Uszkodzony pojemnik. Wydzielone z wątku "Znikające logbooki"

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Re: Re: Znikające logbooki

Post autor: kowsiu » poniedziałek 14 maja 2012, 10:04

r00t7 pisze: ps: co do zawieszania skrzynek : pisałem to już X razy, każdy ma prawo z własnymi keszami zrobić co chce, mnie kiedyś wywalono z prawidłowo zdobytego kesza, tylko dlatego że napisałem co nieco o tym że miejsce finałowe jest do bani do czego mam prawo, na to założyciel zareagował kasacją logu, zarchiwizowaniem kesza, a gdy PW nie pomogło i zgłosiłem sprawę do COG, zarchiwizował on wszystkie swoje skrzynki, zmienił nick i przestał odpowiadać na wszelakie próby kontaktu, ale takimi sprawami nikt jakoś się nie zajmował, podobnie masową archiwizacją skrzynek przez teda, każdy interesuje się tym co komu jest wygodniejsze
Ma prawo, co nie znaczy że jest to w porządku wobec innych. Zwłaszcza w przypadku ustawienia statusu "Tymczasowo niedostępna", bo miejscówka zostaje zablokowana na pół roku. A w przypadku o którym tutaj piszemy zablokowane jest większość mniej lub bardziej ciekawych miejsc w centrum Szczecina - OC wiele na tym straciło. Piszesz o wcześniejszych sytuacjach archiwizowania wielu skrzynek - według mnie jest to bardziej w porządku, bo dobre miejscówki mogą prędko zostać zagospodarowane przez miejscowych keszerów. Co do wyjaśniania wszystkich spraw przez PW: próba wymiany racjonalnych argumentów z pewnymi użytkownikami przypomina walenie głową w mur. Myślę, że nie tylko ja jestem takiego zdania...

Awatar użytkownika
r00t7
Centrum Obsługi Geocachera

Post autor: r00t7 » poniedziałek 14 maja 2012, 12:05

Stryker pisze:
boberki pisze:Może zaapeluj o niezawieszanie keszy w ilości hurtowej, wyjdzie to na dobre naszej zabawie.
r00t7 pisze:każdy interesuje się tym co komu jest wygodniejsze
r00t7 pisze:proponuję powrócić do ważnego problemu
No tak, najlepiej niewygodny problem pozamiatać pod dywan i udawać, że go nie ma. Sam powyższym potwierdzasz, że interesujesz się tym, co wygodne a jeśli ktoś porusza inne kwestie apelujesz o kontakt via PM, byle tylko ktoś inny nie próbował wyrazić swojego zdania tutaj i ukazać rzeczywistej skali innego problemu.

Forum jest po to żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi, więc bądź również łaskaw nie sugerować nikomu żeby swojego zdania nie wyrażał. A jeśli moderacja nie wydziela tematu, należy założyć, że jednak związek jakiś jest.
Widać Drogi Strykerze, że nie zrozumiałeś o co mi chodziło, chodziło o to by temat o logbookach był tematem o logbookach, jeśli masz ochotę na kolejne geopudelki i dyskutowanie na inne tematy to ja Ci tego nie bronię, założ temat: wirtualne wpisy, wirtualne konta, wpisywanie do logbooka bez obecności znalazcy, zniszczone pudełko już jest, dodaj może jeszcze temat o nieuprawnionym zawieszaniu, problemie skrzynek nieregulaminowych, a najlepiej temat: mam coś do tego a tego użytkownika i tam każdy napisze co mu leży na sercu. Każdy wypowie się w idealnym dla siebie temacie gdzie ma coś do powiedzenia, bo nie każdy czytający o logbookach ma chęć czytania że osoba A uważa iż osoba B jest taka a taka.

Dodatkowo sam mówiłeś że zawsze wyciągasz do kogoś rękę albo starasz się to robić na PW a teraz piszesz, że apelując o to zamiatam pod dywan - bądź konsekwentny nie turlaj bez sensu. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na forum np o niszczeniu pojemników mówiąc że pojawiła się plaga niszczenia pojemników, ale jeśli ma podejrzenia że mogł to zrobić osobnik X to niech pierw napisze na PW a nie rzuca bezsensowne oskarżenia, bo to tylko generuje kolejne utarczki.
kowsiu pisze:
r00t7 pisze: ps: co do zawieszania skrzynek : pisałem to już X razy, każdy ma prawo z własnymi keszami zrobić co chce, mnie kiedyś wywalono z prawidłowo zdobytego kesza, tylko dlatego że napisałem co nieco o tym że miejsce finałowe jest do bani do czego mam prawo, na to założyciel zareagował kasacją logu, zarchiwizowaniem kesza, a gdy PW nie pomogło i zgłosiłem sprawę do COG, zarchiwizował on wszystkie swoje skrzynki, zmienił nick i przestał odpowiadać na wszelakie próby kontaktu, ale takimi sprawami nikt jakoś się nie zajmował, podobnie masową archiwizacją skrzynek przez teda, każdy interesuje się tym co komu jest wygodniejsze
Ma prawo, co nie znaczy że jest to w porządku wobec innych. Zwłaszcza w przypadku ustawienia statusu "Tymczasowo niedostępna", bo miejscówka zostaje zablokowana na pół roku. A w przypadku o którym tutaj piszemy zablokowane jest większość mniej lub bardziej ciekawych miejsc w centrum Szczecina - OC wiele na tym straciło. Piszesz o wcześniejszych sytuacjach archiwizowania wielu skrzynek - według mnie jest to bardziej w porządku, bo dobre miejscówki mogą prędko zostać zagospodarowane przez miejscowych keszerów. Co do wyjaśniania wszystkich spraw przez PW: próba wymiany racjonalnych argumentów z pewnymi użytkownikami przypomina walenie głową w mur. Myślę, że nie tylko ja jestem takiego zdania...
Widzisz ja słowa nie napisałem jak to się ma w stosunku do innych, tutaj każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ja napisałem tylko że każdy może ze swoją skrzynką zrobić co chce.
Wiadomo też, że nie każdy z każdym się dogada - tak było zawsze i będzie, ale warto próbować nawiązać dialog nim rozpocznie się nagonka na kogokolwiek.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
boberki
Bywalec

Re: Uszkodzony pojemnik. Wydzielone z wątku "Znikające logbooki"

Post autor: boberki » poniedziałek 14 maja 2012, 13:02

W wątku od miesiaca nic się nie działo w zwiazku z czym nawiązałam gładko przyczyną i skutkiem do nurtującego mnie problemu.Nie musisz czytać r007t jeśli uważasz, że ów post Ciebie nie dotyczy, ani wypowiadac się w temacie, który również Ciebie nie dotyczy. Lecz jesli uważasz, że oskarżam imiennie kogokolwiek, to chyba sam wiesz gubisz się w zeznaniach? Jesli cos się dzieje z moimi keszami, jeśli pękają, giną i mają niskie oceny, to mam prawo jak ojciec Natanek, wyrazić swoje obawy? Czy może wysłać podziękowania za psucie zabawy mi, moim przyjaciołom ich dzieciom, matkom i ojcom?
Łączymy przyjemne z przyjemnym - Opencaching + Offroad :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
r00t7

Post autor: r00t7 » poniedziałek 14 maja 2012, 13:04

boberki pisze:W wątku od miesiaca nic się nie działo w zwiazku z czym nawiązałam gładko przyczyną i skutkiem do nurtującego mnie problemu.Nie musisz czytać r007t jeśli uważasz, że ów post Ciebie nie dotyczy, ani wypowiadac się w temacie, który również Ciebie nie dotyczy. Lecz jesli uważasz, że oskarżam imiennie kogokolwiek, to chyba sam wiesz gubisz się w zeznaniach? Jesli cos się dzieje z moimi keszami, jeśli pękają, giną i mają niskie oceny, to mam prawo jak ojciec Natanek, wyrazić swoje obawy? Czy może wysłać podziękowania za psucie zabawy mi, moim przyjaciołom ich dzieciom, matkom i ojcom?
kompletnie nie o to mi chodziło, nigdzie nie napisałem że Wy kogokolwiek imiennie oskrżacie, pisałem OGÓŁEM, zresztą mniejsza nie chcę dalej ciągnąć offtopa, róbcie co uważacie za stosowne, dyskutujcie - wolny kraj :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » poniedziałek 14 maja 2012, 13:27

r00t7 pisze: Wiadomo też, że nie każdy z każdym się dogada - tak było zawsze i będzie, ale warto próbować nawiązać dialog nim rozpocznie się nagonka na kogokolwiek.
Do dialogu potrzebna jest obopólna chęć porozumienia, w innym wypadku możliwy jest wyłącznie monolog. A najgorzej jak następuje tylko wymiana monologów, bo jedna ze stron swoje, a druga swoje... Co do zawieszania skrzynek i załatwienie tego przez PW: jak na razie nie zdarzyło mi się być przy żadnej z zawieszonych skrzynek, której bym wcześniej nie znalazł więc osobiście mnie ta sprawa nie dotyczy, staram się bardziej wypowiadać patrząc na sprawę z boku i stawiając się na miejscu osób które nie miały jeszcze przyjemność zaliczyć tych co lepszych skrzynek i odwiedzić co ciekawszych miejsc.

Awatar użytkownika
k.mil

Re: Znikające logbooki

Post autor: k.mil » wtorek 15 maja 2012, 00:13

boberki pisze:Pudełko było testowane pod kątem takich akcji, ale jasne mogło samo pęknąć i nic nie sugeruję i nie wymagam od Ciebie k.mil byś serwisował moje skrzynki.Wystarczy, że pomagasz innym keszerom, a oni pomagają Tobie w keszowaniu np. pomagają Tobie we wpisach. Inni pomagają sobie zakładając wirtualne konta i dając samemu sobie gwiazdki i krytykując kesze tych keszerów, do których czują animozje. Inni podczas wpisywania do logbooków są nieobecni ciałem, ale duchem na pewno, może więc znikające logbooki to też forma parapsychologii w OC. Oczywiście jestem wdzięczna art-noisowi za pomoc, mam nadzieję że keszyk przetrwa. Jak wątek wskazuje zastanawiam się nad poszlakami. Mam do tego prawo w demokratycznym państwie.
Demokracja to bardzo dziurawy system kochana. Mogę być dupkiem bo przecież mam do tego prawo! Ale czy to na pewno dla mnie dobre? Poprzez wolność słowa bardzo szybko może się człowiekowi w tyłku przewrócić, czego przykład tu zobaczyć można.

Wasz post jest dla mnie jedynie prowokacją na którą się nie skuszę. Zero konkretów, jedynie same aluzje i niezrozumiałe dla mnie niedopowiedzenia. Szczerze to przedstawione przez was sytuacje są dla mnie obce ale jeśli już jakieś macie uwagi co do mojego keszowania to proszę konkretniej, doroślej, a najlepiej zajrzyjcie na tą stronkę gdyż widzę, że na forum na niedopowiedzeniach z jakiegoś powodu zawsze się kończy.

Serwisowanie keszy to u mnie odruch warunkowy. Jeśli widzę, że coś nie tak z nim to w miarę możliwości go naprawiam/wymieniam. Aleeee... jeśli serwisowanie waszych keszy będzie się wiązało z poszlakami, podejrzeniami i spoglądaniem swoimi złymi oczętami na mnie to dla własnego spokoju ja waszego kesza pozostawię na łasce losu matki natury. To dopiero skłania do przemyśleń!
kowsiu pisze:A w przypadku o którym tutaj piszemy zablokowane jest większość mniej lub bardziej ciekawych miejsc w centrum Szczecina - OC wiele na tym straciło.
Kolejny uboczny skutek demokracji, gdzie jedna osoba wypowiada się za 14389. Kowsiu, żeby wiedzieć co społeczeństwo myśli na dany temat należy najpierw się to społeczeństwo oto zapytać.

Szybkie pytanie do administratora, które od razu nasuwa się czytając temat od początku: Czego właściwie dotyczy teraz ten wątek? Kto zniszczył pojemnik Boberków? Toż to plac zabaw czy forum keszerów? Takie wątki nie powinny siedzieć w koszu? Hę?

I na koniec dwa smakowite bonusy:
1.
boberki pisze: Lecz jesli uważasz, że oskarżam imiennie kogokolwiek, to chyba sam wiesz gubisz się w zeznaniach?
boberki pisze: i nie wymagam od Ciebie k.mil byś serwisował moje skrzynki.Wystarczy, że pomagasz innym keszerom, a oni pomagają Tobie w keszowaniu np. pomagają Tobie we wpisach.
2.
boberki pisze:Pudełko było testowane pod kątem takich akcji, ale jasne mogło samo pęknąć i nic nie sugeruję
boberki pisze:Ostatnio pojawia się też inna forma chamstwa .Otóż nową rozrywką jest niszczenie kesza, że niby pękło poprzedniemu znalazcy. Tu niestety udział biorą znani, doświadczeni keszerzy, którym nie zależy na fajnej zabawie, ale na statystykach. Kierują się negatywnymi pobudkami, bo robią przykrośc nie tylko załozycielowi, ale i następnym keszerom.
Łapiecie dowcip? :wink:
- Born stupid?
- Try again!

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Podziękował: 133 razy
Otrzymane podziękowania: 191 razy

Post autor: Ranwers » wtorek 15 maja 2012, 00:27

k.mil pisze:[...]Szybkie pytanie do administratora, które od razu nasuwa się czytając temat od początku: Czego właściwie dotyczy teraz ten wątek? Kto zniszczył pojemnik Boberków? Toż to plac zabaw czy forum keszerów? Takie wątki nie powinny siedzieć w koszu? Hę?[...]
Czy ten wątek jest dla Ciebie z jakiegoś powodu niewygodny, że starasz się go zamknąć? Jeżeli Boberki serwisowały kesza przed majówką, a w trakcie majówki pudełko było połamane to... jest wątpliwość? Jest. A że nie wiadomo kto, bo ekip było kilka, to nie oznacza, że problem nie zaistniał. Nie widziałem tutaj pretensji do konkretnej ekipy, tylko niezadowolenie z faktu, że doświadczeni keszerzy dopuścili do połamania pudełka... bo w każdej ekipie była co najmniej jedna osoba, którą można określić, jako "doświadczonego keszera".
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Ranwers za post:
kowsiu
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » wtorek 15 maja 2012, 00:38

k.mil pisze:
kowsiu pisze:A w przypadku o którym tutaj piszemy zablokowane jest większość mniej lub bardziej ciekawych miejsc w centrum Szczecina - OC wiele na tym straciło.
Kolejny uboczny skutek demokracji, gdzie jedna osoba wypowiada się za 14389. Kowsiu, żeby wiedzieć co społeczeństwo myśli na dany temat należy najpierw się to społeczeństwo oto zapytać.
A czy ja mówię że reprezentuję całą społeczność OC? Wrażam swoje tylko zdanie, nigdy nie twierdziłem że każdy musi się z nim zgodzić:)

Awatar użytkownika
k.mil

Post autor: k.mil » wtorek 15 maja 2012, 01:00

Ranwers pisze: Czy ten wątek jest dla Ciebie z jakiegoś powodu niewygodny, że starasz się go zamknąć?
Tak, tak... właśnie tak! Zgadłeś! Oprócz tego wątku niewygodne jest również moje aktualne krzesło, na którym siedzę. Ale o tym założę zaraz osobny temat.

Czy na każde pytanie o sens wątku należy twierdzić, że jest on niewygodny? Rany, Ty tak serio?

Wracając: No fakt, serwisowały. Fakt, połamało się. Fakt, jest wątpliwość. No ale od razu się skarżyć na forum?! Spojrzyjmy ile serwisów keszy w Polsce się odbyło, a teraz spojrzyjmy ileż ciekawych wątków to forum przegapiło.

Spójrzmy na logi: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cacheid=13739

Kesz był przeserwisowany przed majówką? Serwisowaliście razem z QFerki squad? Jeśli tak to uwzględniając to, że gdy ja kesza znalazłem to było już połamane oraz to, że podejmowałem go razem z root7 oraz martuś odpowiedź nasuwa się sama. I ot dramatyczna zagwostka myślę, że została rozwiązana.

A teraz czas na zabezpieczenie powyższego osądu:
Ale nie, ja niczego nie sugeruję, to jest tylko moje prywatne zdanie jmofmmofcoewmfjnunfrefnmonf bo demokracja huhjfujerufjjrefjrjf nie musisz się zgadzać reoiwjfijkwef0ewfkriejfi viva la demokracja mkmdewmdfnewmfdwmwe Ty mi nic nie udowodnisz, ha!

Echkm.
kowsiu pisze:A czy ja mówię że reprezentuję całą społeczność OC?
Wszystko na to wskazuję, że przez chwilę się tak poczułeś. Cytat za efektownym komentarzem w logach.
kowsiu pisze:Skrzynkę nadal uważam za doskonałą, ale REKOMENDACJĘ odbieram w ramach solidarnej akcji sprzeciwu wobec nieczystych zagrywek, w wyniku których cierpią wszyscy miłośnicy OC.
Ostatnio zmieniony wtorek 15 maja 2012, 02:40 przez k.mil, łącznie zmieniany 1 raz.
- Born stupid?
- Try again!

Awatar użytkownika
kowsiu
Bywalec

Post autor: kowsiu » wtorek 15 maja 2012, 02:30

Przyznaję, słowo wszyscy jest niefortunne. Za co bardzo przeprasza. Każdy następny wpis będę zaczynał od sformułowania: "Moim zdaniem..."

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator

Post autor: Ranwers » wtorek 15 maja 2012, 06:28

k.mil pisze:
Ranwers pisze: Czy ten wątek jest dla Ciebie z jakiegoś powodu niewygodny, że starasz się go zamknąć?
Tak, tak... właśnie tak! Zgadłeś! Oprócz tego wątku niewygodne jest również moje aktualne krzesło, na którym siedzę. Ale o tym założę zaraz osobny temat.

Czy na każde pytanie o sens wątku należy twierdzić, że jest on niewygodny? Rany, Ty tak serio?
Tak, tak, masz rację - przecież nie sugerowałeś, żeby zamknąć wątek przenosząc go do kosza, tylko pytałeś, czy taki wątek nie powinien być zamknięty poprzez przeniesienie go do kosza.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
boberki
Bywalec

Post autor: boberki » wtorek 15 maja 2012, 11:09

k.mil pisze:

Wracając: No fakt, serwisowały. Fakt, połamało się. Fakt, jest wątpliwość. No ale od razu się skarżyć na forum?! Spojrzyjmy ile serwisów keszy w Polsce się odbyło, a teraz spojrzyjmy ileż ciekawych wątków to forum przegapiło.

Spójrzmy na logi: http://opencaching.pl/viewlogs.php?cacheid=13739

Kesz był przeserwisowany przed majówką? Serwisowaliście razem z QFerki squad? Jeśli tak to uwzględniając to, że gdy ja kesza znalazłem to było już połamane oraz to, że podejmowałem go razem z root7 oraz martuś odpowiedź nasuwa się sama. I ot dramatyczna zagwostka myślę, że została rozwiązana.

A teraz czas na zabezpieczenie powyższego osądu:
Ale nie, ja niczego nie sugeruję, to jest tylko moje prywatne zdanie jmofmmofcoewmfjnunfrefnmonf bo demokracja huhjfujerufjjrefjrjf nie musisz się zgadzać reoiwjfijkwef0ewfkriejfi viva la demokracja mkmdewmdfnewmfdwmwe Ty mi nic nie udowodnisz, ha!

Echkm.
kowsiu pisze:A czy ja mówię że reprezentuję całą społeczność OC?
Wszystko na to wskazuję, że przez chwilę się tak poczułeś. Cytat za efektownym komentarzem w logach.
kowsiu pisze:Skrzynkę nadal uważam za doskonałą, ale REKOMENDACJĘ odbieram w ramach solidarnej akcji sprzeciwu wobec nieczystych zagrywek, w wyniku których cierpią wszyscy miłośnicy OC.
[/quote

Jak mam się nie skarżyć na forum?? A gdzie mam to zrobić? W telewizji Trwam? Czy osoba,która skarży się na znikjące logbooki tez ma wykasowac swój post? Forum jest od zgłaszania problemów, ale prawda w oczy kole, co k. mil? Czy każdy kto ma wątpliwości nie może ich rozwiązac na państwowym forum to jasnej ciasnej??Po drugie nie tylko ten kesz mi pękł, ale rownież na mostku granicznym, a zapewniam wszystkich, że są to miejsca gdzie przypadkowi przechodnie są niemozliwi. K.mil jesteś nieobiektywny i złośliwy, kierujesz się osobistą pobudką, w Twoich słowach o demokracji nęci brakiem kultury osobistej. Po drugie skad wiesz, że kesz był serwisowany z Qferkami, masz coś do nich? Ewidentnie tak, ciekawe skąd taka niechęć, a raczej od kogo przejęta? Nie znasz nas, nie spotkałes się z nami, nie wiesz ile radości i trudu wkładamy w każdy keszyk. I mam prawo się wk... jeśli kolejny kesz jest polamany, są naniesione śmieci, zaniżona ocena bo ktoś mnie nie lubi itp itd. . Jesli kiedykolweik zginie Ci kesz, lub zostanie zniszczony to rozumiem, że zagyziesz zęby i ani mru mru na forum?? Poza tym nikt Ciebie nie oskarża o połamanie kesza, przecież nie logowaibyście serwisu ,jednoczesnie łamiąc moje pudło, to by było dziecinne. Post mój nie jest pierwsza deską ratunku, ponieważ na priva zostały wysłane prośby o wyjaśnienie do tych osób, przed którymi serwisowalam skrzynkę. Proszę, żebyś zachował umiar w swoich wywodach o demokracji, bo nie uda Ci się mnie obrazić.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
r00t7

Post autor: r00t7 » wtorek 15 maja 2012, 16:14

boberki pisze: Jesli kiedykolweik zginie Ci kesz, lub zostanie zniszczony to rozumiem, że zagyziesz zęby i ani mru mru na forum??
Nie chcę toczyć wojen, ale zginął mi niejeden kesz, niejeden został zniszczony - ale ani razu nie napisałem o tym na forum bo to coś w stylu: mamo on mi popsuł zabawkę ;) a forum według mnie nie jest od tego. Ale jeśli większość będzie chciała, może stworzymy osobny dział: Problemy ze skrzynkami. Ja od razu wrzucę to w ignora
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
boberki
Bywalec

Post autor: boberki » wtorek 15 maja 2012, 16:27

r00t7 pisze:
boberki pisze: Jesli kiedykolweik zginie Ci kesz, lub zostanie zniszczony to rozumiem, że zagyziesz zęby i ani mru mru na forum??
Nie chcę toczyć wojen, ale zginął mi niejeden kesz, niejeden został zniszczony - ale ani razu nie napisałem o tym na forum bo to coś w stylu: mamo on mi popsuł zabawkę ;) a forum według mnie nie jest od tego. Ale jeśli większość będzie chciała, może stworzymy osobny dział: Problemy ze skrzynkami. Ja od razu wrzucę to w ignora
Nie toczysz wojny, przecież to Twoje zdanie. Rozumiem, że Cię to nie denerwuje i nie boli. Ja mam inne zdanie, ponieważ nie jest to dzieło przypadku, zwierzyny, mugoli itp. itd. Gdyby tak było, wiadomo, robię serwisik po raz któryś i zacieszam buźkę, że ktoś zobaczy znowy fajne miejsce dzięki mojemu keszykowi. Często serwisuję skrzynki innych keszerów i rozróżniam sytuację, kiedy zwierze wyciągnęło kesza a kiedy coś jest celowo uszkodzone. O nic innego mi nie chodzi. Wiele osób zadje sobie sprawę z tego co się dzieje ostatnio na OC lecz gdy zaczęłam głośno o tym pisac, to jest to temat tabu?
Wrzuć w ignora wszystkie tematy, które tyczą się skrzynek w jakimkolwiek sensie, jesli Cię to razi. Rozumiem, że w żadnym wypadku nie napisałeś na forum ani jednego posta na temat Cię niepokojący? Twoje święte prawo, ale nie mierz wszystkich jedną miarą.
Dajmy sobie już spokój, dziękuję za mniej lub bardziej konstruktywne odpowiedzi i proszę o zamknięcie wątku.
Obrazek Obrazek

etnamars
Forumator

Post autor: etnamars » wtorek 15 maja 2012, 16:31

Na prośbę autora zamykam.

Zablokowany