Broszura informacyjna

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Re: Broszura informacyjna

Post autor: maryush »

Elvis7 pisze:Pozwólcie, że odgrzeję temat. Nie jestem mistrzem inscape czy corela ale chętnie pomogę jak tylko mogę. Uważam, że stworzenie takiej ulotki będzie bardzo pomocne przy zakładaniu "oficjalnych" keszów tzn. takich, które umieszczane są np. za zgodą dyrekcji muzeów czy innych instytucji. Trochę profesjonalizmu i dobrego pijaru. Maryush wiem, że nie powinienem ale ty jako mistrz programów graficznych mógłbyś zrobić projekt takiej ulotki> Wybacz za wskazanie paluchem- ja w dobrej intencji :)
No, z tym miszczem to pojechałeś po bandzie, bo ze mnie serio grafik taki jak z kangura kontener. Ale spoko, coś się wymyśli ;)

Dobra ludziska, czekam na pomysły/życzenia konkretnie - co byście widzieli na ulotce, o czym na pewno nie zapomnieć?

Łza - te spady to tak serio? Bo tak sobie myślę, że jak ktoś będzie drukował sobie w domu (a nie dawał za grube $ do druknięcia w drukarni) to nie będzie mu się chciało potem tego wycinać dodatkowo. Po prostu złożyć na 3 i włala.
Za ten post autor maryush otrzymał podziękowanie:
Elvis7

Awatar użytkownika
Lza
Rada Techniczna
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: Lza »

no racja, poniosło mnie :-) 1,5 roku pracy w drukarni widać spowodowało u mnie pewne spustoszenia intelektualne :-)

Awatar użytkownika
art_noise
Forumator
Podziękował;: 327 razy
Otrzymał podziękowań: 307 razy

Post autor: art_noise »

maryush pisze: Łza - te spady to tak serio? Bo tak sobie myślę, że jak ktoś będzie drukował sobie w domu (a nie dawał za grube $ do druknięcia w drukarni) to nie będzie mu się chciało potem tego wycinać dodatkowo. Po prostu złożyć na 3 i włala.
Jakie tam grube $. Jak opracujecie to mogę to druknąć za darmo w ramach popularyzacji OC. Byleby to opracowanie miało sens.
Za ten post autor art_noise otrzymał podziękowania (total 3):
Żywcur00t7Lza
http://www.youtube.com/watch?v=UymAoyAT_bI

Serce zostało na OC. Rozum przeszedł na GC.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
natasza&misiek
Bywalec
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: natasza&misiek »

Ja też taką broszurę mogę zrobić, tylko trzeba by było określić co dokładnie w takiej broszurce powinno być. I można się pokusić o kilka rozmiarów tej broszury.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Nannette
Forumator
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Odp: Broszura informacyjna

Post autor: Nannette »

Na pewno zgoda na parkowanie ;-)
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.

lukas_jaceq
Wyjadacz
Podziękował;: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Odp: Broszura informacyjna

Post autor: lukas_jaceq »

Dla przykładu podaję moje "wiekopomne dzieło". Z góry uprzedzam że nie jest to szczyt myśli artystycznej. Robione dosłownie "na kolanie" na Lubelski Kiermasz Turystyczny. Info o możliwości podłączenia miałem na chwilę przed targami a czas na przygotowanie ulotek tak może ze 2-3 h. Więc proszę od razu nie wieszać na mnie psów. Pokazuję raczej jako ciekawostkę niż wzór do naśladowania ;)

https://www.dropbox.com/s/vkik14r2gyjk5 ... A%20V2.pdf

Pyra
Wyjadacz
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Post autor: Pyra »

Witam
Bardzo fajna broszurka, jednak mój zmysł ostrożności i znajomość realiów, podpowiadają zmianę słówka "skarbów" na coś mniej działającego na wyobraźnię.

Pozdrawiam

Elvis7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 152 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Post autor: Elvis7 »

Jeśli to tylko efekt kilku godzin pracy na kolanie to i tak szacunek się należy.
Co ja bym widział w tej ulotce poza informacja czym jest Opencaching i geocaching (oczywiście z nastawieniem na nasz portal ;))? Widziałbym w tym informacje o fajnym narzędziu do zachęty do aktywnego spędzania wolnego czasu, o walorach turystycznych i sportowych (bo trzeba się czasem spocić, żeby kesza podjąć). O tym, że czasami przy okazji takiego keszowania można się poczuć jak prawdziwy Indiana Jones. No i oczywiście kilka zdjęć- przykładowej skrzyneczki, szukaczy i miejsc gdzie kesze są ukryte. No i oczywiście logo i linki do strony.

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 112 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy
Kontakt:

Post autor: miklobit »

maryush pisze: Dobra ludziska, czekam na pomysły/życzenia konkretnie - co byście widzieli na ulotce, o czym na pewno nie zapomnieć?
O QRcode z linkiem do m.opencaching.pl
Jak ktoś dostanie ulotkę do łapy gdzieś w terenie (na szlaku ?), to będzie mógł w minutę sprawdzić o co biega z tym OC i czy mozna w poblizu coś znaleźć (bez zakładania konta).
Za ten post autor miklobit otrzymał podziękowanie:
zaborz

Elvis7
Centrum Obsługi Geocachera
Podziękował;: 152 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Post autor: Elvis7 »

miklobit pisze: O QRcode z linkiem do m.opencaching.pl
Jak ktoś dostanie ulotkę do łapy gdzieś w terenie (na szlaku ?), to będzie mógł w minutę sprawdzić o co biega z tym OC i czy mozna w poblizu coś znaleźć (bez zakładania konta).
O tak to jest bardzo dobra koncepcja!

Awatar użytkownika
Stryker
Forumator
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 77 razy

Post autor: Stryker »

Qrcode byłby lepszy do jakiejś prezentacji (na YouTube np.), na m. nic nie ma.
Tak, wiem, na YouTube też nie ma...

//Tapatalknięte
Obrazek

Awatar użytkownika
miklobit
Forumator
Podziękował;: 112 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy
Kontakt:

Re:

Post autor: miklobit »

Stryker pisze:Qrcode byłby lepszy do jakiejś prezentacji (na YouTube np.), na m. nic nie ma.
Na m. jest absolutnie wszystko, żeby ktoś zainteresowany treścią broszury mógł wejśc do akcji mając przy sobie tylko telefon.
A broszura jest właśnie po to, żeby pełnić rolę zwięzłej prezentacji.

ODPOWIEDZ