jak z tym walczyć?? pomysły idee ??!! help

to głównie miejsce przeznaczone dla Was...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
lupi
Wyjadacz
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Re: jak z tym walczyć?? pomysły idee ??!! help

Post autor: lupi »

Muszę przyznać, że trochę mnie to przeraziło (zdjęcie z logu kesza wodny świat). To już nie jest przypadkowe zniszczenie kesza ale zorganizowana akcja. Szokuje bezczelność - włożyli wydrukowaną kartkę wcześniej przygotowaną i to jeszcze w strunowce! Brak słów ...:(
Obrazek Obrazek

Kto chce, szuka sposobów - kto nie chce, szuka powodów.

Awatar użytkownika
maryush
Forumator
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 255 razy

Post autor: maryush »

Nie chciałbym wyjść na fana teorii spiskowych, ale jedno pytanie kołacze mi się w związku z tą sprawą...
Ciekawe czy są niszczone również skrzynki rejestrowane na portalu keszingowym bez "open" w nazwie?..

tATO
Wyjadacz
Podziękował;: 15 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Post autor: tATO »

Nie, to zwykli idioci, a nie fanatycy religijni.
A nawet gdyby, to czym różni się jedna choroba od drugiej?
[url=http://www.opencaching.pl/viewprofile.php?userid=1887][img]http://www.opencaching.pl/statpics/1887.jpg[/img][/url][img]http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=opencaching.pl&uid=629fd528-38cb-418c-83ac-86892464b4fe&bg=1[/img][url=http://geokrety.org/mypage.php?userid=486][img]http://geokrety.org/statpics/486.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Ranwers
Forumator
Podziękował;: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Post autor: Ranwers »

Skończymy tą dyskusję, bo może ta banda frajerów czyta forum. Trzeba ignorować, bo przecież ich debilizm jest słabszy od naszej pasji.
Jeśli góra idzie do Ciebie, a Ty nie jesteś Mahometem - spieprzaj, to lawina!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
lavinka
Forumator
Podziękował;: 126 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy
Kontakt:

Post autor: lavinka »

maryush pisze:Nie chciałbym wyjść na fana teorii spiskowych, ale jedno pytanie kołacze mi się w związku z tą sprawą...
Ciekawe czy są niszczone również skrzynki rejestrowane na portalu keszingowym bez "open" w nazwie?..
TAK, poleciały 2 moje skrzynki zarejestrowane również na GC. Nie róbcie dymu bez powodu. To dzieciaki.
sześć zero siedem sześć jeden dwa trzy dwa siedem mejl: lavinka gazetowa
Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
markpm
Nowy na forum
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: markpm »

Niestety idiota/idioci "grasują ostatnio coraz częściej w okolicy Olkusza i Ogrodzieńca... Nasiliły się zaginięcia skrzynek, w zeszłym roku zginęło kilka na raz w okolicy w ten sam dzień. Tydzien temu wyhaczyli FTF'a w mojej skrzynce... :evil: :mrgreen:

Mam już chyba więcej zalaminowanych karteczek z napisem "łowcy ukrytych śmieci" niż certyfikatów FTF.... :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Mag
Nowy na forum
Podziękował;: 0

Post autor: Mag »

Słyszałem o podobnej sytuacji niedawno w Dąbrowie Górniczej, więc albo migrują, albo jest ich więcej.

Awatar użytkownika
markpm
Nowy na forum

Post autor: markpm »

No właśnie wszystko zamyka się w takim trójkącie... ewidentnie złodzieje są z tych stron (promień działania +/- 20 km od miejsca zamieszkania).
Obrazek

etnamars
Forumator
Podziękował;: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 184 razy

Post autor: etnamars »

Drodzy detektywi! Nie wydaje się Wam, że pajace właśnie po to kradną, żeby zaistnieć i było o nich głośno, a takie dyskusje na otwartym forum tylko ich nakręcają? Chcecie im sprawiać przyjemność? Smućcie dalej...

Sowa7
Bywalec
Podziękował;: 17 razy

Post autor: Sowa7 »

z tego co się doczytałem to w krakowie też kesza zaatakowali...
Obrazek

Obrazek

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

etnamars pisze:Drodzy detektywi! Nie wydaje się Wam, że pajace właśnie po to kradną, żeby zaistnieć i było o nich głośno, a takie dyskusje na otwartym forum tylko ich nakręcają? Chcecie im sprawiać przyjemność? Smućcie dalej...
No to niech dalej opierda..ą kesze z zawartości.
...

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Post autor: chinczyk »

@Subo wydaje mi się że po raz kolejny przeginasz lekko z językiem wypowiedzi , nie często zgadam się z Marcinem z EM ale muszę mu przyznać rację. A po za tym ryzyko zniknięcia pojemnika , jego zawartości czy maskowania jest wręcz wpisane w tę zabawę.

Szczerze powiedziawszy to lepiej niech zniknie zawartość a niżeli ma zniknąć maskowanie bo w nie jednym przypadku było niewspółmniernie droższe i czasochłonne niż wykonanie zawartości ...
Obrazek

subo
Wyjadacz
Podziękował;: 91 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: subo »

@chinczyk: przepraszam za zwrot, ale naprawdę nie sądzę żeby nasza obojętność sprawiła, że geobusters uspokoili się i zniknęli z tej zabawy.
...

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
chinczyk
Wyjadacz
Podziękował;: 146 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Kontakt:

Re:

Post autor: chinczyk »

subo pisze:@chinczyk: przepraszam za zwrot, ale naprawdę nie sądzę żeby nasza obojętność sprawiła, że geobusters uspokoili się i zniknęli z tej zabawy.
Nie powiedziałem że zniknie , ale zdecydowanie straci chęci , bo jak nikogo nie będzie to irytowało ... Robisz kesz , ktoś rozwala , robisz go ponownie i znów rozwala , uparłeś się robisz go po raz kolejny , znów ktoś rozwala i tak razy 10 , jeżeli zdecydujesz że będziesz uparty masz spore szanse na to że komuś znudzi się niszczenie. Albo ewentualnie , jest spore prawdopodobieństwo że za 12 razem złapiesz tego kogoś za rękę.

Zdecydowanie rozpisywanie się o tym na forum nie jest dobrym pomysłem bo tylko karmi trola.

Pozdrawiam
Obrazek

Pyra
Wyjadacz
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Post autor: Pyra »

Witam
Można też czasowo zmienić pojemnik na mikrusa, skrzynka co prawda traci trochę na atrakcyjności, ale też i traci w oczach szkodnika.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ