Majówka keszerska

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

tonio
Nowy na forum
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Majówka keszerska

Post autor: tonio »

Hej,
Wspólnie z Łowcą_Łosi planujemy Majówkowy wypad pod hasłem "W Polskę idziemy!"
Cel?
Kesze dobre! Ocena znakomita i rekomendacje powyżej 20. Taki jest plan- życie zweryfikuje. Zabieramy ze sobą niezbędny sprzęt do ewentualnej korekcji planu :D
Trasa bazować będzie mniej więcej jak poniżej:
http://goo.gl/maps/Qk7p8
Kiedy?
27.04-4.05
Wypad zdecydowanie po kosztach (czytaj namiot itd)
Dysponujemy własnym samochodem jednak nie jesteśmy w stanie zabrać nikogo na pokład (keszomobil niezbyt rozmiarowy jest)- Istnieje możliwość podwózki na niewielkim odcinku max jednej osoby.
Jeśli znajdzie się ktoś chętny na dołączenie do wspólnej zabawy czy to na całym odcinku czy też na jakiś odcinkach to zapraszamy do wspólnego keszowania. Na razie jesteśmy na etapie wyboru skrzyneczek.
Podsumowując jeśli masz swój keszomobil (czy to skuter, motocykl, auto czy furmankę) i masz ochotę na wspólny wypad to ZAPRASZAMY :D
Na forum nie udziela się żaden z nas ale nie bać się, nie gryziemy!
Ew namiary
gg:4977690
k: 663932462

Ruszamy i kończymy w Częstochowie ja jednak z racji pracy we Wrocławiu w piątek 26 w godzinach popołudniowych będę leciał do Częstochowy i w niedzielę 5 maja wracał więc jak ktoś będzie akurat potrzebował podwózki to no problem

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Re: Majówka keszerska

Post autor: maryush »

Bardzo zacny planik. Tylko musicie sobie zapas gwiazdek przygotować ;)

Jeśli mogę - odcinek Olsztyn - Pasłęk - zamiast jechac przez Ostródę (5 gwiazdkowych keszy po drodze) może rozpatrzcie drogę przez Ornetę (11 gwiazkowych keszy), mimo że nieco później wpadacie na S7.

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

Słuszne założenie, sam jestem zdania, że lepiej zdobywać 1 ciekawy kesz przez 20 godzin niż 20 miernych mieszczuchów w godzinę.

2000km - ambitnie, to prawie 48h jazdy, licząc, że nie będziecie pruć całą dobę, tylko max 12h jazdy/dobę, to 4 dni na same przejazdy. Będziecie mieli czas na keszowanie?; tym bardziej że gwiazdkowe kesze zazwyczaj wymagają kilkudziesięciu minut na podjęcie :-) 8)

No, ale jest realna szansa na realizacje przynajmniej części planu - życzę więc wielu przygód na szlaku!

tonio
Nowy na forum
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: tonio »

maryush pisze:Bardzo zacny planik. Tylko musicie sobie zapas gwiazdek przygotować ;)
Spokojna Twoja rozczochrana, zapas przygotowany. Zresztą ja skromy w rozdawaniu orderów jestem. Coś musi być z wielkim hukiem by dostało zieloną gwiazdę 8)
maryush pisze: Jeśli mogę - odcinek Olsztyn - Pasłęk - zamiast jechac przez Ostródę (5 gwiazdkowych keszy po drodze) może rozpatrzcie drogę przez Ornetę (11 gwiazkowych keszy), mimo że nieco później wpadacie na S7.
O, Dzięki! właśnie takich info nam trzeba. Przedstawiona trasa jest oczywiście jedynie koncepcją.
Lza pisze:2000km - ambitnie, to prawie 48h jazdy, licząc, że nie będziecie pruć całą dobę, tylko max 12h jazdy/dobę, to 4 dni na same przejazdy.
Błędne założenia :D

UWAGA post zawiera lokowanie produktu

Z tego miejsca chciałbym podziękować sieci sklepów StonkaBiedronka za magiczny napój BePower

Koniec lokowania produktu
Lza pisze: życzę więc wielu przygód na szlaku!
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć!

Awatar użytkownika
marvet
Wyjadacz
Podziękował;: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: marvet »

Zapraszam do Kielc po drodze, pojawiło się kilka ciekawych gwiazdkowych keszy :D
Powodzenia życzę w zdobyciu założonego planu!
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ