem z jednym z lokalnych przewodników w kwestii sprawdzania keszy na miejscu. Wiem, że się spotkał również z niektórymi z nich... Z powodu problemów z nimi, na mój wniosek została dorobiona funkcja "permamentnej" weryfikacji dla niektórych użytkowników. Widać, że nic ich to nie nauczyło :cry:
A na forum jeszcze zbierałem baty za puszczanie gniotów (które niestety były zgodne z regulaminem) - to był jeden z powodów, że się wycofałem...
Krysiul pisze:forum to kiepskie miejsce na bezpośrednie apele do takich osób, bo one zwykle tutaj nie zaglądają.
Co najmniej jeden z tych nicków na forum widziałem, ale ten akurat sprawiał wrażenie, że się zorientował o co chodzi w geocachingu, ale nie śledziłem jego postępów...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

brajan74
Stały bywalec

Post autor: brajan74 » poniedziałek 21 października 2013, 17:33

Może założycie sobie spotkanie i przy soczku sobie wyjaśnijcie o co chodzi? O ile nie jest za późno.
Zjawisko jest okresowe i zwykle po roku 95% takich osobników znajduje sobie inne hobby.

got100
Wyjadacz

Post autor: got100 » poniedziałek 21 października 2013, 17:40

A te pozostał pięć procent do odstrzału ?

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » poniedziałek 21 października 2013, 18:41

got100 pisze:A te pozostał pięć procent do odstrzału ?
NIe, z nich wyrastają ludzie wybitni.
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Awatar użytkownika
Silent A
Rada Techniczna

Post autor: Silent A » wtorek 22 października 2013, 07:42

Belushi pisze: A jeśli chodzi o "robienie zlej roboty" i straszenie. Widzisz, mam w domu jakieś 200 pudelek po kliszy i tydzień wolnego. Za tydzień będę właścicielem 200 keszy "szlakiem sklepów monopolowych województwa podkarpackiego". Kurde, jeszcze ścieżkę zaliczę ;) Zrobi mi ktoś coś ?? To nie jest wyjście. Trzeba to tępić bez względu na skutki, a uwierz mi, to nie są dorośli ludzie...

PS. Nazwę ścieżki sobie zastrzegam ;)
Trzymamy cię za słowo i czekamy na geościeżkę ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator

Post autor: Stryker » wtorek 22 października 2013, 11:34

Belushi pisze: Trzeba to tępić bez względu na skutki, a uwierz mi, to nie są dorośli ludzie...
Jeśli masz taką pewność oraz podejrzenie, że keszują bez zgody i opieki rodziców, konta powinny zostać zablokowane.
Obrazek

Awatar użytkownika
krystiant
Forumator

Post autor: krystiant » wtorek 22 października 2013, 22:52

Zerknąłem trochę na logi i kesze w Rzeszowie i wychodzi na to, że to ekipa z którą się "trudziłem" jak miałem pod sobą tamten rejon. Wygląda na to, że względny spokój wynikał bardziej z ich małej aktywności, a teraz dodatkowo doszły nowe osoby (albo alter ego już istniejących)...
Z jednej strony się cieszę, że to już nie mój problem i jest to na tyle daleko, że pewnie nigdy tam nie dotrę, ale z drugiej strony wolałbym żeby takich problemów nie było.
Aha, jakby nikt nie zauważył to uprzejmie donoszę, że jeden z tych "gagatków" planuje się zająć przygotowaniem finału kalendarza adwentowego... Ma dwa założone kesze i oba bardzo ogwiazdkowane, ale zawsze przez tych samych koleżków...
Poczytaj zanim się zapytasz :wink:
Proszę o przemyślane wypowiedzi zgodne z REGULAMINEM FORUM a w szczególności z punktem 11

Obrazek Obrazek Obrazek
Staram się zachowywać właściwe proporcje - znalezień więcej niż postów ;-)

Elvis7
Centrum Obsługi Geocachera

Post autor: Elvis7 » środa 23 października 2013, 08:45

W tej sytuacji już wiadomo gdzie padnie FTF i kto go zdobędzie ;)

Awatar użytkownika
łowca
Forumator

Post autor: łowca » środa 23 października 2013, 10:19

Elvis7 pisze:W tej sytuacji już wiadomo gdzie padnie FTF i kto go zdobędzie ;)
To może dyplomatycznie do człowieka napisz i go uświadom co do niewłaściwości pewnych (ewentualnych) zachowań, zamiast takiego forumowego pianobicia?
Obrazek Obrazek
Jeśli hobby koliduje ci z pracą - zmień pracę.

Elvis7

Post autor: Elvis7 » środa 23 października 2013, 10:26

Tak się składa, że pisałem. Nie ma sobie nic do zarzucenia.

Awatar użytkownika
Silent A
Rada Techniczna

Post autor: Silent A » środa 23 października 2013, 10:36

Ha ha, znowu będzie jazda z finałem adwentowego ? ponownie nikt nie sprawdzi wiarygodności zakładających i ktoś będzie latał po nocy po próżnicy (oby nie).
Obrazek

Elvis7

Post autor: Elvis7 » środa 23 października 2013, 11:30

A może przewodnicy z okolicy Rzeszowa mieliby możliwość zweryfikowania kesza po jego założeniu?

Awatar użytkownika
Krysiul
Forumator

Post autor: Krysiul » środa 23 października 2013, 12:58

Byłem na jednym evencie z osobą, która chce założyć finał kalendarza w Rzeszowie i z tego co pamiętam, to ma ona jakieś 14 lat. Tak tylko informuję.
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ